ФФУ дискваліфікує гравців, які грали за "збірну Закарпаття"

Поведінка всіх українських футболістів, які брали та братимуть участь у матчах, що проводяться під егідою організації ConIFA (Конфедерація незалежних футбольних асоціацій), у тому числі - так званому "Кубку світу", і внесені до бази даних Федерації футболу України, буде розглянута дисциплінарними органами Федерації футболу України.

За підсумками такого розгляду проти цих футболістів будуть застосовані санкції, зокрема - дискваліфікація, після якої гравці не зможуть заявлятися до участі ні в аматорських, ні у професіональних турнірах, які проходять на території України під егідою ФФУ.

"Також закликаємо правоохоронні органи України звернути увагу на факт участі зазначених гравців у змаганнях, організованих ConIFA, та перевірити їхні дії на предмет пропаганди сепаратизму та посягання на територіальну цілісність і недоторканість України", - йдеться у повідомленні на офіційному сайті ФФУ.

Нагадаємо, що СБУ вже зробила заяву про перевірку інформації відносно гравців так званої збірної Закарпаття.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФФУ
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
гомонай (ужгород)
ніякого відношення до ЗАКАРПАТТЯ ця збірна немає. Це мадярська провокація
Відповісти
9
2
Повернутись до новин
Коментарі 35
гомонай (ужгород)
ніякого відношення до ЗАКАРПАТТЯ ця збірна немає. Це мадярська провокація
Відповісти
9
2
Віктор Бокасса (Betwmount)
Оголосіть увесь список цих тридварасів, і де вони зараз бігають?
Відповісти
7
4
avatar
lulinha (Мадрид)
Дешевый популизм для ФФУ. А точнее для Павелко как депутата.
Відповісти
5
3
Iron Man (Олександрія)
В подвал питоров сепарских
Відповісти
11
4
Пришта Литин (ЛИТИН)
мадьярские и русинские сепаратюги должны быть жёстко наказаны.
Відповісти
14
3
avatar
Динамо-машина (Киев)
Согласен на 100%!
Відповісти
8
3
Роман1205 (Дніпро)
Русини — такі самі українці, які про це просто забули
Відповісти
3
3
Nelviv`yanyn
Русини важають себе не жителями України, а жителями Руси.
 
3
2
Кваша73 (Придніпров'я)
Для Нельвів'янина. Русинами називали себе українці до 1914 року, а на Закарпатті до 1945. Так що йди вчи історію .
 
1
0
avatar
ascent (Луксор)
Завтра ФИФА признает федерацию Крыма, так что же мы будем играть с этой "сборной" на нейтральной территории? Давайте будем принципиальными до конца!
Відповісти
2
11
Zapp Brannigan (Київ)
Ви дійсно вірите, що Рашка дозволить створити збірну Криму? Ну-ну... І з якого б це дива ФІФА чи УЄФА їх визнавати. Де юре Крим український, де факто - зараз його Раша контролює. Що була збірна Криму, Крим має хоча б намагатися незалежним стати...
Відповісти
11
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
Не завтра, а післязавтра з гаком. І гак років 1000.
Відповісти
4
2
Кваша73 (Придніпров'я)
Досить писати одне й теж саме на різних статтях
Відповісти
1
1
avatar
ascent (Луксор)
Мы Косово НЕ ПРИЗНАЕМ!!! Ау СБУ
Відповісти
3
10
avatar
андрей1981 (Черкаси)
Косово визнає УЄФА і ФІФА. Україна грала з ними лише на нейтральній території, і грали під егідою офіційних організацій, а не хз чого.
Відповісти
13
2
avatar
ascent (Луксор)
А если Крым фифа признает? Твоя позиция изменится? Где принципиальность?
 
1
11
avatar
Denmark*XIV (Vyshgorod)
Косово визнали наче державою виключно з світополітичних поглядів, так само і Гібралтар. А ця, поки що, рабсейська вонючка, під назвою "кримнаш", буде існувати на кшталт Північного Кіпру, тобто ніяк і ніде.
 
4
2
Zapp Brannigan (Київ)
Почнемо з того, що збірна Косово представляє все Косово, а "збірна Закарпаття" представляє два райони Закарпаття, де масово проживають мадяри. От я щороку відпочиваю у Воловці і Сваляві, це Закарпаття, але там мадярів немає. 0% От когось із Сваляви чи Воловця питали, коли цю "збірну" робили? Вони вписалися за все Закарпаття, а на Закарпатті 80% - етнічні українці. У збірну Закарпаття ж набрали представників угорської меншини. Ну то й назвалися б збірна Берегівського району.
Відповісти
10
1
Eugenyck (Kyiv)
Ватные обиженные высеры прекрасны :) не плачь, девочка, крымнаш в заднице, пока не вернёте :)
Відповісти
7
1
avatar
андрей1981 (Черкаси)
По перше, щоб ФІФА визнала збірну Криму, то треба, щоб Крим визнали незалежною державою
Відповісти
3
1
Сеш (Дніпро)
Косово играет под эгидой ФИФА ,хватит нести чушь
Відповісти
11
1
avatar
ascent (Луксор)
Раз Украина не признает Косово, а мы действуем сугуба в собственных интересех, то СБУ срочно нужно выяснить кто из украинских футболистов играл за зборную Украины против Косово
Відповісти
1
14
avatar
simargl (Чернигов)
Ты болен?? Заклинила навязчивая идея Косово ???... съезди туда и попустись уже !!
Відповісти
5
3
Кваша73 (Придніпров'я)
Косово не планує приєднуватись до Шкіперії, а закарпатські мадяри хочуть. Різницю бачиш?
Відповісти
0
1
avatar
ascent (Луксор)
Тогда дисквалифицируйте и всех игроков сборной Украины, кто играл против Косово
Відповісти
0
16
Zapp Brannigan (Київ)
Так збірну Косово УЄФА ж визнало... Федерація футболу Косово входить в УЄФА.
Відповісти
11
1
avatar
ascent (Луксор)
Так Украина, то её не признает!
 
0
14
Кваша73 (Придніпров'я)
СРСР також не признав Піночета у Чилі, і збірну СРСР ФІФА дискваліфікувалиа у 1973.
 
1
0
Пришта Литин (ЛИТИН)
Я б тебя послал, да вижу ты уже оттуда.
Відповісти
10
1
Zapp Brannigan (Київ)
Головне так голосно назвалися бл - збірна Закарпаття. На Закарпатті - всього 10% мадярів, які живуть тільки в Берегівському і Мукачівському районах ну і трохи в Виноградівському. А у цій "збірній" є представники Воловецького, Свалявського, Іршавського чи Міжгірського районів, де мадярів взагалі нема, а одні українці? Чи є у цій "збірній" представники гуцульських Хуста і Рахова? Ну назвалися б збірна Берегово...
Відповісти
13
0
avatar
ascent (Луксор)
А как на это посмотрят УЕФА и ФИФА?
Відповісти
0
12
avatar
Инспектор ( )
Это не их дело
Відповісти
8
1
Zapp Brannigan (Київ)
Одобрять, звичайно, збірна Закарпаття не взодить в УЄФА і ФІФА. А за будь-які офіційні матчі не під егідою УЄФА і ФІФА завжди карають... І не тільки в нас.
Відповісти
11
1
avatar
ascent (Луксор)
А с Косово как?
 
0
13
makernew (Alexandriya - Kiev)
А почему сразу не пресекать??? Почему только после возмущений болельщиков? Или надеялись что прокатит????
Відповісти