БАТЕ звільнив Олега Дулуба

Чемпіон Білорусі БАТЕ на своєму офіційному сайті оголосив про припинення співпраці з головний тренером команди Олегом Дулубом.

"У зв'язку з негативними результатами БАТЕ в останніх матчах, а саме: поразкою у фіналі Кубка Білорусі, втратою очок в іграх з "Іслоччю" і " Городеєю", а також через стурбованість за стан команди напередодні єврокубків прийнято рішення про розірвання контракту з головним тренером ФК БАТЕ Олегом Дулубом", - сказано в повідомленні.

Відзначимо, що після 10 турів БАТЕ займає перший рядок в турнірній таблиці, набравши 25 очок, і випереджає мінське "Динамо" на 2 очки.

Нагадаємо, що в Україні Олег Дулуб відомий по роботі в "Карпатах" і "Чорноморці".

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФК БАТЭ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
jnp49 (ОДЕССА)
Рад был бы видеть его в ЧЕРНОМОРЦЕ, но Климов злопамятен. В любом случае хочется пожелать Олегу успешного продолжения карьеры тренера. Вероятнее всего всплывёт где-нибудь в российском первенстве...
Відповісти
0
1
Повернутись до новин
Коментарі 20
avatar
jnp49 (ОДЕССА)
Рад был бы видеть его в ЧЕРНОМОРЦЕ, но Климов злопамятен. В любом случае хочется пожелать Олегу успешного продолжения карьеры тренера. Вероятнее всего всплывёт где-нибудь в российском первенстве...
Відповісти
0
1
Глюк Львів (Лемберг)
Дулуб фізрук. Начитаний фізрук. Фанат своєї справи, вле все ж фізрук. Грає в сцикливий футбол в 9 захисників, було очевидно що результати в чемпіонаті Білорусі постраждають, а от у Єврокубках міг вистрілити.
Відповісти
1
0
avatar
alex 66 (Кременчуг)
Фигаро тут, Фигаро там - фигаро...))))
Відповісти
0
0
alex.belogubko (одесса)
куда дальше в украину в ЧО -климов не возьмёт и он не пойдёт
Відповісти
0
0
avatar
Динамо-машина (Киев)
Дулуб-типичный кризис-менеджер! Он прекрасно умеет вытаскивать команды из дна турнирной таблицы и спасать их от вылета. Но сделать клуб чемпионом-неизвестно. До конца сезона в белорусском гранде ему доработать не дали. Но суперкубок и кубок он проиграл. Одному и тому же брестскому Динамо. Кстати, Миле привет!!!)
Відповісти
2
0
avatar
simargl (Чернигов)
А с каким воодушевлением он шел в БАТЭ ... шанс который выпадает раз в жизни. Не худший вариант свободного тренера для той же Александрии или Ворсклы со Львовом. Хотя действительно странно ,что он везде на пол сезона...
Відповісти
3
1
НикНиколаев (Минск)
Бросил минские Крумкачы из-за Карпат, Карпаты - по семейным, типа, Черноморец -из-за БАТЭ. Поскакун.
Відповісти
4
2
avatar
андрей1981 (Черкаси)
Ну давайте так. З Карпат і ЧО він би не пішов, якби його не просило керівництво клубів, бо мало свої плани на Наварро і Фролова
Відповісти
6
2
НикНиколаев (Минск)
Из ЧО он уходил, по его словам, ради контракта, который предлагают раз в жизни. А из Карпат - потому что дочь в США и ему туда надо ехать, я думаю, что это была просто отмазка. Из Крумкачей - ради более престижного в Карпаты. И заметьте, ни один контракт не доработан до конца.
 
4
0
avatar
андрей1981 (Черкаси)
Та офіційно вони завжди брєд несуть. Але всі ж знають, що як прийшов Місюра в ЧО, то одразу ж у Дулуба там почалися проблеми
Відповісти
0
0
НикНиколаев (Минск)
и поэтому Дулуб сам заплатил за разрыв контракта с ЧО?
 
1
0
жека-киев (биг виладж)
Дулуб не вміє будувати яскраву гру, як Рамос чи Гвардіола, але фахівець він якісний, та і гравців для яскравої гри, мало який клуб собі дозволить.З Дулубом Чорноморець не вилетів би, і навіть не грав би перехідні матчі, та мабуть Клімову не треба була команда в ПЛ.Його б в Ворсклу Маріуполь, може хоч в ЕК би непозорились, як мінімум грати в захисті і тримати лінію він би навчив. А то виступи в ЕК від Володі Шарана чи Васі Сачка цеж якесь убожество, їх хорватські тінейджери розкатують, як газмяс, на елементарній командній безграмотності. Думаю в цьому році буде теж саме.
Відповісти
15
2
avatar
Діма_Львів (Львів)
дивний тренер в кожному клубі не більше пів сезона може грає на кантору тому і женуть його
Відповісти
2
2
Dimka26 (Чернигов)
Посмотрел его игровую карьеру. Он и игроком в клубах играл максимум сезон. Ветренный какой-то тип)
Відповісти
4
2
avatar
андрей1981 (Черкаси)
Ага, саме через це і попросив Дим, а не через проект "Лос Карпатос"
Відповісти
2
0
ser-gio (kiev)
классный спец))
Відповісти
2
3
avatar
андрей1981 (Черкаси)
А чим поганий? 5 очок втратити з 30? чи то, що фінал Кубку програний? де аргументи?
Відповісти
2
2
ser-gio (kiev)
а ты подумай о критериях кроме перечисленных)
 
1
3
Криміналіст (Львів)
В чемпіонаті Білорусі зі складом який є в Бате, то навіть Фролов і Зайцев стільки б набрали. Власників цікавить доля команди в єврокубках, а там зрозуміло, що з такою примітивною грою нема чого робити. Дулуб це тренер для напівпрофесійних клубів для витягування їх з дна, тобто ставимо в захисті автобус, а в нападі вже як вийде. це було в Крумкачах, Карпатах і Чорноморці, але в цих клубів зовсім інші завдання ніж в Бате. А для єврокубків цього не достатньо
 
2
0
avatar
андрей1981 (Черкаси)
Тобто аргументів нема?
Відповісти