Димінського викликали на допит у справі про ДТП


В середу 23 серпня президент "Карпат" повинен з'явиться на допит.

Димінського викликали на допит у справі про ДТП


Народний депутат України, екс-радник міністра МВС Антон Геращенко опублікував в Фейсбуці заяву, спрямовану почесному президенту "Карпат" Петру Димінському.

"У понеділок вранці Петру Димінському була офіційно вручена повістка на допит і він був попереджений, що йому буде запропоновано здати зразок своєї ДНК слідчому.

Допит був призначений на середу 23 серпня.

Сьогодні вранці слідство законним чином отримало неспростовні докази того, що за кермом автомобіля "Mercedes" був точно не 43 річний охоронець Петра Димінського, який взяв вину за смертельне ДТП на себе.

Також сьогодні, о 14 00 Генеральна прокуратура, визначила підслідність розслідування справи про можливу причетність Петра Димінського до загибелі Наталії Тріли за Головним слідчим управлінням Нацполіціі.

Через годину Петро Димінський, який на сьогоднішній день поки ще має статус свідка, вилетів на приватному літаку зі Львова до Женеви", - написав Геращенко.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Фейсбук
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
satellite (Харьков)
А что тут непонятного.....???
Старый маразматик ,останется не при делах!!!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 32
satellite (Харьков)
А что тут непонятного.....???
Старый маразматик ,останется не при делах!!!
Відповісти
0
0
Правдаруб (Днепр)
Это что футбольная новость?
Відповісти
0
2
Металлист Харьков
Константин Меладзе сбил женщину 26 лет насмерть , мать двух детей малолетних !
И сейчас ходит героем ! Никто уже и не вспоминает об этом !
Все они твари там ((( Живём мы в такой стране где правит беззаконие !
Відповісти
0
1
satellite (Харьков)
Константин Меладзе пришёл к родственникам погибших и сказал.....
Я обязуюсь содержать всю вашу семью,родственников ,внуков до конца своей жизни.Заверяю это нотариально.Вина полностью моя.Вы вправе отказаться и судить меня по закону.Выбор был сделан родственниками.Хотя дума что и без этих обещаний он и так бы отмазался!!!
Відповісти
0
0
Gene (местный)
"рафик ни у чом не виноват" (с)
Відповісти
0
0
Firehit (Poltava)
Вот это "экспэрты" тут собрались.... лучше следственных органов опишут кто где находился, куда выезжал, с какой скоростью двигался и кто сколько откупа заплатит....тошно от таких соотечественников с языком как....
Відповісти
1
2
VladKoval61 (Херсон)
как обично откупится засранец
Відповісти
1
2
Цап-царап (Харків)
http://www.bbc.com/ukrainian/news-41021052
Відповісти
0
0
FC.::.KL (Ukraine)
Я в шоці з коментарів ! Люди ви що?! Що вам Дим зробив ? До чого Карпати ? Невже то така жаба всіх душить що хтось живе краще? Судячи з того , якого розголосу справа набрала , то дим там зовсім не винуватий. Менше слухайте і читайте - тому що правду і так і так ніколи не дізнаєтеся (
Відповісти
1
7
leafst0rm (Kharagpur)
та Дим не винуватий... дівчина, яку він вбив, то вона винна... лоооооооооол
Відповісти
5
2
Katoriz
После заноса и покаяния перед петей так и будет ! Не сомневайтесь!
 
