Полювання на відьом. В КДК ФФУ подано документи на свідків Динамо у маріупольській справі

21 лютого відбулося засідання Комітету етики і чесної гри ФФУ.

На ньому було розглянуто звернення Комітету ФФУ з розвитку футболу в регіонах щодо участі першого віце-президента ФФУ Олександра Бандурка, віце-президента ФФУ Ігоря Кочетова та члена Виконкому ФФУ Артема Франкова в засіданні Спортивного арбітражного суду (CAS) в якості свідків на стороні позивача (ФК "Динамо" Київ) у справі проти ФФУ.

За підсумками засідання було прийнято рішення визнати, що у діях першого віце-президента ФФУ Олександра Бандурка, віце-президента ФФУ Ігоря Кочетова та члена Виконкому ФФУ Артема Франкова наявні ознаки порушень п.2 та 4.2 Глави і Кодексу етики і чесної гри. Матеріали справи будуть передані на розгляд Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ та Виконавчого комітету ФФУ. Також Комітет етики і чесної гри рекомендує Виконкому організації розглянути питання про призупинення повноважень зазначених осіб, - йдеться у заяві на офіційному сайті ФФУ.

Варто відзначити "блискавичність" роботи Комітету етики і чесної гри ФФУ, який швидко розглянув дане питання, проте у питаннях матчів, які мали договірний характер, і відбулися більше року тому, досі не прийняті рішення.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФФУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
ser-gio (kiev)
и троица - клоуны, и судьи - такие же уродцы
цирк уродов, кунсткамера...
зато все заливаются пытриотизмов, есть такая прохвесия, родину любить
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 70
ser-gio (kiev)
и троица - клоуны, и судьи - такие же уродцы
цирк уродов, кунсткамера...
зато все заливаются пытриотизмов, есть такая прохвесия, родину любить
Відповісти
0
0
krakow (Херсон)
Мне,как-то все равно,что братки сделали с "Динамо".Это,всего лишь футбол.А,вот то,что они сделали со страной,вкупе с Медведчуком и бесхребетным жлобцом Кравчуком,это другая история.
Відповісти
3
1
krakow (Херсон)
Да,какая там охота.Заголовок.для интриги.Обычный пинок под ср.ку. Акела фраернулся. Теперь холуи Ахметова,избавляются,от холуев Суркиса. Сюжет не нов.Ответить последнему,явно нечем.Поэтому,ожидается грандиозная истерика и битье посуды.
Відповісти
3
0
avatar
Spokoyno (Киев)
Тільки не забувайте чим закінчилось панування Ре на До...
Як то кажуть, коли у Вас шахраїв перемогли бандюки... особливо радіти ТУПО!
Відповісти
2
2
krakow (Херсон)
А,оно точно закончилось? И,разве только на ноте До?
 
2
0
krakow (Херсон)
И,что выдало мою радость?
 
0
0
avatar
Spokoyno (Киев)
Складні питання...
Не думаю, що в інших регіонах всі почимчикують у васали записуватися.
Хіба "Обычный пинок под ср.ку. Акела фраернулся" це не ...
Мені теж не до вподоби, що зробили братки Су... з клубом з мого рідного міста :( Проте "Маємо те, що маємо"... бо більш грошовитих, талановитих покупців не видно. А приклад ХМ, ДД та і ЧО як "Попіл Клааса гупає..."
 
1
1
al2111 (Kiev)
Гнать их в шею!!!
Відповісти
0
1
avatar
kotіgorok (Чернігів)
Гнати цих пiтарiв з нашого футболу!!!
Відповісти
2
4
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Троляка,тобі не набридло весь час під чужим ніком писати-kotigorok(Чернігів)? Ти -чорт,і таких чортів,які пишуть серед форумчан під чужими ніками тільки вчора трьох виявили,цей один з них ,в цим модераторам пох
Відповісти
3
2
avatar
kotіgorok (Чернігів)
Що ти верзеш, сєпар ти унiтазний?
 
1
2
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Ти чорт,ти чого штопаний під чужим ніком пишеш? Ти думаєш ,що ти самий розумний,троль смердючий?
 
