Павелко: Рішення по Металісту 1925 буде прийнято в середу на конференції ПФЛ


Президент ФФУ Андрій Павелко прокоментував інцидент під час фіналу аматорського чемпіонату України.

Павелко: Рішення по Металісту 1925 буде прийнято в середу на конференції ПФЛ


- У бійці брало участь нове відгалуження харківських ультрас, до яких приєдналися члени організації Оплот. Це неофіційні дані. Всі ці події зараз розслідують правоохоронні органи, які і приймуть рішення щодо порушників.

Хочу сказати, що це не футбол, а спланована антиукраїнська акція. Я під час розпалу цієї бійки спустився вниз, щоб все припинити, тому що бачив загрозу для звичайних уболівальників, які прийшли подивитися футбол. Проти них виступили заряджені на конфлікт особи.

Зараз я можу тільки повідомити, що рішення по Металісту 1925 буде прийнято завтра на конференції ПФЛ, - сказав Павелко в коментарі FootballHub.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
karbofosiv@gmail.com (Warashawa)
Я во время разгара этой драки спустился вниз, чтобы все прекратить, потому что видел угрозу для обычных болельщиков ...
Вот это президент!!! Как он крут, просто супермен!!! Один против всех...
Завтра скажет, что прекратил драку ... Лично
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 23
karbofosiv@gmail.com (Warashawa)
Я во время разгара этой драки спустился вниз, чтобы все прекратить, потому что видел угрозу для обычных болельщиков ...
Вот это президент!!! Как он крут, просто супермен!!! Один против всех...
Завтра скажет, что прекратил драку ... Лично
Відповісти
0
0
Lucas2407 (Харьков)
Если Металлист 1925 лишат права участвовать во второй лиге, то будет поднята шумиха больше чем в ситуации Верес-Десна.
Відповісти
2
5
simargl (Чернигов)
В том и проблема , что шумит не помогают.. . Шуметь надо было раньше , теперь Паделко вечен, как Чахлык Невмырущий. Заносить по новому ...!!!! Всем и бегом ...!!!
Відповісти
0
1
Lucas2407 (Харьков)
Как все явно.. Павелко с организацией матча на крутил, а теперь мол клуб виноват, что у него такие фаны.. я не в коем случае не защищаю так называемые ультрас или кто они были.
Відповісти
6
0
марафон (Сумы)
Це демократія! Фани Металіста просто вийшли сказати, що з такою грою матч потрібно припинити. Підійшли до вболівальників Агробізнеса та пояснили, щоб ті не раділи. Зараз не до веселощів, Металіст програє 0:4 і в країні АТО.
Відповісти
7
1
мы за динамо (киев)
А ще, як на мою думку, постраждалі можуть вже нести позови( підтверджені документально) на відшкодування від організаторів матчу відразу в суд.
Відповісти
5
1
мы за динамо (киев)
І ще один принциповий момент---- заява в ЗМІ начебто отпі@женого президента є, а чи є заяви в
поіліції від мальчіка чи його батьків, побитої жінки, вболівальників ну і самого распятого президента Агробізнеса? Ну і ще бажаючих?
Відповісти
4
6
футбол-гол (большой,но не очень)
Так они будут теперь по-умному бить людей не на стадионе,а за его пределами.Во второй лиге на выезды болельщики других команд к ним не поедут,да и у себя дома будут боятся на игру идти,а у команд будут ноги трястись(
Відповісти
5
0
Golfik25 (Киев)
типа, дают время чтоб успели занести по-новому?
Відповісти
5
0
Singleboy (Харьков-Киев-Львов)
Много неподтвержденных высказываний от Павелко и президента Агробизнеса. Они потом в суде смогут их подтвердить? Хотя Металлист уже лишили Лиги чемпионов, наверное, смогут((((
Відповісти
4
2
bombard (Харьков)
По спортивному принципу клуб до этого матча уже зашел во 2-ю лигу и, если документы на аттестацию в порядке, должен со следующего сезона в ней играть. А бесящаяся "дитлашня" под названием "ультрас" пусть будет отстранена от права посещения матчей Металлиста. Согласен с теми, кто говорит, что вычислить участников бедлама несложно, было бы желание.
Відповісти
7
2
yaspas74 (тернопіль)
Абсолютно погоджуюсь.Команда тут ні до чого(хіба грою довели ультрас до таких дій).
І карати не треба ні Металіст ні Харків.Карати треба малолітніх виродків які вносять
безлад на стадіонах.Це ж чудове наповнення бюджету.Вичислити по камерах,встановити
штраф на всіх в розмірі для першого разу 1 млн грн.Непоганий внесок для розвитку дитячого
футболу і за одно тренування спецназу КОРД чи інших нових підрозділів.
І не треба нікого задити чи вбивати,звичайний хороший штраф відіб"є будь-яке бажання
буянити на стадіоні чи будь-де.
Відповісти
7
1
vs-vorota (Alexandriya)
Малолеткам отрубить ноги и руки. Авакову и Павелко за организацию посадить на кол.
Відповісти
9
0
yaspas74 (тернопіль)
Для чого рубати руки і ноги.Звичайний штраф 1 млн грн,це і наука на майбутнє
і хороше тренування наших спецпідрозділів із премією і кошти на розвиток футболу.
Відповісти
0
2
tarakan (Одесса)
Причем оплотовцы спецом оделись в футболки Национального корпуса! Ой не смешите мои помидоры!)) Уверенность в безнаказанности и злость на то шо их колхозники порвали... А наказать надо обязательно
Відповісти
8
1
мы за динамо (киев)
Всі події на стадіоні є на цілій купі відеокамер. При бажанні абсолютно легко ідентифікувати всіх до одного учасників бійки і з"ясувати хто є хто, звідки, до яких оплотів-задротів належить, а саме головне оприлюднити результати розслідування та провести відкритий публічний суд. Тоді все стане на свої місця. А так від самого президента "Агробізнеса" просто за милю тхне заказухою, намаганням приєднатись до "Вересів". При таких звинуваченнях у побитті дітей, жінок, офіційних осіб Аваков просто не має ніяких прав відмовчатись і не провести розслідування, а ФК та громадськість, свідки (думаю, що немало є і зйомок на мобільні телефони) зможуть об"єктивно проконтролювати цю роботу. Тоді тільки можна буде зробити висновки.
ПС Моя думка, що кротоФФУфло намагається завадити розвитку ФК Металіст1925 так як це прецедент створення клубу на неолігархічних принципах. Принаймні використати цю ситуацію в своїх інтересах. І взагалі як можна приймати якісь рішення ні в чому не розібравшись до кінця.
Відповісти
4
3
Singleboy (Харьков-Киев-Львов)
Згоден, дуже багато збігів було і до гри, і під час. А я в таке не вірю
Відповісти
2
1
vismut (Запорожье)
Металлист не трогать, а ультрас, как в Англии, всех на учёт, и на стадионы не пускать...... пусть по телеку смотрят!
только вряд ли это Авакову по силам ((
Відповісти
4
2
Цап-царап (Харків)
Было же уже написано, что Аваков убежал, как от Гепы...
В Европу...
Відповісти
4
0
Overdrive (Харьков)
"Я во время разгара этой драки спустился вниз, чтобы все прекратить, потому что видел угрозу для обычных болельщиков, пришедших посмотреть футбол".
...
Відповісти
4
2
Цап-царап (Харків)
Заносите по-новому...
Відповісти
4
1
Цап-царап (Харків)
https://http://www.youtube.com/watch?v=3bskMxRzqtk
Відповісти