Гудима відреагував на збір грошей уболівальниками Карпат

"Справа Гудими" вже не перший рік сколихує футбольний інформаційний простір. "Карпати" впевнено стоять на своїй позиції і не збираються йти на поступки футболісту, акцентуючи увагу на тому, що і він не йде на компроміс.

КДК ФФУ вже покарав "Карпати" і трансферним баном, якого львівському клубу вдалося уникнути, а також двічі знімав очки- першого разу три бали, а нещодавно знято шість очок.

Справа дійшла до того, що львівські вболівальники вже самі почали збирати гроші Гудимі, тільки щоб закінчити цю історію і не довести ситуацію до того, що "Карпати" можуть припинити існування.

Сам колишній футболіст "левів" прокоментував дану ситуацію на своїй сторінці у facebook.

"Це як Чумацький шлях........!!! Початок є, кінця не видно.

Зобов'язання має виконувати саме клуб, а не треті особи.
Збір коштів у тій формі, в якій він відбувається є нічим іншим як приниження людини, а не реальним бажанням вийти із глухого кута.
Мені жаль, дуже жаль що Карпати втягнули в цю провокацію своїх вболівальників
", - написав Гудима .

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
vlotko (Броди)
Контракт з Гудимою був перезаключений на ейфорії виступів Карпат у єврокубку за часів Кононова, до цих успіхів Гудима не мав ніякого відношення. Він взагалі в основний склад не входив і тепер вимагати заборгованість по вищому розряду не має ніякого морального права. Вірно, гроші треба всім, наприклад, погасити борги перед букмекерськими конторами і тд і тп. Треба бути совісною людиною а не формальним вимагачем.
Відповісти
1
1
Повернутись до новин
Коментарі 23
vlotko (Броди)
Контракт з Гудимою був перезаключений на ейфорії виступів Карпат у єврокубку за часів Кононова, до цих успіхів Гудима не мав ніякого відношення. Він взагалі в основний склад не входив і тепер вимагати заборгованість по вищому розряду не має ніякого морального права. Вірно, гроші треба всім, наприклад, погасити борги перед букмекерськими конторами і тд і тп. Треба бути совісною людиною а не формальним вимагачем.
Відповісти
1
1
avatar
Яд для кротов (Киев)
А Гудыма становится популярным в народе, про него уже стихи пишут. Сегодня прочитал на одном из сайтов;

Гей-Гудима, ти радієш?
За чиїм наказом дієш?
Як Іуда ти продався,
З ворогами поєднався.

З ворогами міста Львова,
Та Галичини футболу.
Що команду хочуть вбити,
Галичан навік зганьбити.

Ти забув з ким справу маєш?
Ти на левів наїжджаєш?
З адвокатом тим на пару
Хочете грошей на шару?

Гроші вже в мішок збирають,
Та прокльони не вщухають,
Не ходив ти до причастя
Тож не буде тобі щастя!
Відповісти
2
2
Astor Astor (Одесса)
Идиоты. Холопское отродье. Их нагибают все кому не лень, а они готовы своего ближнего утопить, чтобы не высовался.
Відповісти
1
3
avatar
Яд для кротов (Киев)
Этот "ближний" кормится от кормушки Ахметова и не денег ему нужно. Он уже несколько раз отказался от компромисса. Со всеми рассчитались гораздо большими суммами, а этому что-то другое нужно...
 
4
1
avatar
Яд для кротов (Киев)
Гражданский суд рассмотрел контракт с точки зрения трудового законодательства и с этой позиции клуб Гудыме ничего не должен. При первом рассмотрении спора в ФФУ адвокат Гудымы пообещал откат и решили нагнуть "Карпаты", а потом назад дороги уже не было, "Карпаты" пошли на принцип против коррупционной системы и дело зашло в тупик. Есть информация от людей, стоящих ближе к этой ситуации, что Гудыме сейчас платят содержание определенные силы, чтобы повести "Карпаты" по пути "Днепра" и "Металлиста" - расчищают дорогу для одноклассников
Відповісти
3
2
Astor Astor (Одесса)
Карпаты пошли против коррупционной системы - спасибо, вот здесь я искренне посмеялся.
Відповісти
1
5
avatar
Яд для кротов (Киев)
В этой конкретной ситуации - да
 
2
1
Smooth da Hustler (Львів)
Можна було би погодитись з Гудимою , контракт є контракт.
Але дивує інше , Карпати домовились з Федецьким, якій зараз грає за Карпати, з іншими гравцями все владнали, з Крістобалем якому винні були у раз пять більше ніж Гудимі. Думаю тут хтось дуже "розумний" Гудимі каже що робити( чим менше отримає Гудима, тим меньше його юрист) .
Відповісти
3
2
Astor Astor (Одесса)
Ну вообще-то и с другими игроками очень долго тянули и мурыжили. И несколько решений КАС было озвучено еще 2-3 года назад, если даже не раньше.
А тут ситуация только дошла до той стадии, которая уже осталась позади по большинству игроков - т.е. и решение КАС вот только было принято несколько месяцев назад, и очки только начинают снимать.

Так что может быть года через три при обсуждении ситуации с какими-нибудь Вуйкозалапенко мы услушим на форуме: Ну вот с Гудымой же договорились :)).
Відповісти
2
3
Smooth da Hustler (Львів)
плюс-минус сразу после судов начали рассчитываться, а тут такого не будет, скорей всего. Ну и такого кипиша как с Гудымой не было....
 