1
0
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
І дуже добре,що такому ватнику,як Франков закрили пельку в серці Європи і показали на двері,дали цьому холую знати,що він ніхто.Тепер цікаво ,що він буде вякати у свому дурналі
Відповісти
4
5
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Франков
Із себе корчить всезнаючого інтелектуала,який тіпа розбирається і всіх віхах-історіі, кіно, політиці, літературі,у всіх видах спорту,а в футболі-непризнаний геній,а на самому ділі-він просто харківський ватники,якого проплачують із РФ
Відповісти
2
7
футбол-гол (большой,но не очень)
А когда будет решение на договорную игру"Мариуполь"-"Горняк-спорт"?Сколько уже времени прошло.
Відповісти
9
2
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Спитай у Франкова,він до останнього був членом Комітету етики та чесної гри, може знає
Відповісти
2
3
Vitasik (Мариуполь)
После того как рассмотрят уж странный матч 21.05.11г. "Ильичёвец" - "Динамо". Напомню, если кто не помнит: после первого тайма "Динамо" вело 2-0, но во втором тайме с "Ильичёвцем" случилось чудо!!! Он вырвал победу на последних секундах и благодаря этому остался в элите. Теперь вопрос к знатокам: кто сливал игру??? Ведь положа руку на сердце, всем известно, что у всех наших клубов рыльце в пушку, договорняки у нас периодически происходят и это очень огорчает нас рядовых болельщиков.
Відповісти
1
0
Рим962 (Киев)
Сейчас ФФУ и командам нужно решать, что делать с болейщиками. вот что было в Харькове. А в Киеве. Если так пойдет, выкинуть нас с УЕФА. Вот Англию исключали на 5 лет, теперь любо смотреть АПЛ.
Відповісти
1
0
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Англію виключили через трагедію під час фіналу КЄЧ між Юве та Лівером
на брюссельському Ейзелі 32 роки назад,ти чого клониш?Тобто нам треба через трагедію пройти?В Україні і без цього повно трагедій завдяки нашим "старшим браття" та їхнім посіпакам
Відповісти
0
1
Рим962 (Киев)
До того, що вести себе потрібно гідно. І Бельгія була останньо краплею. Скільки нас УЕФА/ФІФА карали? Забув? Львів, Київ. Забув, як з ісланцами іграли? При чому тут "старші браття"? Це вони влаштовукють бійки?
 
3
0
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
В Афінах хто влаштував провокацію та бійку-заєзжі болєльщікі ЦСКА,які їхали з Бєлграда,а в РФ знаєш як в їхніх пропагандистських ресурсах подали? Що на мирновідпочиваючих туристів- росіян напали представники Правого сектору.Це тільки останній фейк.
 
1
1
RJ Baker (Мариуполь)
Та наградить их орденами надо, мол, для всей страны же старались!
Відповісти
2
4
armik (Киев)
Господь с вами!
Какие ведьмы!
Про Кочетова ничего не скажу, не приходилось слышать.
Бандурко -безмозглый старпер, отставной мент и комсомольский работник, которого Суркисы пригрели по линии МВД.
А Франков - это полный абзац. Жиртрест, который два слова связать не в состоянии, нихрена не понимающий в футболе предводитель тупой школоты, разваливший лучший спортивный еженедельник.
Твою мать, до работы в нем составлял программу телепередач...
Відповісти
6
4
avatar
Динамо-машина (Киев)
Я бы даже не отказался от снятия Динамо с чемпионата,что бы павелка обосрался! Будут одни кроты в группе еврокубков играть.
Відповісти
4
5
Джимми Гривз (Мариуполь)
Так то оно так. А где Динамо играть станет?
Відповісти
3
1
avatar
Your Friend (Львів)
Нагла рижа морда мститься та й все. Щоб іншим не було повадно.
Відповісти
6
5
avatar
kotіgorok (Чернігів)
Суркосмотки, знiмайтесь зi змагань, опущенi!
Відповісти
1
3
darkpan (Одесса)
Франков, между прочим, лучший футбольный журналист Украины, но нет ничего удивительного в его присутствии в Лозанне - его лояльность к Динамо давно известна. Как и лояльность Павелка к Шахтёру. Нет смысла в этой охоте на ведьм, кроме как банальная месть.
Відповісти
9
4
blow05 (Мариуполь)
журналист (любой) должен быть по определению объективен и беспристрастен. если он не соответствует этим критериям, он не может быть лучшим. он вообще не должен называться журналистом. если что, это в такой же степени относится и к Денисову, и к Циганыку... Правда, сходу назвать того, кто попадает под эти критерии я тоже не могу...
Відповісти
6
5
Рим962 (Киев)
Вот здесь вы правы. И вас призываю быть объективным.
 
