Грицук: В УПЛ південноамериканці відчувають вседозволеність

Хавбек Олександрії Василь Грицук прокоментував перехід бразильця Фреда в МЮ.

- Думаю, МЮ не прогадав. У бразильця величезна працездатність, хороше бачення поля, він непогано діє колективно, при цьому, як і всі бразильці, дружить з м'ячем.

Хоча є і негативні моменти. У нас такий чемпіонат, що, виступаючи в Шахтарі, південноамериканці, в тому числі і Фред, відчувають вседозволеність. Він не раз застосовував брудні прийоми, і все це сходило йому з рук. В Англії подібне не пройде, дискваліфікація буде довгострокова, - сказав футболіст.

Раніше ЗМІ поширили інформацію про те, що бразильський футболіст буде отримувати в англійській команді близько 5-ти млн євро на рік.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Команда №1
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
satana (rome)
Чушь.
Відповісти
1
2
Повернутись до новин
Коментарі 10
satana (rome)
Чушь.
Відповісти
1
2
pidros2016 (Киев)
Ответ пацаненку блов из Мариуполя. Грицук капитан Алексов и у них нет ни одного арендованного. Все знают мариков как фарм шахты, каким была зоря, Уберите арендованых и где вы будете. Впрочем ЧЕ,думаю, отрезвит вас.
Відповісти
5
2
zelenskyi99 (Кременчуг)
Поэтому и перешел в АПЛ! Там так можно играть! А Моуриньо научит это делать так что вообще не кто не заметит!
Відповісти
3
3
Dimka26 (Чернигов)
Может хоть так его кто то запомнит.Это я о Грицуке
Відповісти
5
10
pidros2016 (Киев)
Его то запомнят, т.к. он футболист а вас митя кто запомнит. Разве что вашим недостроенным стадионом
Відповісти
5
0
Dimka26 (Чернигов)
Ой! А какой у Вас многоговорящий НИК ! Неужели Вы такой только с 2016 года? А раньше?
 
0
2
Nelviv`yanyn
Локотки Ферны все помнят, да и Фреда тоже. Ублюдки
Відповісти
10
5
Альтен (днепр)
Хай бек не говорит ,а мычит.Он о нем не может говорить,так как в спортивныом отношении они в совершенно в разных весовых категориях. Их футбольный уровень не сопоставим А вот натура украинского футболиста очевидна и к сожалению не исправима. Хоть в догонку ,но все равно какашку надо бросить.Покайся!
Відповісти
4
10
seyf (Днепропетровск)
Всё правильно сказал. И вообще игрок он хороший.
Відповісти