Андрій Павелко: Це раніше на корупцію у футболі закривалися очі, зараз так не буде


... робота триває

Андрій Павелко: Це раніше на корупцію у футболі закривалися очі, зараз так не буде


Президент ФФУ Андрій Павелко прокоментував спецоперацію з виявлення організаторів договірних матчів, в результаті якої МВС розглядає 57 епізодів за участю 328 осіб.

«Операція по боротьбі з договірними матчами - це безпрецендентне розслідування в історії українського футболу. Український футбол повинен бути очищений від корупції та договірних матчів. Це раніше на це закривалися очі, зараз так не буде.

У 2015 році ми розуміли, що кількість таких матчів зашкалюють, а покаранням був всього лише штраф. Всі могли відкупитися і закрити питання. Правоохоронні органи не могли нічого застосовувати через непотрапляння таких дій під Кримінальний кодекс України. Але ми прийняли закон «Про боротьбу з корупцією і договірними матчами».

Ми проводили цю операцію довгий час, але не могли розголошувати, щоб нікого не злякати. Це тільки перший крок, ми продовжуємо працювати.

Дякую поліцію за сприяння, за те, що не було витоку інформації. Дякую комітету ФФУ з етики та чесної гри і його голові Франческо Баранці, а також комітету арбітрів, який сприяв у розслідуванні.

Є вже перші результати і інформація про команди і арбітрів. Бачив коментарі журналістів щодо оцінки залученості. Я згоден, що ступінь у команд різна. Поки складно оцінити відповідальність клубів, пізніше буде окреме розслідування, результати якого ми передамо в КЕЧІ, а КДК прийме рішення.

Процес уже вийшов в публічну площину, ми бачимо перші імена, але кожного оцінимо окремо і розглянемо покарання. Воно не може бути рівною для всіх», - сказав Павелко.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
FootballHub
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Nelviv`yanyn
Представитель такой же гей-лиги))
Відповісти
5
1
Повернутись до новин
Коментарі 23
Nelviv`yanyn
Представитель такой же гей-лиги))
Відповісти
5
1
avatar
vik1974 (Kirovograd)
А вообще, идея избавиться от коррупции в футболе шикарная, жаль невыполнимая. Эх.)))
Відповісти
0
0
avatar
vik1974 (Kirovograd)
А мошенничество Вереса молчок, вот это крыша. Такое ощущение, что его прокрутил даже не Порошенко, а Трамп с Пуйлом.
Відповісти
0
0
kram46 (Gelsenkirchen)
Теперь коррупция будет под присмотром ФФУ.
Відповісти
4
0
PodolObolon (Киев)
Святой чЯловек))) Кто нибудь, протрите ему нимб!)
Відповісти
5
0
avatar
alex 66 (Кременчуг)
Ага ...хоть картину пиши с его физии)))
Відповісти
1
0
BOBKA15 (Луцк)
И в итоге все закончится как обычно. Все спустят на тормоза. Все откупятся. Пару сошек условно накажут и все будут довольны. Это Украина...
Відповісти
4
0
avatar
simargl (Чернигов)
Есть еще не менее интересная наверняка не менее корумпированная операция "по новому"... ввод в ПЛ ровенской команды с превращением её во львовскую. Схема шикарная !!!
Відповісти
5
0
Віктор Бокасса (Betwmount)
А зараз будуть спостерігати за корупцією зі щиро витріщенними очима.
Відповісти
6
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Швидше б уже вибори, може б звільнились від усякої швалі.
Відповісти
6
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
Ага, прийде шваль ще більш ненаситна.
Відповісти
4
2
Nelviv`yanyn
У нас круговорот швали в природе.
Відповісти
6
1
ser-gio (kiev)
выборы для того, чтобы свою швать протащить. Вот падалку тащил на себе горе-журналист, певец и пытриот Мочанов. Ему сейчас стыдно или нет?
Відповісти
0
0
Nelviv`yanyn
Мариуполь мариуполь,мариуполь мариуууупооолль, пою это в стиле Jeff Buckley - Hallelujah
Відповісти
9
0
K-Spirit (Киев)
Все "типа" подозреваемые оставлены на свободе, чтобы смогли деньжат подсобрать и занести куда надо, ну с адвокатами проконсультироваться, память в гаджетах подчистить. А об уровене разработки фигурантов, говорит тот факт, что полиции даже не известно кто из братьев Арановских, где проживает. Для них стало открытием, что Арановских двое. Так что все дела пойдут накатанным путем - в никуда.
Відповісти
8
0
avatar
Spokoyno (Киев)
Авжеж... як у тій байці. "Ви що бажаєте побороти корупцію? ;-/ НІ! ОЧОЛИТИ!"
Відповісти
12
1
avatar
_Hell_Cat_ (Днепр)
...пока что виден фарс и само пиар....когда будут результаты - тогда и похвалим.....сейчас же больше похоже на показуху!
Відповісти
14
0
IM-RM-DK (Miami)
Сказал главный коррупционер для отвода глаз от провала организации финала ЛЧ и перед выборами...
Відповісти
16
1
avatar
Инспектор ( )
Начало положено,как дальше посмотрим. Но тест на порядочность ФФУ это Верес. Может надо начать с истории вхождения Вереса УПЛ?
Відповісти
17
0
ser-gio (kiev)
как будет при падалке: мне и моей свите - все что можно и нельзя (кубок на вынос, готели по заоблачным ценам, договорняки и решалово). А всем остальным - бескомпромистная борьба с коррупцией. Точно так же, как и шокопатрона, кумовбям и любим друзям все можно
Відповісти
12
0
satana (rome)
ну и правильно,так и нужно.
Відповісти
7
1
Eugenyck (Kyiv)
павелка, дай кубком поиграть? :)
Відповісти
11
1
Eugenyck (Kyiv)
"Теперь я ее возглавлю" - добавил павелко
Відповісти