Павелко: Це тільки початок

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко прокоментував спецоперацію Нацполіціі.

- Це лише початок. Сподіваюся, що це буде не тільки адміністративний штраф.

Будемо покращувати закон. Щоб інкримінувати ці злочини, як більш важкі. Дуже вдячний за роботу Баранці і Холодницькому, - сказав Павелко.

Нагадаємо, що правоохоронні органи встановили понад 320 фігурантів, які були задіяні в корупційних схемах і причетні до скоєння злочинів більш ніж в 57 епізодах.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
твиттер FootballHub
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Eugenyck (Kyiv)
В результате оперативной операции следователь вышел сам на себя :)
Відповісти
3
0
Повернутись до новин
Коментарі 30
Eugenyck (Kyiv)
В результате оперативной операции следователь вышел сам на себя :)
Відповісти
3
0
avatar
Aleksandr.t (Донецк)
Показуха! В нашей стране пока ещё нет законов для действительно жёсткого покарания за данные нарушения, о чём и намекнул Павелко - админ.штраф это максимум что выжмут из ребят которые крутят миллионы на договорных матчах.
Відповісти
6
0
СашаXM (Хмельницкий)
на фоне аналов всё стаёт на свои места ))) работай! во благо рыжего!
Відповісти
4
2
саня121212 (сумы)
выборы, выборы, кандидаты-павелки........
Відповісти
5
1
мы за динамо (киев)
я теж сподіваюсь, що це тільки початок. от коли інтерпол павелку виведе з ффу у кайданках -- то буде сюжет.
Відповісти
13
2
LEVgcUqs (Чернігів)
Все шановні, весь український футбол у договірних матчах, всі ліги. Оце розслідування, на вору шапка горить, так вирішили відвести від себе підозри.І для чого тоді ФФУ із паделком?. Баранка недавно став типу працювати, його взяв нинішній президент ФФУ, то що ж виходить всі договорняки при нинішньому президенту ФФУ за 2 роки. Оце докерувався очільник українського футболу.
Відповісти
8
3
zharikss (Секешфехервар)
Здайотся,господа,ми на пороге грандіозного кіпіша...ой..сорр...переброса баблішка)))
Відповісти
4
1
avatar
alex 66 (Кременчуг)
Это начало твого конца.
Відповісти
10
1
avatar
RusLan (Denisovka)
А то, что творил в этом году Суркис - это как?Умышленный слив чемпионата на лицо!
sticker
Відповісти
5
11
Пришта Литин (ЛИТИН)
...и ЮлькаФсёУкрала.
Відповісти
5
1
avatar
RusLan (Denisovka)
А ты чего под моим ником и фото?)
Відповісти
0
2
НикНиколаев (Минск)
Спокойно, Козлодоев! Сядем все!
Відповісти
10
0
Зураб (Ильичевск)
Андрей Васильевич, логично бы следующим этапом такое раследование по поводу завода вашего по производству полей с траншами УЕФА и что там за что изготавливается и строится да с миллионными зарплатами итальянцев разобраться кто там агент и кто сколько кому отдает.
Відповісти
19
0
zharikss (Секешфехервар)
Це взагалі верх опхиізма,взять бабки уефа на стройку полів і вбахать їх в свій завод по виробництву покриття,яке продавать ффу,тоєсть самому собі...аваков ти де????
Відповісти
6
1
Зураб (Ильичевск)
А вы не думали о том, что можно еще получить государственное финансирование под государственную программу и за эти деньги производить и строить, а денюжки УЕФА присвоить себе, например, в рамках этой "программы".
 
6
0
Зураб (Ильичевск)
Посмотрите ФИО главы бюджетного комитета Украины...
 
3
0
Дубищак (Радгоспне)
главное в ходе следствия не выйти на самих себя
Відповісти
20
0
Усе буде добре (Київ)
Спокійно, панове!!! Пам'ятаєте як минулого року сотні спецпризначенців на вертольотах звозили до Києва звідусіль корупціонерів? Або як три роки тому прямо на засіданні Кабміну одягли кайданки на Бочковського? Буде черговий пшик. Нікого не посадять і нічого не конфіскують (принаймі за судовими рішеннями). Павелко отримає черговий орден за чесність, Вітьок Леоненко та Циганик матимуть тему для просторікування у недільних ефірах, а президенти клубів будуть навипередки вихвалятися своєю непідкупністю. Просто футбольне болото, як і будь-яке інше, періодично викидає в довкілля сірководень для того щоб нерозумні люди обходили це болото стороною, а не копирсалися у ньому у пошуках бурштину, який вже давно зважений і розділений.
Відповісти
18
0
satana (rome)
було таке
Відповісти
6
2
zharikss (Секешфехервар)
Та жирна бочка вже суд виграла по відновленню на посаді.все.гасіть світло.пора уябувать.
Відповісти
1
0
armik (Киев)
А то, что творил в этом году Суркис - это как?Умышленный слив чемпионата на лицо!
Відповісти
3
9
sistema (Харьков)
Ох и болото(((((((
Відповісти
3
0
Пришта Литин (ЛИТИН)
рыго-шакаладное.
Відповісти
2
0
misterFurs (Чернигов)
Аваков вже показово заарештовував податківців. Результат тих дій - "0". Павелко - ... гівнюк. Інших слів не заслуговує. Як доведуть умисну дію керівництва клубу "Десна" в договірних матчах - прийму будь яке справедливе рішення. Тобто: знімуть очки, пониження у лізі. Не буду скаржитись та співчувати. Але! Як не буде доведено участь команди у маніпуляціях з результатом гри - начувайтесь.
Відповісти
19
0
Nelviv`yanyn
Когда Павелко выведут с ФФУ в наручниках?
Відповісти
22
0
MU1878 (Gdańsk)
Уже намекает "это не только административный штраф") У кого есть деньги откупиться, у кого их мало может и посадят. А если таковых не будет кто не сможет окупиться, то козлов отпущения найдут для показухи. Короче, предвыборная компания началась.
Відповісти
14
2
leonov1 (Днепропетровск)
Уже нашли козлов. Видишь заря открыла рот на своих бывших хозяев и...... и появилась на карте договорных команд. ДК и ШД с сателитами предупредили а остальных на мясо.
Відповісти
13
1
ser1977 (Черкаси)
начало конца?, якщо так то треба всіх перевести в другу лігу, а в упл будуть грати шахтар і Динамо в 32 круги, чудово)))
Відповісти