Фанати Динамо за добу здійснили два напади на сербських уболівальників і членів делегації


Перед матчем "Динамо" - "Партизан" не обійшлося без інцидентів.

Фанати Динамо за добу здійснили два напади на сербських уболівальників і членів делегації


Не обійшлося без інцидентів перед матчем заключного туру групового етапу Ліги Європи "Динамо" - "Партизан" (4:1).

Як повідомляє Sportske.net, фанати київського клубу за добу двічі здійснили напади на вболівальників сербського клубу і журналістів.

Перший напад стався цієї ночі - з десяток українців напала на чотирьох сербів, використовуючи піротехніку і підручні засоби, при цьому представники сербського клубу серйозних травм уникли.

Друга атака сталася сьогодні вдень - також близько десятка фанатів напали на двох сербських журналістів, монтажера і оператора. В результаті ті отримали поранення і були доставлені в лікарню, причому один з потерпілих навіть був госпіталізований.

Також джерело зазначає, що обидва рази нападу пройшли за схожим сценарієм: до груп сербів підходили молоді люди, які спочатку по-англійськи запитували національність, після чого вже атакували приїжджих, використовуючи кулаки і підручні засоби.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
UA Hero (Chernivtsi)
А ви прапор Сербії хоч колись бачили??? Майже один в один з рашистським...
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 33
UA Hero (Chernivtsi)
А ви прапор Сербії хоч колись бачили??? Майже один в один з рашистським...
Відповісти
1
0
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Вброс какой то.... Нападавшие наверное были полностью в экипировке Киевского Динамо, выкрикивали ДинамоАкбар, Лобан наш пророк и раскидывались визитками Суркиса. А не у нас же фашизм, тогда постоянно зиговали
Відповісти
2
0
мы за динамо (киев)
Теж мені новина, але вата ж як всполохалась. Про гуманізьм тут розкудахкалась.
Відповісти
2
0
Iron Man (Олександрія)
А куле хотели, сербы - друзи козломордых упырей... ничего личного...)))
Відповісти
1
0
avatar
kotigorok (Чернігів)
З таким же успіхом можна дискваліфікувати збірну Франції на довгі роки за те, що на вулицях Марселя організовані Мутком кацапські бойовики влітку 2016 вчинили погроми мирних вболівальників.
Відповісти
1
0
serb321 (Рівне)
До модераторів і адміністраторів сайту: краще б ви розмістили мій коментар, а не звернення до вас. Цим: "Комментарий будет опубликован после проверки" і неопублікуванням його ви показуєте своє відношення до акції в підтримку воїнів АТО( аналогічно ФК Шахтар).
Відповісти
0
0
avatar
simargl (Чернигов)
Почему бы журналистам не узнать в пресслужбе полиции был ли мальчик ???? Может это все происходило у доски объявлений с распятым мальчиком на глазах у Киселева и не в Киеве ...)?
Відповісти
1
0
serb321 (Рівне)
До модераторів і адміністраторів сайту: якщо мій коментар не буде опублікований, я залишаю за собою право опубліковати його у "більш зрозумілій" формі на інших футбольних сайтах і не тільки. Ваша цинзура і однобоке висвітлення де-яких подій не влазять ні в які рамки.
Відповісти
0
1
avatar
kotigorok (Чернігів)
Я думаю, якщо ти тут не будеш посити свої перли, то багато хто покінчить суїцидом.
Відповісти
0
0
serb321 (Рівне)
Якби ти знав за що мова, то твоя думка, впевнений, кардинально змінилася б.
 
0
1
avatar
simargl (Чернигов)
Србы пропутинские черти , могли что-то и отгрести на волне своего "урапатриотизма" ... Но в целом не красиво ,просто так , людей на улице бить .... мы должны быть выше и благородней. Потому как мы правотой и духом сильнее !!
Відповісти
1
0
старий фан (Рівне)
кияни грали в Бєлграді чи у Києві? Чому тоді це не пишуть українські ЗМІ, а передруковують з іноЗМІ. А може і не було хлопчика?
Відповісти
0
0
blow05 (Мариуполь)
А может местные СМИ тупо замалчивают такие инциденты, поскольку понимают, какой это позор? Особенно с учетом места проведения ближайшего финала ЛЧ
 
0
0
старий фан (Рівне)
А джерело не сербське часом? Сербія=Росія. Будемо вірити висерам братушок рашки?
Відповісти
1
0
Zbroeslav
Не все так просто. Гасити всіх підряд, звичайно, не діло, але були попередження, що київське повітря шкідливе для кацапурських "братушок", які підтримують терористів з ОРДіЛО не тільки морально.
Відповісти
1
0
Comment06 (Украина)
у кукуеве почти 90% быдло и петушня
Відповісти
0
1
Iron Man (Олександрія)
Запетушили тебя, дичь тупая?)))
Відповісти
0
0
Comment06 (Украина)
киевское быдло
Відповісти
0
1
avatar
Yarik-11 (Кіровоград не Кропив)
Этот Киев не как не угомонится. Крым просрали Донбас просрали а им все мало. Это не совсем про болельщиков сказано... Но болельщики не далеко ушли.
Відповісти
0
2
avatar
kotigorok (Чернігів)
Краще б тебе хто-небудь просрав... Сьогодні дивився Динамо-Партизан по кацапському (ахметівці тільки своїх показують),так вперше почув від коментатра-кацапа про динамівських фанів і нещасних зебрів. Вони, кацапи, як ті свині: усюди бруд знайдуть.
Відповісти
2
0
Iron Man (Олександрія)
А ты чё не в АТО? Косой, хромой? Или косишь, сцуко?
Відповісти
1
0
Слава75 (київ)
недоумочные журналистатели и их боты на подсосе у донов чешут чепуху уровня московских дебилов - там все фашисты - украинцы, тут - все встречные-попечные - фанаты Динамо.
Відповісти
1
0
Yurko-Zahid (Лаббок )
за таких идиотов ДК будет играть без зрителей или на нетральном поле
Відповісти
0
1
старий фан (Рівне)
Йди вчи уроки на завтра, а то з тебе гексперд нікудишній.
Відповісти
1
0
Iron Man (Олександрія)
Не будут.. Сербов пистили не на стадио...
Відповісти
0
0
avatar
kotigorok (Чернігів)
А що уже суд відбувся, й вирішив, що це - фанати саме Динамо, а не зараджені провокатори?
Відповісти