Юрій Вакс: У мене був і є паспорт Росії


Одкровення скандального рефері

Юрій Вакс: У мене був і є паспорт Росії


Колишній арбітр української Прем'єр-ліги Юрій Вакс поспілкувався з журналістами FootballHub.

- Де я живу? Живу у себе вдома у Сімферополі. Все також займаюся суддівською діяльністю, але, на жаль, в іншому чемпіонаті - в Прем'єр-лізі Криму. У цьому турнірі грають 8 команд, всі з професійним статусом. Рівень? Можна сказати, як колишня першість області.

- Який у вас статус?

- Арбітр кримського футбольного союзу. Чи хотів я залишитися арбітром УПЛ? Звичайно, хотів. З Жабченко до останнього намагалися залишитися в Прем'єр-лізі України. Але політична ситуація склалася проти нас, хоча ми влітку пройшли в Києві всі збори і Жабченка навіть призначили на матч Супер Кубка. Далі ситуацію ви знаєте. Сказали, що треба почекати, хоча від нас вже нічого не залежало. Нас внесли в списки «Миротворця» і стало зрозуміло, що ніякої перспективи у нас немає.

Так ми літали на літаку в Крим, були непередбачені ситуації, по-іншому ми ніяк не могли дістатися. Матч призначали на середу, наприклад, і я летів через Москву, потім до Мінська і Києва. Потім на машині їхав до Луцька на гру.

- Яка у вас була зарплата в УПЛ?

- Ще з часів, коли Коломойський відповідав за арбітраж, не проводилося індексації, можна перерахувати, це приблизно 2000 доларів. Це у головного арбітра, у асистента в два рази менше.

- Можна порівняти зарплати в невизнаному чемпіонаті Криму та в УПЛ?

- В Україні зарплати арбітрів вище. У Криму на руки отримуємо приблизно 10 000 рублів за гру. Навантаження хороші, дві-три гри в місяць виходить.

- Головний скандал, пов'язаний з вами і Жабченко - паспорта Росії. У вас є паспорт Росії?

- Так, є, і я ніколи цього не приховував. На комітеті з етики та чесної гри нас викликали, і ми чесно сказали, що є. При цьому у мене був і паспорт України, він і зараз є.

- Куди повинен розвиватися кримський футбол? Адже очевидно, що він не стане чемпіонатом Росії.

- У зв'язку з цими санкціями важко, важко всім, і футболістам, і арбітрам. Справа в тому, що паспорти всіх футболістів знаходяться в ФФУ. Тобто для Росії вони є легіонерами. Поки не буде знайдено якийсь консенсус між федераціями футболу України і Росії кримський футбол буде варитися у власному соку.

- Прокоментуйте скандальне видалення Гармаша у 2012-му році.

- Якби можна було повернути час назад, я б Гармаша раніше вигнав, коли він збив Хюбшмана. І ніхто б про це не згадував просто, - сказав Вакс в ефірі FootballHub.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
A.l.e.x. (Киев)
Сразу понятно было.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 19
A.l.e.x. (Киев)
Сразу понятно было.
Відповісти
0
0
mafiya-12 (Александрия)
2000 долларов???) Шо за бред?) это за игру? шось много...
Відповісти
0
0
avatar
Your Friend (Львів)
Такі виродки з двома паспортами, які і нашим і вашим, мають автоматично лишатися українського паспорта і громадянства. І це стосується абсолютно всіх.
Відповісти
0
2
avatar
Динамо-машина (Киев)
Да пошёл он на х*р этот сепар галимый! У нас в стране запрещено иметь два паспорта! Плюс полюбому брал взятки от донецких для обеспечения нужного им результата! Пусть себе теперь варится в дер*ме дворового футбола Крымской области....
Відповісти
2
1
Zapp Brannigan (Київ)
Тобто він прямо порушив законодавство України (у нас заборонене подвійне громадянство) і називає це політикою? Він дійсно тупий чи корчить дурника? Хотів залишитися суддею в нас - не треба було отримувати російський паспорт. Чимало народу живе в Криму з українськими паспортами - родина Усіка чи родичі Джамали, наприклад.
Відповісти
1
1
blow05 (Мариуполь)
Не запрещено у нас 2 гражданства. Депутаты сами себе такую подляну делать не стали. Просто при наличии украинского и лыюбых других гражданств - Украина признаёт только украинское. Так что с Ваксом и Жабченко - это исключительно политический и пропагандистский вопрос, а никак не вопрос законности.
Відповісти
1
1
Zapp Brannigan (Київ)
Конституція України. Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство.
 
1
1
Mangoal (Sumy City)
подстилка крымская.
Відповісти
1
1
жека-киев (биг виладж)
Кормилец очередной. Аполитичный голубь мира. Его не жаль, жаль что как то очень выборочно все. Беседин не понимает, почему сборная не должна ехать на ЧМ, куча кормильцев едут в росклубы. Нет системности и последовательности. Еслиб чиновничье отребье нормально работали, ужеб давно кормильцев перевоспитали.
Відповісти
3
1
avatar
Игорини (Киев)
Хотел выгнать Гармаша только за то, что Гармаш ему не нравился. Это он считает нормальным судейством? Так как совесть его не мучит, пусть и дальше гниёт в "родной гавани". Наш футбол чище будет.
Відповісти
2
1
avatar
kotіgorok (Киев)
Краще б Гармаш грав, а не козюлi жував!
Відповісти
1
1
avatar
Dedushka (Запорожье)
Совсем чистый футбол!!!!!
Відповісти
1
0
Nikon7171717 (Днепродзержинск )
Нашли кого обсуждать-человкек без совести у которого деньги на первом месте. Меньшие заработки-опять брехня.так как в Украине он подходил к предельному возрасту. Соотвественно судит не мог.
Відповісти
1
1
Bloonchik (Krivoy Rog)
https://http://www.youtube.com/watch?v=jRTRmOkgn5Q...

ИЗДЕВАЕМСЯ НАД ДЫРЧИКОМ
Відповісти
0
2
Oleh_Gladky (Kyiv)
Такие люди понимают, что плохо и тяжело, но не понимают, что это плата за предательство и подлость. Вакс ватник самый настоящий, еще и глупый от российской пропаганды.
Відповісти
4
1
S.Karpovich (Ланівці)
кожен сам вибирає.де 2000$,а де 170$.але їм то що хоть камінці з неба.
Відповісти
3
1
avatar
Sasha98 (Харьков)
Посмотрите полное интервью.Он еще кажется адекватным человеком.Кажется,неправильно поступило руководство ФФУ,выгнав Жабченко и Вакса
Відповісти
1
4
S.Karpovich (Ланівці)
чому неправильно?він громадянин іншої держави.країни агресора.що йому мішало тут жити і працювати.
Відповісти
3
1
vladpolt (Полтава)
Если кажется - креститься нужно.
Відповісти