Стороженко: Я не підтримував висування Григорія Суркіса в віце-президенти УЄФА


Сергій Стороженко розповів про те, наскільки легітимним могло бути висунення Григорія Суркіса на пост в УЄФА від України.

Стороженко: Я не підтримував висування Григорія Суркіса в віце-президенти УЄФА


- Я в Федерації футболу України з 1997-го року, на постійній основі працював з 2000-го року. Хочу сказати, що жодного разу делегати не обиралися. Як вони туди потрапляли - невідомо. Хто підписував подання на Григорія Михайловича Суркіса з пропозицією обрати його віце-президентом Європейського союзу футбольних асоціацій, мені невідомо. У всякому разі, я як перший віце-президент ФФУ такий документ не підписував. Я не пам'ятаю жодного конгресу, на якому вирішувалося б це питання. Тому, як це сталося - мені невідомо.

Подиву у мене не викликає, що Кочетов може підробити ці підписи. Це людина, яка схильна до поширення інформації, яка не відповідає дійсності. Ця людина схильна до відвертої брехні, до фальсифікацій. Що говорити, коли стосовно цієї людини є рішення Лозаннського трибуналу, де прямо написано, що Спортивний арбітражний суд в Лозанні сподівається, що ФФУ не залишить без уваги фальсифікації і факти корупції, які мають місце при розгляді конкретної справи. І він втік від відповідальності, він що хоче, те й робить. Чому його тримають на цій посаді - мені невідомо. Як він може щось збирати і від імені когось відправляти кудись документи? Це нонсенс. Це не Федерація, в поданні Кочетова, а якась приватна лавочка, де кожен робить що хоче.

Я не уявляю собі, як можна висуватися на якусь посаду без схвалення або подання вищим органом управління Національної асоціації, яким є або конгрес, або, в проміжок часу між конгресами - Виконком. На жодному Виконкомі таке питання не розглядалося.

У статуті ФФУ прямо не визначений орган, який делегує всіх в Європейський футбольний союз. Отже, згідно із законом, відповідне рішення може прийняти конгрес. І якщо питання занадто термінове і важливе - то Виконком ФФУ, - сказав Стороженко в ефірі програми Великий футбол.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Олексин (Н.)
"я как первый вице-президент ФФУ такой документ не подписывал" - хто згадає, ГМСа призначили віциком в УЄФА до, чи після того, як сторожа ще при коню педальному погнали з ФФУ? Здається, його погнали в 2014-му... А ГМСа призначали в 2015-му...
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 14
Олексин (Н.)
"я как первый вице-президент ФФУ такой документ не подписывал" - хто згадає, ГМСа призначили віциком в УЄФА до, чи після того, як сторожа ще при коню педальному погнали з ФФУ? Здається, його погнали в 2014-му... А ГМСа призначали в 2015-му...
Відповісти
1
0
oda1979 (Запорожье)
Да нуу.. слабо вериться. Без доказательств в письменной форме - это все проплаченное балобольство. Кстати, стает на свои места, кто представляет чьи интересы в ФФУ.
Відповісти
0
0
jegres (Харьков)
Все интереснее и интереснее. Я правильно понимаю, что ПЕРВЫЙ вице-президент ФФУ, член Юридического комитета УЕФА двух созывов, заслуженный юрист Украины сейчас говорит, что в момент когда он занимал указанные должности, он не выполнял свои должностные обязанности и допускал юридические нарушение в регламентных нормах?! Т.е. член юридического комитета УЕФА допустил рассмотрение Суркиса на должность УЕФА с нарушением норм? Первый (зам) главы ФФУ говорит, что он не знает что происходило в федерации?!Так а за что он деньги получал?
Відповісти
1
0
мы за динамо (киев)
А в Україні, уяви собі, розмовляють україннською. На мовє точно нє балакают, чурка.
Відповісти
7
2
_kovA_ (Харьков)
Очень мне нравится вся эта грызня. Это сама жизнь расставляет всё по своим местам и воздаёт всем по делам их.
А я ещё в 2013-м говорил любителям футбола из Киева, когда они тут злорадствовали по поводу вердикта CAS по делу МХ-КЛ, если вы кого-то по беспределу гоните за Можай, то и вас рано или поздно точно так же по беспределу погонят. Почитателям донецкого футбола советую не особо радоваться и злорадствовать - ваших погонят позже, точно так же по беспределу. Желающие найдутся. Такова жизнь!
Відповісти
1
1
aaz119 (Одесса, болею за ШД)
Ежели Герш Рахмильевич белый и пушистый, то с чего бы это унитазники так распереживались? :)
Відповісти
1
7
трамвай за трамваєм (найкращий)
а шо так адессити за Герша Рахмильевича і сина юриста Стороженка
таки переживают ?
Відповісти
3
0
С бодуна (Харьков)
"Хочу сказать, что ни разу делегаты не избирались. Как они туда попадали-неизвестно." Сергей Михайлович, а что ты хотел, шубы приносят свои дивиденды.
Відповісти
3
11
мы за динамо (киев)
Ну ось він, мессія. Тепер то нам відкриють очі. Але якось стихло питання з апеляцією? Щодо матчу в Маріуполі. Тепер ми знаємо, що міжпланетна федерація з футболу Маріуполя не делегувала Гриню в УЄФА. У самого Стороженка амнезія обтяжена енурезом з метеоризмом, притому дуже раптово. Хто ж іще наступний сцикне в кастьор не війни а склоки, такої ж смердючої як і всі її учаснаки.
Відповісти
11
2
трамвай за трамваєм (найкращий)
а мені завжди цікаво читати
спогади "бувших".
якось ось так - я , Сірьожа, в білому пальті ,
а всі решта такі ...
Відповісти
12
1
rubizhansky (Восточная Украина)
А почему только в 17 году внезапно все прозрели и начали шевелиться? Одни бандиты хотят сместить других. Поддерживать какой-то сорт г_на не буду. ФФУ безнадежна и в ближайшем будущем такой и останется.
Відповісти
14
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Може хай про себе спочатку розповість, як його з тріском вигнали з ФФУ і за які справи.А на якому конгресі цього маразматика вибирали віце-президентом ФФУ?. Такого рішення Лозанського трибуналу щодо Кочетова в природі не існує. Це може тільки пенісов придумати, підняти на гора нафталін і видати за перлину сьогоднішню.
Відповісти
19
5
RJ Baker (Мариуполь)
наперсточник підтягує резерви...
Відповісти
11
1
York (Донецк)
В Мариуполе на мове не балакают!
Відповісти