Шевчук: Якщо б я був тренером, динамівці не жили б окремо від збірної


Колишній захисник Шахтаря згадує провал збірної на Євро-2016

Шевчук: Якщо б я був тренером, динамівці не жили б окремо від збірної


Екс-захисник донецького Шахтаря В'ячеслав Шевчук ділиться спогадами з приводу виступу збірної на Євро-2016 у Франції.

- На останньому чемпіонаті Європи була погана ситуація, адже всі приїхали дуже розслаблені і в різному стані. До Євро і до стикових матчів команда була одним кулаком, ми билися і билися за результат, а на чемпіонат приїхали всі розслаблені і в різному стані, плюс прибрали Заварова, а в тренерському штабі з'явився Шевченко. Думаю, Фоменко не приймав це рішення. Все це позначилося на результаті, адже одне тренування проводив Онищенко, другу Шевченко, були різні напрямки, а потрібно було робити те, що було до виходу на чемпіонат Європи.

Якби я був тренером, у мене б ніколи в житті такого не було, що гравці Динамо зняли бунгало і жили окремо від збірної. Це дисципліна. Я б відразу сказав: «Не подобається - їдьте додому». Було дуже багато критики на адресу Фоменко, але я не погоджуся з цим. Всі вже знали, що буде інший головний тренер, а Фоменко втратив важелі управління командою. Я бачив його стан. Багато молодих гравців його вже не слухали і не сприймали, - розповідав Шевчук.

Нагадаємо, що В'ячеслав Шевчук закінчив ігрову кар'єру взимку 2016- го року. На Євро В'ячеслав відіграв два матчі і виводив команду на поле з капітанською пов'язкою.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
sportarena
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
недалековідКиева (Біла Церква)
стопоньки, одно дело- если в сборной всем предложили одинаковые условия, другое - если одним дали комнаты с видом на море а другим во двор.... и кто-то придумал проводить сбор с женами футболистов, которые такое не "проглотят"...
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 22
недалековідКиева (Біла Церква)
стопоньки, одно дело- если в сборной всем предложили одинаковые условия, другое - если одним дали комнаты с видом на море а другим во двор.... и кто-то придумал проводить сбор с женами футболистов, которые такое не "проглотят"...
Відповісти
1
0
Vestinfort (Рівне)
В церкі великий футбол з'явився і ви його хоч в очі бачили, що ти надумав свою "важливу" думку залишити? :D
Відповісти
0
2
недалековідКиева (Біла Церква)
)) это кто написал? да у таких как ты не то что "своих мыслей" нету , у тебя дом забрали...
 
1
0
Your Friend (Львів)
А кроти прямо всі білі та пухнасті завжди були. От же гнида, аби обісрати ще раз Динамо.
Відповісти
6
1
Харниш (Черкассы)
То что динамовцы жили отдельно, это конечно плохо и совсем не на руку сборной. И вместе с этим, нужно задаться вопросом почему так было? Почему они не хотели жить с шахтерами? Что не так? Может потому что отношения в дерби на поле переносились некоторыми индивидууами и в сборную? Может гнильца привитая цыганом нашим украинским ребятам проявлялась и в лагере сборной? Может и хорошо что они отделились? От греха подальше. Менталитет у нас дикий, могли и передраться все. Это не сборная Испании, в которой откровенный сепар завелся, и все равно они мирятся ради общего блага.
Відповісти
3
5
FC Energy (Новая Каховка)
полнейший бред написал. сейчас тоже такое? Исландии проиграли игроки Шахтера, или как?
Відповісти
1
4
Харниш (Черкассы)
При чем здесь проигрыш Исландии!? Внимательно вообще читал о чем Шевчук говорит!? Он о климате внутри команды говорил. Моей же главной мыслью было то, что может стоит задать вопрос себе в первую очередь,почему от тебя и твоих одноклубников отделяется часть команды и не хочет находится рядом не во время игр?
 
2
1
Vestinfort (Рівне)
Точно, це ж циган надоумив Степаненко бігати за Ярмоленко і бити його в спину. Клятий циган! :D
Відповісти
3
5
недалековідКиева (Біла Церква)
степа твой долпоеб и питар, он тогда весь матч старался в стыках сыграть противникам "в кость", судьишка, понятное дело, довел все до самосуда....
 
2
0
Гаринча (Киев)
Отработал))
Ведро го..на на ДК вылил...
Кто следующий?
Відповісти
4
4
GENDARM (Kyiv)
Висловився Шевчук від усього свого "футбольного" мозку, який як відомо розміром з горішок. Дуже своєчасно, об'єднанню всіх у збірній сприяє. З жахом думаю, що буде, коли цей недоумок раптом тренером стане
Відповісти
7
5
Олексин (Н.)
Резюме: перший рік Павелки в ФФУ (з березня 2015-го по весну 2016) - одназначно можна занести в плюс для українського футболу і роботи ФФУ в цей період. Хоча би через те, що вигнали "начальника ковбасного кіоску" з його молодою пасією...

Але потім він "закумився"... Першою його ганебною справою почалося проштовхування свого кума на посаду ГТ збУ. Ну, мірку-зрадника пригрів; довічно дискваліфікованого Красникова реабілітував; рижій мразі продався...
Оце воно все і шкодить.
Відповісти
8
1
aaz119 (Одесса, болею за ШД)
Петухов всегда селят отдельно!
Відповісти
10
10
Romb_DK (Київ)
Хорошо знаете жизнь курятника. Зоофил наверное?
Відповісти
6
6
DennnniS (Lugansk)
шутка века, прямо блеснул всеми извилинами в одном предложении
 
8
2
СашаХМ (KM)
а что крот мог еще сказать? Про своих сцыкует правду сказать как бухали?
Відповісти
5
10
Д123 (Снежное)
В принципе все правильно сказал.
Відповісти
14
5
IM-RM-DK (Miami)
Вот таких как ты ,Голден бой,толя футболка ,психованный степашка надо было отправить нах из сборной!!!
Відповісти
7
16
DennnniS (Lugansk)
тебя бы куда -то отправить. умалишенный.
Відповісти