Колліна обговорює нові умови співпраці з ФФУ


Схоже, Колліна хоче залишитися

Колліна обговорює нові умови співпраці з ФФУ


Вчора у Києві відбулася робоча нарада арбітрів ФФУ.

На цій нараді було оголошено, що куратор суддівського корпусу П'єрлуїджі Колліна не пішов з України, а наразі тривають перемовини стосовно нових умов співпраці ФФУ і італійця, - передає "Футбол 1".

Раніше повідомлялося, що Колліна скористався пунктом контракту, у відповідності до якого будь-яка зі сторін може припинити співпрацю без виплати компенсації. Свої функції П'єрлуїджі Колліна передав Голові Комітету арбітрів ФФУ Лучано Лучі.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
мы за динамо (киев)
І на лисину насцять.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 17
мы за динамо (киев)
І на лисину насцять.
Відповісти
0
0
ser-gio (kiev)
гнать метлой коззлину!
Відповісти
0
0
Red_Cat (Харків - це Україна!)
гнать этого фантомаса ссаными тряпками как можно дальше от Украины
Відповісти
0
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
Vaffanculo!
Відповісти
0
0
Stuntriding (Киев)
Не выражайся, тут могут быть дети, беременные и люди с расшатанной психикой)))
Відповісти
0
0
Stuntriding (Киев)
О как) А это вдогонку про заробитчан у нас в стране.............
.........Менеджер из Польши возглавит Укртрансгаз...........
Кто следующий, премьер, президент?)))
А вы тут про лысого переживаете)))
Відповісти
1
0
мы за динамо (киев)
Слів нема. Одні матюки лізуть.
Відповісти
2
0
sam (Дніпро)
Раз так, то немногое у нас в стране поменялось. Другой причины, по которой господин Колено продолжит "работать" в Украине, кроме как откатов от лысого, я не вижу.
Відповісти
3
0
Stuntriding (Киев)
шо, опять?
Відповісти
2
0
rondinelle (Warszawa)
навіщо нам те лисе італійське лайно?
Відповісти
6
0
_Hell_Cat_ (Днепр)
Цитирую слова из статьи : "...за весь период 2016 года , П.Л.Колина присутствовал в Украине около 20 суток..."...."..перелеты бизнес классом и 5зв. отель оплачен ффу..."
...а теперь внимание вопрос: зачем нужен такой куратор ,который за год побывал в Украине в сумме три недели???.....есть отчетный период - видим ли мы результаты???
Задайте себе эти вопросы - думаю ответы очевидны!
Відповісти
7
0
Цап-царап (Харків)
Эти вопросы к болельщикам или к Паделко и иже с ним?..
Відповісти
3
0
Stuntriding (Киев)
Это как и про руководителя Укр.ЖД. пшека. Зарплата полтора ляма у.е. и бывает в стране наездами.
Ох любят у нас в стране, платить иностранцам)))
Совсем уже простой народ унизили и продолжают унижать!!!
Відповісти
2
0
Golfik25 (Киев)
пошел нах лысый, ничего не меняется в судействе, а оно еще просит новый контракт.
Відповісти
9
1
forvard_72 (одесса)
Где он такую "шару" найдет )))
Відповісти
6
0
forvard_72 (одесса)
Где он такую "шару" найдет )))
Відповісти
8
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Ну скажіть навіщо нам тая Каліна і всяке фуфло іноземне?
Відповісти