Буряк: В Україні грають іноземці, за яких розрахувалися кукурудзою


Колишній тренер Динамо і збірної України Леонід Буряк прокоментував рівень легіонерів в чемпіонаті України.

Буряк: В Україні грають іноземці, за яких розрахувалися кукурудзою


- На жаль, в чемпіонаті України грають іноземці, за яких свого часу розрахувалися кукурудзою і які неякісно виконують свою роботу. Це вам не Англія, де клуби ставлять умову: якщо хочеш виступати в нашій лізі, то повинен зіграти 50 відсотків матчів за свою національну збірну.

В Україну запрошують казна-яких легіонерів. Як наслідок, трибуни порожні, ніхто не хоче дивитися такий нецікавий футбол, - цитує Буряка Plussport.

За даними Transfermarkt, за минулий рік кількість легіонерів в УПЛ скоротилося з 84 до 48.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ПлюсСпорт
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
karbofosiv@gmail.com (Warashawa)
Сказал светило украинского футбола, который опустит Черноморец в первую лигу и за это стал тренером сборной Украины... Где так же обделался. Конспекты при Лобановском плохо писал?
Зато сердце динамовкое не пропьёш ...
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 9
karbofosiv@gmail.com (Warashawa)
Сказал светило украинского футбола, который опустит Черноморец в первую лигу и за это стал тренером сборной Украины... Где так же обделался. Конспекты при Лобановском плохо писал?
Зато сердце динамовкое не пропьёш ...
Відповісти
0
0
andy1990
Что за чушь..... Два сапога пара - Сабо и Буряк..... Чего достигли как тренеры?
Відповісти
0
0
krakow (Херсон)
У тренера,буряка, и игрок кукуруза.
Відповісти
3
0
rubizhansky (Восточная Украина)
Да ладно? Денниса Заря вон за лям или больше продала, а защитника уровня Форстера еще у нас найти нужно. Бразилы ШД и Срна явно не просто, потому что паспорт не Украины, там играют. У ДК Вида и Беланда (уже бывший) тоже не ниже уровнем шайки опорников. Лещук перешел в ШД, а туда каго попало не берут, как некоторые. У Стали бывшего лега Кари-кари отметил бы. Явно уровень Стали в целом недостаточен для того, чтоб он раскрылся. Ну, это так... что сращу пришло в голову. Может и берут "за кукурузу", но не всех. Даже вонючий носок, умея, можно продать. А кукурузу и подавно. Были бы мозги.
Відповісти
4
0
tolina-ystas (Краматорск)
Такое обобщенное представление о легионерах не совсем оправдано.Если он имел ввиду динамовских то за них и кукурузы жалко.Но есть команда которая берет молодых пацанов и продает потом за миллионы в топ клубы .Вот такая кукуруза!
Відповісти
5
3
GENDARM (Kyiv)
Екс-футболіст, так (і реально класний), але тренером його язик не повертається назвати. Так що його погляди можна спокійно ігнорувати. Це ж його покоління кермує футболом. Не соромно варнякати?
Відповісти
2
1
Stuntriding (Киев)
Игрок был Хороший, даже Очень!" Но тренер и правда полный НОЛЬ ! Кстати как человек, ещё то дерьмо (не моя выдумка, а тех, кто с ним близко знаком и играл с ним)
Відповісти
2
0
GENDARM (Kyiv)
Екс-футболіст, так (і реально класний), але тренером його язик не повертається назвати. Так що його погляди можна спокійно ігнорувати. Це ж його покоління кермує футболом. Не соромно варнякати?
Відповісти
6
5
Decoy7 (Украина)
да ладно? неужели до этих НЕсветлых голов тренеров начинает доходить что второсортные леги и дети мажоров не способны собирать людей на трибуны? прям свет в конце тунеля
Відповісти