НБУ, Фонд гарантування вкладів та Приватбанк програли суд Динамо


Рахунки київського клубу за рішенням суду мають бути розблоковані

НБУ, Фонд гарантування вкладів та Приватбанк програли суд Динамо


27 червня Київський апеляційний адмінсуд відмовився задовольнити апеляційні скарги НБУ, Фонду гарантування та Приватбанку на постанову Окружного адмінсуду м. Києва від 20.03.2017, якою в свою чергу частково було задоволено позов ТОВ "Футбольний клуб "Динамо" Київ".

- визнано протиправним і скасовано рішення Комісії НБУ з питань визначення пов`язаних з банком осіб і перевірки операцій банків із такими особами від 13.12.2016 року №105 в частині визнання ТОВ "ФК "Динамо" Київ" пов`язаною з "Приватбанком" особою;

- визнано протиправним та скасовано наказ тимчасового адміністратора Приватбанку від 20.12.2016 року №22 "Про заборону видаткових операцій з рахунків пов`язаних осіб" в частині, що стосується ТОВ "ФК "Динамо" Київ" щодо заборони будь-яких видаткових операцій (безготівкових та готівкових) у Приватбанку, та блокування рахунків ТОВ "ФК "Динамо" Київ".

Київський апеляційний адмінсуд у своїй постанові серед іншого дійшов висновку, що "жодних матеріалів банківського нагляду, що стали підставою для прийняття рішення про визначення ТОВ "ФК "Динамо" Київ" пов`язаною з ПАТ "КБ "Приватбанк" особою, Національним банком України не було подано.

Київський апеляційний адмінсуд також констатував, що, як підкреслив суд першої інстанції, НБУ не надав суду доказів, які б підтверджували, що операції ФК "Динамо" Київ з Приватбанком є економічно необґрунтованими.

Окружний адміністративний суд м. Києва вірно підкреслив, що пов`язаність ТОВ "ФК "Динамо" Київ" із ПАТ КБ "Приватбанк" за характером взаємовідносин документально не підтверджується.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Finbalance
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Nikon7171717 (Днепродзержинск )
Интересная получается ситуация,любому юр лицу теперь просто надо доказать ,что оно не связано с Приватом и ...забрать свои вложения которые больше чем 200000гр. Обанкротят государство...
Відповісти
0
1
Повернутись до новин
Коментарі 15
Nikon7171717 (Днепродзержинск )
Интересная получается ситуация,любому юр лицу теперь просто надо доказать ,что оно не связано с Приватом и ...забрать свои вложения которые больше чем 200000гр. Обанкротят государство...
Відповісти
0
1
Цап-царап (Харків)
Действия на деятельность НБУ в Приватбанке:
http://www.bbc.com/ukrainian/news-40517696
Відповісти
1
0
Цап-царап (Харків)
Инспектор (-), Криміналіст (Львів) ...
О чём вы поёте... Что за "счёт народа"?..
http://www.ua-football.com/forum/discussions/70188...
Відповісти
1
0
Кот_в_сапогах
То, что "НБУ не предоставил суду доказательств, подтверждающих, что операции ФК "Динамо" Киев с Приватбанком являются экономически необоснованными", даже минимально, говорит о том, что ДК тупо решили уничтожить извне. Ахметов давно шоколадится, в дёсны с пецюндером. Каломойша - да, Ган и Дон. И он вывел тучу охулиардов мериканских денег, которые теперь пополняют (банк) из бюджета, из нашего с вами кармана. Да, сделка двух иудеев: Каомойши и Вальцмана, которой развели гоев на бабло; всё по Торе. Но ДК это просто (ну, почти "просто") один из многих тысяч клиентов банка, не связанный с ЭТОЙ аферой. Например Ккиевская Синагога тоже обслуживалась и крелитовалась в Привате. Но ей почему-то не запретили выдавать деньги после смены одного ицдея-хозяина, на другого. Знаете почему? Потому, что Ахметов не заинтересован в ущемлении Синагони. А в ущемлении ДК - заинтересован.
Відповісти
4
1
Dimka26 (Чернигов)
Я бы не сказал, что Ахметов полностью заинтересован в развале Динамо. Ему Динамо нужно для конкуренции, но не сильное.
Відповісти
1
0
Кот_в_сапогах
А зачем он тогда через свои сми (ТК футбол и пр.) вбивал людям в головы пургу про то, что ДК и в советские времена всегда выезжало ТОЛЬКО за счет покупок матчей и сдачи другими клубами? Зачем такая агрессивная компания была? Зачем давили на Суркисов? Да, его бы устроило ДК в 1-й лиге... Соглашусь. Просто его методы борьбы с конкурентами на уровне 90-х. Алик Грек и прочие ....

 
2
0
Консул (Новоград-Волинський)
Динамо Київ - загальнонаціональний актив України. А гроші треба шукати на Банковій і Грушевського.
Відповісти
3
0
Криміналіст (Львів)
І чим ми відрізняємось від цієї ж росії, де за людські гроші утримуються футбольні клуби та купуються легіонери? Вже й так 7% ВВП (вдумайтесь в цифру) пішло на докапіталізацію банку, гроші з якого коломойша вивів в офшори. І це все наші гроші, які б могли піти на дороги, школи, лікарні та ін. Тепер ще пару ярдів суркам віддамо. Може ну його на фіг це АТО? За що там боротись і вмерати? Якщо нас і так рано чи пізно продадуть і залишать біля розбитого корита.
Відповісти
7
5
Alex51 (KYIV Zoo)
щось не бачив, як ти вмЕрав в АТО, мабуть, ти мирімяч або піс да бол
Відповісти
6
5
Golfik25 (Киев)
человек сказал правду, или глазки закололи??
 
2
4
Криміналіст (Львів)
таки дійсно правда оченятка колить. мабуть синочок хазяїв життя, або просто в них на підсосі?
 
0
3
simargl (Чернигов)
Официально доказать что Динамо повязано с ПБ нереально. Учредители разные и не пересекаются , платежи и депозиты достаточно чтстые , хоть кредиты брались по депозиты которые и были самими кредитами ... всё законно.
Правовое государство... )))
Відповісти
7
0
Инспектор (-)
Кто бы сомневался что держава проиграет.
Как всегда богатеи вылезают за счет народа
Відповісти
9
4
Shahter2012 (Донецк)
А я на 99,9% гарантирую что решение суда не будет выполнено. Суды в Украине это филькина грамота.
Відповісти