4
0
darkpan (Одесса)
Я с вами согласен, но так уж повелось что все хорошие журналисты у нас на чьей-то стороне. Субъективность сама по себе интереснее объективности, но вместе с тем мне одинаково противно смотреть Великий футбол и Профутбол из-за этого.
 
2
1
mizu (Южноукраїнськ)
Свідок це людина,яка розказує те що бачила і чула. Свідок не може бути на чиїйсь стороні.
 
3
0
Кубусь Пухатек (Луцьк-Рівне)
Отвращение к еженеделбнику Футбол у меня возникло еще 15-20 лет назад.Какой номер не откроешь--Динамо,Динамо,Динамо......А тогда унас еще были полновесные чемпионаты.Но других команд почему -то не было.А если о них писалось,то курсивом.
Відповісти
2
1
Рим962 (Киев)
КАС принял решение. Все хватить! Мариуполю 3 очка и забыли. Так нет! Они дальше! Теперь Динамо будут все бить, будет охота на ведем. Главное, чтобы судили на поле честно. Хотя... Зная нас металитет, думаю, что так и будет.
Динамо тоже ХОРОШ! Заявление должно быть: "КАС принял решение. Мы его принимаем". Зачем распускать сопли?
Відповісти
10
1
blow05 (Мариуполь)
Справедливости ради - именно Суркисы подняли этот кипешь. Поэтому наказание должно быть, чтобы в будущем у других команд не возникало желание выбить себе какие-то особые привилегии на основании того, что они игроков в сборные делегируют и когда-то были лучшим клубом страны.
Відповісти
5
6
oda1979 (Запорожье)
Сурки сыграли вабанк и проиграли. Только какое это имеет отношение к последующим разборкам????
 
8
1
Romb_DK (Київ)
Так не було справедливості - питання чи безпечно грати в футбол в Маріуполі навіть не розглядалось. А ФФУ своїми бандитьськими методами досягне тількі того що і з ними вчинять як з донбаськими бандитами
 
4
2
Рим962 (Киев)
Какое наказание? Решение ФФУ и КАС - это и есть наказание!!! Так что: надо добивать! Я не оправдываю Динамо, но оно уже понесло наказание (в отличии от Мариуполя за договарняк). А обращение в КАС? ЭТО ПРАВО ДИНАМО, ЭТО ПРАВО КАЖДОГО НА СУД. Еще раз: Динамо получило свое, на мой взгляд, справедливое наказание. Зачем травить? Теперь приставьте, что Динамо не хватить очка или двух для чемпиоснства - ВОТ ЭТО БУДЕТ НАКАЗАНИЕ!
 