1
0
evraz (Черновцы)
Дымина свидетель, виноват мерен на котором он ехал
 
0
0
Smooth da Hustler (Львів)
А что лучше, деньги или тюрьма для Дыма ?
Відповісти
1
1
Katoriz
Вся эта показуха устроена для отжатия канала ZIK и медиа которыми владеет дымоход! А авария подвернулась очень к стати . Очень жаль ,что погиб человек и таким образом пиарятся разные пидращенки и петушенки. А кто виноват в аварии никого особо не интересует ( судя по фото там вина есть и того кто летел 60+ и того кто не пропустил выезжая на главную) идет банальный "отжим" чего то о чем мы пока не знаем. Никого никто не накажет пойдут бабки семье и все будут помалкивать.
Відповісти
7
10
veresen
60+? а не хочеш 160+? чому не оприлюднюють швидкість з якою мчав ідіот на мерседесі? він пішов на обгін, через суцільну лінію зі спуску в той час, як опель внизу спуску повертав з тієї ж смуги на лівий поворот він в нього врізався, прямо в водійські дверчата. які ще потрібні докази?? тримався б своєї смуги, нічого б не сталося, тепер нехай відповідає, той хто сидів за рулем. як можна віджати ZIK через справу про ДТП? хіба що закриття справи за закриття, чи продаж ZIK-у, але справа набула такого розголосу, що тут не замнеш і не відкупишся. скоріше черговий піар для поросенка
Відповісти
5
2
Katoriz
Странно как то - шел на обгон через сплошную и опель то же поворачивал налево через сплошную? Я видел знак сужения и если опель справа выворачивал на левую полосу ,а мерс шел по левой на большой(не будем говорить о какой 60 или 160) скорости то виноват опель. Если не видишь участка дороги где все произошло, тормозного пути , положения обоих авто судить кто виноват нельзя - мы сейчас обвиняем не зная всей картины.Кто был за рулем? Дыминский? После такого удара водитель по-любому получил бы травмы и кровь была бы,а дым на фото стоит в белой ЧИСТОЙ шведке! А по поводу не откупишься это просто смешно в нашей стране! Гепа,Дупа, Омельченко,Бойко,жена Реброва(один в один случай со смертельным исходом!) ,Азиров, Шуфрич , Лесык и т.д - И ШО? А нет доказательств! Почти Все медиа -спасибо ринату лианидовичу либо петрушке! А zIk суть "западенский" и пис.ят на нем не о том - поэтому чем не повод ,благо вон как пиарят эту новость подконтрольные сми.
 
2
5
SavkaY (Львов)
Як що все було б так як ви описуєте, то мерс мав би вилетіти на ліву сторону, а не на праву. І при такій швидкості він би не зупинився за 30 м. від удару. Скоріш за все вона виїжджала зправа на головну.
 
1
1
Andrumas (Düsseldorf)
хорошего отдыха в Швейцарии! ведь это не тяжело, чтобы его там поймали и вернули в Украину, но мы ведь все всё понимаем...
Відповісти
4
0
MU 0710 (Тегусигальпа)
расстрелять
Відповісти
3
2
MU 0710 (Тегусигальпа)
расстрелять..суку
Відповісти
4
2
Хмельничанин (Хмельницький)
Зря гоните. Теперь Карпаты точно распустят. Минус один клуб .
Відповісти
4
9
Golfik25 (Киев)
а что лучше, гуляющий убийца или клуб который может исчезнуть?
Відповісти
7
0
Fontango (Kharkov)
Уж поверь, Карпатам, точно будет лучше без Дыминского!!!
Відповісти
4
0
Red_Cat (Харків - це Україна!)
гореть в аду твари!
Відповісти
7
1
veresen
Здувся олігарх.
Відповісти
9
0
F@ust (Прага)
Для Дыминского ничего страшного, отдохнет пока в Женеве. Если будут прессовать, навестит Коломойского, посоветуется, как быстрее всего "вывести" бабло из Карпат.

ну и к охраннику. Что там у нас за дачу заведомо ложных показаний?
Відповісти
10
0
Инспектор (-)
К сожалению ничего. Если бы эти ложные показания были в суде, тогда чистая уголовщина. А так ничего, пожурят маленько
Відповісти
3
1
ДВ (Одесса)
Тварь
Відповісти
12
0
Цап-царап (Харків)
"43 річний охоронець Петра Димінського, який взяв вину за смертельне ДТП на себе."
"Петро Димінський, який на сьогоднішній день поки ще має статус свідка, вилетів на приватному літаку зі Львова до Женеви."
Уроды...
Відповісти