ФФУ припинила співпрацю з арбітром Анатолієм Жабченком


Арбітр більше не буде працювати в Україні

ФФУ припинила співпрацю з арбітром Анатолієм Жабченком


Комітет арбітрів Федерації футболу України (ФФУ) припинив співпрацю з арбітром Анатолієм Жабченком, повідомляє офіційний сайт організації.

Відповідне рішення було прийнято Комітетом після розгляду заяви, яку на адресу ФФУ надіслав сам арбітр.

На початку сезону Жабченко отримав призначення на матч за Суперкубок України між Динамо і Шахтарем, однак відмовився від роботи на ньому через тиск з боку ЗМІ. У підсумку поєдинок провів харків'янин Костянтин Труханов.

Після цього інциденту Жабченко не працював на матчах українського чемпіонату, але продовжував проводити міжнародні поєдинки.

Раніше повідомлялося, що Анатолій Жабченко був внесений в базу сайту Миротворець через незаконний перетин державного кордону України.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФФУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Сумчанин (Сумы)
Это жабченко прекратил сотрудничество (поимел в своих целях) с ФФУ и уехал домой с заработанным баблом.
Відповісти
2
0
Повернутись до новин
Коментарі 15
Сумчанин (Сумы)
Это жабченко прекратил сотрудничество (поимел в своих целях) с ФФУ и уехал домой с заработанным баблом.
Відповісти
2
0
мы за динамо (киев)
Тихенько промовчав. І до цього часу ніякого діла не було.Так не буває в реальному житті,покарання без вини.Не тільки для цього судді, а й для всіх, особливо для найбільш постраждавших, звісно не судей а потрапивших під прес. Раніше потрібно було щось діяти, не мовчати.
Відповісти
3
0
Олексин (Н.)
Для всіх, хто питає "как быть людям у которых вся жизнь прошла на ныне окупированных террмториях" - проста відповідь: перетинати державний кордон України лише в легальних пропускних прикордонних пунктах. А, якщо не виходить - то таку неможливість оскаржувати в судах; аж до міжнародних.
І запам'ятайте: відповідальність за незручності, пов'язаниі з окупацією, несе окупант, по всім міжнародним Законам. До нього і висувайте свої претензії.
Відповісти
8
3
Stuntriding (Киев)
Я не про пересечение границы, где то по закоулкам , а про то, что есть у нас *уникумы*, которые записали людей живущих в Крыму, предателями и подобное тому!!! Вот о чём я.
Відповісти
0
3
Олексин (Н.)
якщо де є такі "унікуми" - їх потрібно називати поіменно. Бо це є порушення Закону.
Але: і "рядових" порушників Закону також слід, хоча би, для порядку, називати. От, і назвали жабу. За його неправомірний перетин держкордону. Там, щоправда, лише адмінштраф - і все ж таки. Порушник Закону в системі ФФУ працювати не може. Крапка.
 
4
0
Long (Одесса)
Только хотел написать это, но Вы разложили все по полочкам.
Что мешало деб илу Жабченко переходить "границу" с Крымом в легальных пунктах пропуска? Он перешел напрямую, из россии в Крым. Ложил он на наши законы. А Вы его защищаете...
Відповісти
6
0
Олексин (Н.)
Ну, хоть так... і з баксом понятно... - нехай судить в Криму
А як з Альохіним?
Відповісти
4
2
Джим Слэйд (Харьков)
Судейка продажный был. Хорошо, что отстранили.
Відповісти
6
2
IvaneZZZ (Киев)
Допрыгался. Или скорей докрякался
Відповісти
3
4
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Красиво он ушёл, а ФФУ обгадилось.
Відповісти
7
2
simargl (Чернигов)
Легко включать в базы и вешать ярлыки ... а как быть людям у которых вся жизнь прошла на ныне окупированных террмториях ??? Жильё, родные, могилы предков ... Не у всех есть силы и средства начать всё с ноля, не думаю, что будет много желающих арбитров из острова Крым работать в материковой Украине... там тоже травля и тоже базы , но если такие смельчаки есть стоит им дать шанс!!
Крым и Донбас - Украина!!!
Відповісти
9
8
Stuntriding (Киев)
Примеров уйма, про то, как люди остались в Крыму. Я не один год жил, отдыхал в Крыму. У меня там уйма друзей! Им просто некуда уезжать, они родились и выросли там, они не могут бросить свой Родной дом!!! А тут их записывают в предатели! Идиоты!!!
Відповісти
7
9
beatles (Крыжополь)
А зачем далеко ходить? - именно так поступало советское правительство с жителями освобожденной от немцев Украины! Всех записывали в предатели!
Все очень не просто и все что происходит станет понятно только через годы...увы, успеем мы перессорится за это время, разгребать все нашим внукам!
 
2
7
Sasha98 (Харьков)
Помню его только по тому матчу,из которого сделана фотография в этой статье.Когда он "не заметил" фола Степаненко на Торресе,и Шахтер сравнял.Ну а вообще я считаю,что ФФУ должна зазывать на работу на материковую Украину жителей АР Крым.Будет потерянное поколение в Крыму..
Відповісти