Уряд виділив 270 млн гривень для будівництва футбольних полів зі штучним покриттям


Скоро підуть замовлення на завод, який відкрила ФФУ

Уряд виділив 270 млн гривень для будівництва футбольних полів зі штучним покриттям


Уряд на сьогоднішньому засіданні затвердив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів зі штучним покриттям у різних регіонах України. Їх обсяг складає 270 млн гривень, згідно змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" від 13.07.2017 р.

"В першу чергу кошти державного бюджету планується спрямовувати на проекти, які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел, не заборонених законодавством.

Перелік об’єктів, які фінансуватимуться за бюджетні кошти формуватиметься за пропозиціями місцевих державних адміністрацій та виконавчих комітетів місцевих рад", - говориться на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

Нагадаємо, що ФФУ відкрила в Україні завод по виробництву штучних полів. Випуск нової продукції був запланований на вересень.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
_princeps _ex_ (Киев)
Из них половина для газонов коттеджей управления ФФУ?))
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 13
_princeps _ex_ (Киев)
Из них половина для газонов коттеджей управления ФФУ?))
Відповісти
0
0
rubizhansky (Восточная Украина)
Ну, пару-тройку полей откроют.
Відповісти
0
0
alex 66 (Кременчуг)
Ну если все так серьезно и по делу будет, то тогда и JOMA не в западло)))
Відповісти
0
0
Jus71e (Днепр)
У нас настроили коробок с искусственным газоном, хотите поиграть 200 грн - час...
Відповісти
0
0
Stuntriding (Киев)
Не правильно это)
Нужно сделать так, как это было в одном городе, где строили стадиончик, маленький такой, для футбола. Так вот, сначала там устроили грандиозный строй объект, всё ровняли, строили, потом подложку положили, газон засеяли, всё там вылизывали, стригли, с линейками ползали, травку меряли) Прошло некоторое время, месяца три и потом, волшебным образом, в один миг, там появился газон...........искусственный!!! Это же сколько бабла сп.....и, ой потратили ,для натур газона, , что бы вот так просто, взять и газон сменить на пластмассу?))) Вот это я понимаю, схема как бабло попилить)))
Так и тут будет. На 250 лямов, сделают деревянные коробки, с пластмассовым покрытием, а денег спишут как за натур газон)))
Відповісти
0
0
svat1303 (Днепропетровск)
Всеравно разворуют.Построят одноразовые поля для картинки и пи..ц.
Відповісти
0
0
Golfik25 (Киев)
ожидаем новые дачи в Конче-Заспе у павелки и гинисона
Відповісти
0
0
Sasha98 (Харьков)
Интересно,сколько одно поле стоит?
Відповісти
0
0
СашаХМ (KM)
около 1млн, если правильно и хорошо делать )
Відповісти
0
0
Scanmen (Житомир)
напевно ще плюс буде мінімальна інфраструктура : роздягальня, сидіння до 500 місць...
 
0
0
Golfik25 (Киев)
270млн наверное, ну лично у ффу думаю такие цены
Відповісти
0
0
Гаринча (Киев)
Павелка заработает немножко...
Відповісти
1
0
scorpius (Mak-Ck)
Пфф... Разворуют)
Відповісти