Проводиться друга хвиля обшуків у справі про договірні матчі

Місяць тому МВС провело спецоперацію з виявлення осіб причетних до договірних матчів. Як було заявлено, що в "договорняках" замішані 35 клубів і четверо арбітрів, але при цьому нікому не була вручено підозра і не було затриманих.

Всі почали називати ту операцію черговим "пшиком" і замилюванням очей, хоча президент ФФУ Андрій Павелко при цьому говорив, що поборе корупцію, яку він "випалює розпеченим залізом".

Як повідомляє в своєму твіттері FootballHub, на даний момент почалася "друга хвиля" обшуків, які проходять в 11-ти областях.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
viajador (Lutsk)
Чому обшуки тільки в областях? Кієвскіх нє бєрут?
Відповісти
0
2
Повернутись до новин
Коментарі 10
viajador (Lutsk)
Чому обшуки тільки в областях? Кієвскіх нє бєрут?
Відповісти
0
2
Nelviv`yanyn
Еще одна предвыборная волна пиара Павелко.
Відповісти
4
0
oda1979 (Запорожье)
Бьют волны, а мне не больно, а мне не больно, а мне прикольно..
Відповісти
5
0
Overdrive (Харьков)
Как-то странно, в очередной раз: выжигать каленым железом, и гасить волнами.
Відповісти
3
0
vladpolt (Полтава)
А павелки взяли спички,К морю синему пошли,Море синее зажгли. Где-то так...
Відповісти
0
0
футбол-гол (большой,но не очень)
Будет третья волна и четвертая и т.д.и всё с одним и тем-же результатом,что и первая волна.
Відповісти
7
0
Hirsh (Київ)
Обыск нужно провести у Павелко,Баранки и других руководителей ФФУ! Не там ищите!
Відповісти
10
1
armik (Киев)
Для начала у твого бога Суркиса, который умышленно слил чемпионат.
Відповісти
1
7
avatar
андрей1981 (Черкаси)
І тут Суркіс... вот шо за людина, ну всьо, всьо навкола, то всьо Суркіс... І він стояв у воротах, коли МЗ пропускав по 12 м'ячів, і він видавав атестат Вересу в 2017 році, він замутив Верес-Львів. Падлюка ще та... Це ж він сказав Полтаві, шо давай йди в УПЛ без стадіону... І він підмовив президента Скали розпустити команду того, що арбітри, якими керує Лучі (тоже Суркіс призначив на посаду) творять, що хочуть... тут писати-непереписати
 
8
0
ser-gio (kiev)
говорить и обыскивать у нас, увы, можно безнаказанно
Відповісти