5
0
Маэстро (Мариуполь) (М)
Да, да все вокруг виноваты..
Відповісти
3
3
ДВ (Одесса)
Кочетов ещё та гнида
Відповісти
5
6
ДВ (Одесса)
Кочетова - к стенке ! Фганкова - пожурить в стиле " надо Федя , надо... "
Відповісти
4
6
мы за динамо (киев)
Чергова спроба, вже майже успішно завершена, вдертись з ногами в центральні керівні органи в Україні. Чим нам обійшлись попередні всі добре пам"ятають. Але все йде й продовжується в повній відповідності до олігархічного жанру.
пс От тільки павелку демонізувати не потрібно. Пересічне кроточудо.
Відповісти
9
3
СашаXM (Хмельницкий)
цирк от павелки продолжается )
Відповісти
8
7
Sins (Кропивницкий)
ФФУ не останавливается, на самом деле ожидаемое развитие событий. Но они так только хуже себе сделали, теперь без Динамо уже не скажешь что мы отстаиваем интересы всего Украинского футбола!
Відповісти
10
3
ДВ (Одесса)
А какие интересы отстаивает продажная мусорская нечисть Кочетов ?
Відповісти
7
6
Fontango (Kharkov)
А что эта гнида-кочетов, ещё жив?
Відповісти
10
5
мы за динамо (киев)
Весь гнидник на місці. Одні пожирають других, вивільнені місця намагаються заповнити із свого резерву.
Відповісти
9
2
Gene (местный)
мы за динамо (киев)
думаешь, шакал тот, кто подал заяву? Может. а может это "гражданская позиция". Это не очевидно. А вот зашквар тройки с бубенцами - очевиден
Відповісти
8
4
Маэстро (Мариуполь) (М)
очень верно!
Відповісти
1
2
Gene (местный)
мы за динамо (киев)
Это Кочетов то - пораненний лев?
Відповісти
5
4
мы за динамо (киев)
За шакалів з гієнами питань не виникло. Молодець.
Відповісти
6
2
aleksandrdre (Краматорск)
Уже давно надо было этих суркисовских халуюв гнать из ФФУ.
Відповісти
12
4
oda1979 (Запорожье)
угу.. и заменить этих холуев холуями Ахметова..
Відповісти
8
5
мы за динамо (киев)
Ушльопки торжествують. Шакали та гієни вчепились в пораненого лева.
Відповісти
4
13
avatar
Инспектор ( )
Фганков?
Что он там в ФФУ вообще делает
Відповісти
9
4
Gene (местный)
нажурналистил
Відповісти
6
3
Gene (местный)
"свидетели Динамо"... Это что за секта такая?
Відповісти
14
3
avatar
Wieniawski (Калуш)
задовбали, всі команди їздять в маріуполь. навіть самі бандерівські Карпати, нема чого продовжувати срач. Динамо, заспокойся
Відповісти
12
5
мы за динамо (киев)
Завтра всі об@еруться й обмажуться. То ти теж як всі зробиш?
Відповісти
3
2
avatar
simargl (Чернигов)
У сурков дела не важно идут , облэерго почти все отобрали...и т.д. и т.п. так ,что можно ожидать смены владельца у ДК .
Відповісти
6
4
Джимми Гривз (Мариуполь)
Все ждут с нетерпением.
Відповісти
1
2
blow05 (Мариуполь)
--- Стоит отметить "молниеносность" работы Комитета этики и честной игры ФФУ, который быстро рассмотрел данный вопрос, однако в вопросах матчей, которые имели договорный характер, и игрались более года назад, до сих пор не приняты решение.

а что, тут было принято какое-то решение? договорились передать дело на рассмотрение в КДК ФФУ... Но почему до сих пор нет решения по договорняку ИМ-ДК мне если честно тоже непонятно.
Відповісти
3
7
Черноморец чемпион (Одесса)
Сейчас начнет вся правда лезть наружу, причем с обеих сторон!
Відповісти
8
1
oda1979 (Запорожье)
Крутой замес намечается..или ДК, или Шахтер, кто то должен умереть..
Відповісти
10
1
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Пусть все живут, но срач задолбал. Я так понимаю, что вышеупомянутые не имели права быть свидетелями со стороны истца, со стороны ответчика никого не было? А сбушника и косого нах...
Відповісти
7
3
blow05 (Мариуполь)
Иск был от Динамо к ФФУ. И вице-президенты Ответчика с членом исполкома каким-то образом оказались свидетелями со стороны Истца... Какбэ вопросы к ним возникли вполне правомерно. Это как если я на тебя в суд подам, а твоя жена например будет против тебя свидетельствовать... ты бы в такой ситуации ей пару вопросов после суда не задал бы?
 
2
4
мы за динамо (киев)
ФФУ по визначенню не комітет комсомолу, з єдиним мнєнієм, звісно не своїм, а старших таварісчєй. Федерація.
 
3
2
oda1979 (Запорожье)
А почему не имели права???
 
2
1
oda1979 (Запорожье)
А жена не имеет права свидетельствовать против своего мужа?? Уважаемы, Вас заносит..
Відповісти