Порошенко: Майбутнє - не за рахунок покупки зарубіжних зірок, а за рахунок розвитку дитячого футболу


Президент України відвідав побудований для ДЮСШ в Івано-Франківську стадіон.

Порошенко: Майбутнє - не за рахунок покупки зарубіжних зірок, а за рахунок розвитку дитячого футболу


Президент України Петро Порошенко відвідав побудований для ДЮСШ в Івано-Франківську стадіон і висловив надію, що майбутнє українського футболу буде залежити від розвитку дитячого футболу, а не від покупки зарубіжних зірок.

На думку Президента, держава повинна піклуватися про юнацький футбол в Україні.

"Для нас дуже важливо, щоб на кожному стадіоні, а в ідеалі - в більшості шкіл була спеціалізована футбольна площадка, де б виростали майбутні Андрії Шевченко.

Витрати на спорт - це інвестиція в майбутнє. Спорт, який дає можливість забрати дітей з вулиць і привести їх на стадіони, щоб вони пишалися своїм містом, своєю командою, пишалися своєю країною.

Майбутнє - не за рахунок покупки зарубіжних зірок. Майбутнє - за рахунок нашого дитячого футболу, нашої футбольної школи і турботи держави про молоде покоління", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, що недавно Президент підписав указ про надання громадянства бразильському півзахисникові "Шахтаря" Марлосу.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
president.gov.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
karbofosiv@gmail.com (Warashawa)
Какое, однако, правильное у президента мнение!!! как он четко подметил, кто должен заботится о детско-юношеском футболе.
Дякуємо, "пане президент".
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 26
karbofosiv@gmail.com (Warashawa)
Какое, однако, правильное у президента мнение!!! как он четко подметил, кто должен заботится о детско-юношеском футболе.
Дякуємо, "пане президент".
Відповісти
0
0
Sasha98 (Харьков)
Надо признать,что речь и обещания у него на высочайшем уровне.А делается намного меньше.Жаль,что это не стадион как таковой,а только поле,но реально классное.Не знаю,как в других городах,но в Харькове очень много потенциальных стадионов,которых надо реконструировать,но сейчас-это огород...
Відповісти
0
0
krakow (Херсон)
Наклонившись,шепотом - "Будущее-не за мой счет,пацанята. Я тут ради фото. Марлос,то таке. Не берить в голову. Батькам передайте,что зима близко.Пусть учатся добывать пищу и огонь".
Відповісти
2
0
Red_Cat (Харків - це Україна!)
https://youtu.be/fPccu6ROuHQ
люди уже тогда его раскусили. но этих людей никто не послушал
Відповісти
0
0
ДВ (Одесса)
[quote datetime="29.09.2017 23:16" author="Олексин (Н.)"]заради правди: добровільно фінансує в оборонну галузьУкраїни... Була десь інфа, що в 2014-му надав власних коштів на закупку озброєння порядка $10 лямів...
[/quote]

А сколько спи...ил ?..?
Відповісти
1
3
Олексин (Н.)
за руку - ловив? Чи хоча би: хтось ловив?
ЗІ: Панамський офшор і Липецьку кондитерку і подібні - для прикладів не наводити. Ці приклади - лише для дятлів, які не розуміють азів бізнесу..
Відповісти
0
0
oda1979 (Запорожье)
один из азов бизнеса - это вовремя платить налоги, а не отмывать их в пагамских оффшорах.
 
0
0
ser-gio (kiev)
вот мерзкое брехло...
посадил своего павелку, сам деньги в оффшоры и в карман ринату (а ДЮСШ не знают, как оплатить отопление и свет), натурализует бразил.
то что умирают украинизированные клубы - его это не волнует, что ШД и ДК скупают молодежь пачками - тоже.
зато пиариться - это оно
Відповісти
4
1
Харниш (Черкассы)
Главное для него это защита своих имеющихся активов, и захват новых. И в оборонную промышленность он инвестировал сугубо из личных интересов, а не для страны. Потому что если проиграет войну, то его рошены, заводы и пароходы достанутся путину, кадырову и их присмыкулькам, а он будет бегать по "брюсселям" надув губки и скрутив бровки домиком.
Відповісти
4
1
Golfik25 (Киев)
опа, хряк появился, после днюхи видать решил.
Відповісти
2
2
Red_Cat (Харків - це Україна!)
https://cs7058.userapi.com/c540106/v540106209/62ae...
все в одной картинке.
интересно, те кто голосовал "за" сейчас локти кусают?
Відповісти
2
3
rjhxb61@ukr.net (киев)
Всё, что я увидел в твоей ссылке:
https://http://www.ua-football.com/go/cs7058.usera...
Відповісти
0
0
Red_Cat (Харків - це Україна!)
это криворукие админы сайта не умеют настроить отображение внешних ссылок.
 
0
0
hromik1973 (тернополь)
красивая картинка
 
0
0
мы за динамо (киев)
А я ще й попереджав багатьох своїх знайомих, навіть і майдановців за цього любого шоколадного друга. Але в людей виявилась надзвичайно коротка пам"ять. Зараз знову шоколадна брехня, ще й безпрецедентно тупа, як для членів клубу "Чєтирьох конєй" із відомих "12 стільців".
Відповісти
1
0
Олексин (Н.)
а нафіга тоді Марлосу паспорт видавав???
Відповісти
4
4
Гаринча (Киев)
А слабо на собственном примере показать как и куда инвестировать?
Языком чесать все мастаки!
Відповісти
6
1
Олексин (Н.)
заради правди: добровільно фінансує в оборонну галузьУкраїни... Була десь інфа, що в 2014-му надав власних коштів на закупку озброєння порядка $10 лямів...
Відповісти
3
4
ser-gio (kiev)
а ты хоть знаешь, как он финансирует?
и кто там главный?
это скорее скупает и продает в армию дерьмо
 
2
1
Dedushka (Запорожье)
И кто этому поверит?
 
0
0
Red_Cat (Харків - це Україна!)
не верю. скорее - украл, а не дал.
 
0
0
Гаринча (Киев)
Не верь
 
0
0
rjhxb61@ukr.net (киев)
Предложи того, кто будет лучше .)
Юлю, Бойко, Ахметова не предлагать.))
Відповісти