Суркіс: Динамо стежило за Салахом, коли він грав в Базелі


Президент Динамо розповів про те, як часто відвідує фінали Ліги чемпіонів

Суркіс: Динамо стежило за Салахом, коли він грав в Базелі


Президент "Динамо" Ігор Суркіс розповів про те, як часто відвідує фінали Ліги чемпіонів.

"Я вже років 15 їжджу на фінали Ліги чемпіонів, може тільки один або два пропустив. Сьогодні вранці згадував фінал 2005 року. Ті емоції, які були на тому матчі, передати неможливо. Ви б бачили обличчя Галліані в той момент.

Салах - відкриття сезону. Ми його дивилися, але говорити про те, що ми його могли запросити неправильно. А ось з Кака у нас була реальна розмова, але "Мілан" виявився більш спритним", - сказав Суркіс FootballHub.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Металлист Харьков
Проблема в другом: Все деньги уходят на судей.А на хороших игроков их не остается.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 13
Металлист Харьков
Проблема в другом: Все деньги уходят на судей.А на хороших игроков их не остается.
Відповісти
0
0
avatar
simargl (Чернигов)
А сейчас следит Суркис За Роналду ...)) мелочь , но приятно ...
Відповісти
2
0
alex.belogubko (одесса)
а ЧО следил за МЕССИ
Відповісти
0
0
avatar
SergeySergey (Мариуполь)
Пока Суркис у руля, толку с Динамо не будет...... Очень жаль.....
Відповісти
2
2
ser-gio (kiev)
вопрос в другом - почему попав в клюб любителей бревна, хорошие игроки превращаются в бревна? твет очевиден - тупорылый менеджмент игореши
Відповісти
1
0
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Бл..., ни о чём!!! Повесь себе звезду!!!
Відповісти
1
0
S.Karpovich (Ланівці)
пацану дійсно поперло,а то,умовно якиїсь Блохін навчив би його землю любити,а так хоть футболом людей тішить.
Відповісти
4
0
el.eng (Кривой Рог)
Повезло Салаху, что не попал в это гавно!!
Відповісти
8
1
avatar
Red_Cat (Харків - це Україна!)
интересно, как скоро выйдет материал о том, что суркис следил за Месси, Агуэро, Силвой, Гризманном и т.д.?
Відповісти
4
0
Байкал (Lviv)
Кака,Салах,Асенсіо,Лукас Васкес....,а справді Вербіч,Карлос Сомбрано,Кендзьора та ін. Відчуй різницю
Відповісти
7
0
blumtf (Сумы)
а еще за Роналду следили в Спортинге))
Відповісти
1
0
Joyce (Donetsk)
Вот и славно! Следите и дальше. А то не видать бы нам сегодня Ливерпуль в финале ЛЧ.
Відповісти
3
0
blumtf (Сумы)
С Кака не получилось, но с мыслью подкупать каждый год хоть какое-то г..но они не расстались до сих пор)
Відповісти