Саленко: Не чув, щоб гравців виганяли з клубів за те, що вони вболівають за збірну Росії


Чи варто взагалі вболівати за збірну Росії?

Саленко: Не чув, щоб гравців виганяли з клубів за те, що вони вболівають за збірну Росії


Колишній нападник "Динамо" Олег Саленко розповів, що думає про ситуацію з голкіпером "Карпат" Михайлом Готреем, який був відрахований з юнацької команди.

"Карпати" - це вже окрема республіка. Проблемна команда. І у президента клубу Димінського проблеми, його розшукували за те, що він начебто збив на смерть людину.

Не здивований, що хлопця вигнали з клубу. Може бути, просто скористалися ситуацією, щоб розірвати з ним контракт. Зараз же такий час ... Тим більше "Карпати" вилетіли, їм вже втрачати нічого.

Взагалі я не чув, щоб футболістів виганяли з клубів за те, що вони вболівають за збірну Росії. Просто команди розвантажують зарплатну відомість, може бути, у клуба були заборгованості перед цим воротарем. Тобто уболівання за збірну Росії, думаю, не стало першопричиною для розставання. Просто знайшли привід, щоб від нього позбутися, - цитує Саленка "Спорт-Експрес", розбираючись у ситуації - чи варто вболівати за збірну Росії.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
теперь услышал
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 24
alex.belogubko (одесса)
теперь услышал
Відповісти
0
0
Eugenyck (Kyiv)
Саленко протрезвел на час, поэтому не понимает, что в мире творится...
Відповісти
0
0
жека-киев (биг виладж)
Він тупо з півроку пробухав, хто вилетів куди.... нашо воно треба, ти наливай)))
Відповісти
1
0
S.Karpovich (Ланівці)
засранця не просто треба було вигнати,ще добрих піддупників дати на дорогу.
Відповісти
4
2
MU1878 (Gdańsk)
За кого хотят пусть и болеют. Я лично против паРашки болею. Но вы же за демократию боритесь?? Или за империализм всё же? (Ну судя из ситуации в Украине). Так что болеть, фанатеть за кого то или против кого то, это дело каждого, можно не воспринимать этого человека, но делать ему плохр или гадости, это подло!! И чем тогда те что это делают отличаются от путлеровских ватников??? А ни чем!!!
Відповісти
1
0
S.Karpovich (Ланівці)
Карпати вилетіли?куди?ото плете,як нибошка ногами.
Відповісти
1
1
frost1k (Львів)
Поясніть мені простими словами чому двоє з трьох виходять після Динамо алкоголіками?
Відповісти
7
2
viajador (Lutsk)
Чому гравець збірної Росії Саленко в футболці збірної України?
Відповісти
8
1
sauron (Киев)
Не обращайте внимания на чушь. Саленко - русский, т.е. быть в пьяном угаре - обычное состояние.
Відповісти
19
5
avatar
Your Friend (Львів)
Цей алкаш 100% вболіває за збірну масковії.
Відповісти
17
4
avatar
WeS (Одесса)
Шо цей ідіот меле?
Відповісти
10
4
Nelviv`yanyn
зкусывал бы
Відповісти
11
5
tabakov1 (remi)
ну вот какелы, даже сальные не против роиси
Відповісти
2
18
satana (rome)
все болеют за Россию.
Відповісти
8
23
Хиденг (Днепр)
Все ложат на Раиссю
Відповісти
14
2
avatar
Инспектор ( )
А где вообще обитает Саленко?
Відповісти
12
2
ser1977 (Черкаси)
в пивбарі)))
Відповісти
15
5
avatar
beatles (Крыжополь)
Вроде бы футболист, якобы Саленко, сказал про якобы Дыминского, а вот девушки уже нет...и Дыминского тоже, только по разному!
Відповісти
8
1
Arthas (Севастополь)
це той клоун, що падав п'яний в прямому ефірі?
Відповісти
19
7
oleg146 (Львів)
Саленко знову пяний?
sticker
Відповісти
17
8
Слава75 (київ)
Ні, їх виганяти не треба! А відправляти на підвищення - на службу в Збройні Сили України! Це й бивших нападаюсчіх сборной Раши стосується, й алкоголікам знайдеться робота!
Відповісти
16
8
avatar
Сумчанин (Сумы)
А куда Карпаты вылетели? Я не в курсе
Відповісти
20
2
Конфуцій (Львів)
Кудись вилетіли, очевидно літаком
Відповісти