УЄФА включив Шепелева і Циганкова в рейтинг найбільш багатообіцяючих гравців року


УЄФА: Шепелев і Циганков в рейтингу найбільш багатообіцяючих гравців

УЄФА включив Шепелева і Циганкова в рейтинг найбільш багатообіцяючих гравців року


Офіційний сайт УЄФА надав рейтинг найперспективніших гравців 2018 року.

У список 50 найперспективніших гравців за версією УЄФА увійшли Віктор Циганков та Володимир Шепелєв, які представляють київське Динамо.

20-річний Шепелєв в поточному сезоні провів 10 ігор в УПЛ, забив один гол і віддав дві гольові передачі. Віктор Циганков є гравцем основи в київському клубі. У чемпіонаті України він зіграв 12 матчів, забив 6 голів і віддав 3 гольові передачі.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
UEFA.com
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
usovvictor (Kharkov)
..."многообещающих", их много, а вот состоявшихся на раз, два... Дальше как фортуна ляжет...
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 14
avatar
usovvictor (Kharkov)
..."многообещающих", их много, а вот состоявшихся на раз, два... Дальше как фортуна ляжет...
Відповісти
0
0
мы за динамо (киев)
Чалого з мацкви не завадило б в Київ смикнути, ну і Кириленка. Ну шоб тільки ватою окуклитись не встигли.
Відповісти
0
0
Карбид кальция (Донецк/Николаев)
Аналы не аналы, но отмотайте свои впечатления на несколько лет назад. Где все эти Бурды, Чумаки, Люльки, Калитвинцевы, а еще ранее Лысенки, Петровы, Парцвании и проч. очень подающие в свое время надежды.
Відповісти
0
0
мы за динамо (киев)
На Циганкова я сподіваюсь, він вирізняється швидкістю. Ну і в списку УЄФА нічого нема про двох вельми вдалих дебюти в складі ВКДК в цьому сезоні. Це Шапаренко, який справив на мене враження рухом по полю, на мою думку осмисленим рухом. І Русін, який ще примудрився завершувати атаки ВКДК голами. І ніякої Бразілії, що мене вже зовсім тішить. Легіонери хоч з Габону хоч з Капакабани потрібні в Олександрію та в Кіровоград. ВКДК -- флагман нашого футболу.
Відповісти
0
0
spartak.sumy (Сумы)
не вижу воспитаников кротоакадемии в основе их клуба...как так то
Відповісти
0
0
СашаХМ (KM)
не сравнивайте с крото-ботами )) их накрутили аналы, а тут приходится пахать и доказывать, так тчо ... есть шанс если будут играть попасть вы топы
Відповісти
0
0
avatar
Dedushka (Запорожье)
По делу.Что бы кто не говорил.По делу.
Відповісти
1
0
grassion (Харьков)
"и отдал 2 один ассиста"-это как? отдал 2:1 ассиста,или отдал 2 САМ ассиста?))
Відповісти
0
0
lalaleyla (Lviv)
А весь рейтинг опубликовать большая проблема? или хотя бы ссылку дать
Відповісти
1
0
Romb_DK (Київ)
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2528631.html#/future+uefa+coms+ones+watch+2018
Відповісти
0
0
Bloonchik (Krivoy Rog)
https://http://www.youtube.com/watch?v=yEbW8U9NiIs...

МАРЬЯНА РО БЕРЕМЕННА!!!
Відповісти
0
0
Руська (Лубны)
А как же Золотой талант Украины 2016 Коваленко Виктор? Абидна, дарагой
Відповісти
1
0
Карбид кальция (Донецк/Николаев)
Через 1,5 года будете также смеяться с текущих подающих надежды.
Відповісти