КДК ФФУ відсторонив від футболу 18 гравців за участь у збірній "ДНР"

У Будинку футболу відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України.

КДК ФФУ розглянув справу про заяву Служби безпеки України стосовно футболістів, що брали участь у футбольних матчах у складі т.зв. "ДНР", та вирішив заборонити довічно здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом 18 гравцям.

Повний список:

- Кравченку Володимиру Сергійовичу, 10.01.1986 р.н.;

- Нікуліну Денису Сергійовичу, 17.10.1994 р.н.;

- Сінькову Максиму Юрійовичу, 09.12.1997 р.н.;

- Селезньову Анатолію Вікторовичу, 08.04.1995 р.н.;

- Крохмалю Сергію Ігоровичу, 29.08.1990 р.н.;

- Кушніру Андрію Юрійовичу, 22.02.1994 р.н.;

- Рябому Андрію Олександровичу, 26.03.1988 р.н.;

- Мішину Владиславу Вадимовичу, 22.05.1994 р.н.;

- Зінченку Руслану Володимировичу, 26.08.1996 р.н.;

- Махну Ярославу Миколайовичу, 15.05.1993 р.н.;

- Саєтову Роману Сергійовичу, 18.08.1981 р.н.;

- Свиридову Платону Миколайовичу, 20.11.1986 р.н.;

- Поточному Денису Григоровичу, 08.05.1985 р.н.;

- Іванову Івану Олександровичу, 12.02.1988 р.н.;

- Дмитрішину Ігору Олеговичу, 24.10.1995 р.н.;

- Станенку Віктору Вадимовичу, 31.10.1991 р.н.;

- Шмакову Микиті Руслановичу, 20.04.1996 р.н.;

- Золотарю Костянтину Павловичу, 24.03.1994 р.н.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФФУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Your Friend (Львів)
Себе пошкодуй, урод лугандонський.
Відповісти
3
1
Повернутись до новин
Коментарі 32
avatar
Your Friend (Львів)
Себе пошкодуй, урод лугандонський.
Відповісти
3
1
genev09 (Донецк)
Ну все, заклеймили пацанов, прям террористы! Смотрю, даже с игиловцами сравнивают! Ну да ничего, все пройдет... Неужели не понятно: уйдут нынешние ублюдки из власти (не сами конечно, но уйдут) - и все переиграют назад - и переименования никому не нужные, и псевдопатриотизм, граничащий с идиотизмом, и насильственная украинизация, и многое другое. Ну и пацанов этих восстановят в своих правах.
Відповісти
0
3
MaximSK (Киев)
Ты поддерживаешь сепаратистов?
Відповісти
1
0
очстарчер (Одесса)
Мы шагаем в Европу, нам говорят что даже уже стали правовым государством. По болтовне Украина придерживается европейских ценностей но фактически живем мы по понятиям. Интересно на основании чего принято решение? Где ссылка КДК ФФУ на пункт положения или др документ кроме заявления СБУ. Или достаточно революционной целесообразности?
Відповісти
1
4
Zapp Brannigan (Київ)
Для початку, в нас не визнаються професійні футбольні матчі не під егідою ФФУ. І за таке порушення ФФУ має повне право застосовувати санкцію проти цих гравців - не дозволяти їм грати у турнірах ФФУ. Це цілком європейська практика, між іншим, прецедентів у останні років 50 вистачає... Ну і плюс мені важко уявити реакцію УЄФА на футболістів, які зіграли у збірній Хамасу чи ІДІЛу
Відповісти
4
0
korobkoww (Крым -Артек)
А где запретили?В Закарпатье?Или в Жмеринке ?
Відповісти
1
4
avatar
kotigorok (Чернігів)
Далі цих концтаборів ці кривоногі колаборанти не зможуть виїхати. Там і згниють.
Відповісти
3
1
avatar
kotіgorok (Киев)
Це пiде на користь українському футболу! Адже футбол поза полiтикою та об'єднує людей, чи не так?
Відповісти
0
4
Vestinfort (Рівне)
Гарна новина. Надіюсь Беседіна і Ротаня також дискваліфікують за їх "спорт внє палітіки". А то розвелось, сепар на сепару.
Відповісти
2
3
avatar
reveille (Старый город)
Правильно писать не "сепар на сепару", а "сепар на сепаратистке"
Відповісти
0
0
valera-1 (volgograd)
Кто же его посадит,он памятник!
Відповісти
0
1
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Да будет мир!!!
Відповісти
1
2
A.l.e.x. (Киев)
Позор мразям!
Відповісти
3
1
avatar
reveille (Старый город)
Это вы о ком?
Відповісти
0
1
shtrunc (Донецк-Хайфа)
О правительстве.
 
1
3
A.l.e.x. (Киев)
О ублюдках из этого списка
 
5
1
avatar
reveille (Старый город)
Отворяй, собака! - А кому это они? - Вам. - Мне?
Відповісти
1
2
Приоритет (Неаполь скифский)
Смешные руководители.
Відповісти
1
4
олег динамо (львівська обл)
Диви які ФФУ "патріоти" тай як заступились за неньку Україну.Противно панове....
Відповісти
0
3
avatar
Sasha98 (Харьков)
Кто это такие??Никогда ни о ком не слышал даже во Второй лиге..
Відповісти
1
1
avatar
Wreck (Киев)
Тут тебе и Селезнев и Зинченко
Відповісти
1
2
Dardolis (Первомайск)
Интересно, а почему Сергея Шевченко тренера нашей уже Таврии не запретили? Первый тренер Таврии, которая играла в чемпионате Крыма, теперь тренирует и украинскую?
Відповісти
5
0
Savromat (Харків)
На данный дисквалифицировали только тех, кто играл за "сборную" оккупированных территорий. Тех, кто играл в турнирах РФ, даже за крымские клубы в 2014, не трогают. Я тоже считаю, что не должно быть разницы в отношении к "сборникам днр" и к тем "кормильцам", которые после начала войны поехали выступать в чемпионат государства-агрессора.
Відповісти
4
2
avatar
reveille (Старый город)
Значит покупать товары в России можно, торговать с Россией можно, российским компаниям зарабатывать в Украине можно, а простым украинцам работать нез-я-я-я-я! Что за государственная украинская монополия?
 
1
5
avatar
reveille (Старый город)
Почему только игрокам запретили? Давайте и врачам запретим лечить! В команде 100% врачи были.
Відповісти
2
3
avatar
reveille (Старый город)
Вы если минусуете, то хотя бы объясните почему!
Відповісти
1
4
Aalex-696 (Немирів)
Воно наче і правильно, але вони і так ніде більше не гратимуть. Наведіть краще лад в своєму ффу.
Відповісти
0
5
Цап-царап (Харків)
http://www.bbc.com/ukrainian/news-42760544
Відповісти