1
0
GENDARM (Kyiv)
Справи у Карпатах вже носять форму колективного марення. Керівництво програє справу у спортивному суді і несе напівлегальний папірець у суд цивільний. Там на підставі документів (а зараз такі справі і без виклику учасників, у скороченому чи наказному провадженні оптом можна пропускати). І з двома абсолютно протилежними рішеннями починають топити клуб, тому що, швидше за все і наміру його рятувати немає, особливо після ДТП імені Димінського.
Вболівальники від безнадії вдалися до перфоменсу без практичної користі для справи і ситуація почала нагадувати прогулянку хворих у дурдомі.
зараз проскочила інфа при зняття чергових пунктів з 2-лігового Дніпра. Тобто процедура заняття очок буде перманентна і заведення справи у глухий кут не вирішить її. Перспективи просто вражають. Тут всі люблять гнати на Суркіса-старшого. Я, до слова вважаю його особою в футболі одіозною. Але при ньому ФФУ і УПЛ уособлювали футбол. А зараз - групу клоунів.
Відповісти
5
6
ternoviy76 (Тернопіль)
Вибачте, що може не дуже по темі. Нічого те ФФУ і УПЛ при Суркісу, окрім Суркіса не уособлювало! Було одне слово - слово Суркіса і " всєобщий одобрям".Вертів тим футболом, як хотів. То скорочував лігу, то, коли потрібним клубам треба було, розширював. Судді боялися свиснути чи карточку показати динамівцю. Коментаторів знімали, якщо вони, щось не так на Динамо сказали. Ось таке було! І нема хороших київських і поганих донецьких, чи навпаки. Що ті, що другі - зло для всього українського футболу!
Відповісти
6
2
Русланбай (Рівне)
Хочу відповісти пану під ніком "Свободу не спинити" і до таких я він . Людей які тикають комусь в носа тим що в їхньому місті чи селі немає професійного клубу. Ми всі є велика родина під назвою Український футбол. І ми всі за нього переживаємо. І не має різниці з Києва ти чи Львова, чи маленького села. Кожен має право висловити свою думку. І це не значить що якщо ви живете в місті де грає славетний клуб, то в футболі ви розбираєтеся ліпше за того хто живе в селі. В селі може жити така людина яка є справжнім аналітиком , перечитала гори друкованих матеріалів, і передивилася 100- ні матчів. Ну і якщо в вашому місті є ДІЙСНО професійний клуб - то ХОДІТЬ НА СТАДІОН !!!!
Відповісти
9
2
blow05 (Мариуполь)
некоторые любят гордиться тем, к чему не имеют вообще никакого отношения... как будто, это его заслуга, что во Львове есть профессиональный футбольный клуб.
Відповісти
4
1
Vadim_Buko (Черновцы)
народ откуда столько желчи?
Відповісти
2
1
Русланбай (Рівне)
КОНТРАКТ ! В капіталістичному світі це вагомий документ , порушники якого несуть відповідальність. Чули що Циганик розповідав ? Після виходу в ЛЄ вбивця-димінський САМ запропонував підняти ЗП в два рази. І перепідписати контракти. Гравці цього не вимагали ! Ну по-перше це повністю безглузде рішення з маркетингової сторони прийняте виключно на ємоціях. По-друге, перепідписав контракт - ПЛАТИ ! По-третє , аргумент що гравець не грав і тим самим не заробив ці кошти , попросту смішний. Є цифри на папері - ПЛАТИ ! І особисто я стою на боці от таких горе-футболістів, а не на боці горе-менеджерів. А то ці "князькі" так і на своїх фірмах до людей як до рабів ставляться. - Скільки хочу , стільки і заплачу. Ти і на стільки не заробив. Так що, як це не прикро, але будуть Карпати в першій лізі.
Відповісти
11
4
III (Lviv) (Львів)
Загалом ти правий, контракт є контракт. Але це не випадок гудими, де мова йде про бонуси за результами виступів. Професійний суддя погодився з позицією Карпат, виніс відповідне рішення, що мало б мати преюдиційне значення щодо цих питань, в тому числі і для "небожителів" з структур футбольної влади. Зрештою, тут описано і морально-етичний аспект взаємовідносин Карпат і забулдиги гудими . Звідси і принципове значення питання для Дима.
Відповісти
4
2
Astor Astor (Одесса)
Может быть вы и правы по сути конфликта, но апелляция к "профессионализму" судьи... Все они там ворье прожженное, судьи эти.
 
5
0
Конфуцій (Львів)
Ти, Вальдемар, приниженим народився. Нормальна акція, спеціально для такого поца, як ти. Удачі в блекджек.
Відповісти
6
6
Віктор Бокасса (Betwmount)
А хіба не є приниженням вболівальників клубу та гравців, які нині грають, коли через таких теж голодуючих як Гудима, генінсони знімають очки та фактично викидають клуб у першу лігу не за спортивним принципом? Йому краще жувати ніж говорити та щось писати...
Відповісти
5
9
старий фан (Рівне)
Цікава логіка. Гудима з великої, а генінсон з маленької. Це ти так розставив пріорітети? В чому Генінсон не правий? Що виконав рішення КАС? А Гудима - білий і пухнастий. "Карпати" теж не білі пухнасті. Їх спіткає доля "Дніпра".
Відповісти
10
5
Свободу не спинити (Львівська обл)
Яка спіткає вже доля така і буде, навіть якщо прийдеться пройти через другу лігу. Але в Рівному ж навіть немає професійного футбольного клубу. Так що подивіться в себе а потім думаєте за льівський футбол
 
8
8
Криміналіст (Львів)
Мовчав би свиня. Совісті в тебе скотиняка не має. Тебе гадьониш з підвалу визволили, твої борги всі клуб оплатив, а потім розірвавши з тобою контракт, ти ще вимагаєш грошей, за ті два роки, які ти вже не був гравцем Карпат? Тебе після того людиною важко назвати. Сидів би тихенько десь. Як т ще по Львову ходиш???
Відповісти