Поліція: Поки затриманих у справі про договірні матчі немає

22 травня Національна поліція оприлюднила інформацію про 35-ть клубів, команди яких брали участь в договірних матчах. Крім того був затриманий арбітр Олександр Солов'ян, якого вивели в наручниках з Будинку футболу.

У поліції прокоментували цю ситуацію:

"Він не був затриманий, ми його просто опитали. Поки затриманих у цій справі немає. Коли і кому будуть висунуті підозри, ми повідомимо додатково", - сказали в поліції.

У той же час сам Солов'ян коментувати своє затримання відмовився.

У поліції уточнюють, що слідчі дії все ще ведуться. "У фігурантів справи були вилучені комп'ютери і смартфони. Зараз техніку перевіряють на предмет причетності їх власників до корупційних схем по "зливу" тих чи інших матчів".

Відзначимо, що юристи до цієї справи ставляться скептично

"Наприклад, відео, яке поліцейські оприлюднили, де хтось нібито домовляється з представниками клубів про договірні матчі, навряд чи стане вагомим аргументом в суді. Тому навіть якщо поліція передасть матеріали справи в суд, це буде швидше піар-акція, ніж реальна справа", - вважає юрист Семен Астапов.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Вести
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Кваша73 (Придніпров'я)
Паблік-рілейшнз-екшн з боку поліції та ФФУ. Договірняки є, а шахраїв немає.
sticker
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 10
Кваша73 (Придніпров'я)
Паблік-рілейшнз-екшн з боку поліції та ФФУ. Договірняки є, а шахраїв немає.
sticker
Відповісти
1
0
avatar
Инспектор ( )
Эти фигуранты еще подадут в суд на ФФУ и полицию. И будет смеху когда выиграют процесс за клевету
Відповісти
2
0
avatar
Эxtrim4ik (Лиман\Красный Лиман)
Клоуны...
Відповісти
2
0
MU1878 (Gdańsk)
Не то слово - клоуны))) цырк полнейший. Весело живём господа)))
Відповісти
0
0
Cherkasskiy (Черкаси)
как говорил Остап Бердер попу ""Почем опиум для народа?"". Лапшу болельщикам футбола навесили... слава ФэФэУ!!! А может и не было договорняков... кроме тех, о которых уже некоторые игроки сами признались??? Скоро выборы...........
sticker
Відповісти
2
0
НикНиколаев (Минск)
После бриллиантовых прокуроров можно больше ничего не смотреть и не ждать, неужели не понятно?
Відповісти
4
0
PodolObolon (Киев)
Их и не будет к сожалению.
Відповісти
2
0
MU1878 (Gdańsk)
Мда.. ФФУ клоуны, полиция ещё больше - профи клоуны!!! Показуху устроили, "он небыл задержан, мы его просто опросили". Вообще на допросы вызывают, повесткой, официально, а тут прям за барином приехали, а для показухи и красивого кино на себя одели клоунские маски а на Соловьяна наручники. Наручники на допрос не одевают. Какие ж с..ки, народ не во что не ставят. У меня вообще мнение что сценарий к этому кино был заранее готов, Соловьян как один из актёров, пришёл в цирк, тоесть в дом футбола, и ждал этих маски-шоу. Напугали его, если не хочешь сесть в тюрьму за свои дела, то тогда поучаствуй в кино, прославишся конечно с "хорошей" стороны, но зато не посадим, будешь выё... То вообще все договорняки на тебя спишим и скажем что ещё указания с Кремля получал.Путлера я конечно считаю ху...лом, но мне кажется что полиция сейчас и сюда приплетет его "руку"...Как в песне уже: "холодно у хатi, винуватий Путiн... Жiнка не дае, щось Володя мутить")))
Відповісти
5
0
жека-киев (биг виладж)
Откупаются дисциплинировано
Відповісти
5
0
футбол-гол (большой,но не очень)
Будет из всего этого пшик,как всегда(
Відповісти