Вукоєвич: Свій штраф оплачу сам

Екс-футболіст київського "Динамо", а нині скаут "біло-синіх" Огнен Вукоєвич підкреслив, що має намір самостійно заплатити штраф, накладений на нього Міжнародною федерацією футболу за відео зі словами подяки Україні.

"Я сам заплачу штраф. Не хочу нікого іншого втягувати в цю ситуацію. Хочу вирішити її сам. Я знаю, що нічого поганого сказати не хотів. У ФІФА до мене ніяких інших претензій немає. Спасибі всім за підтримку.

Мене взагалі не цікавить політика. Я футбольна людина, мене цікавить лише спорт. Хотів би подякувати "Динамо" і Ігорю Суркісу, оскільки він мене відпустив на чемпіонат світу зі збірною Хорватії, незважаючи на те, що у мене діючий контракт з клубом. Після ЧС-2018 я повертаюся в "Динамо", у мене буде багато роботи, так як відкрилося трансферне вікно. Нас чекає Суперкубок з "Шахтарем", - резюмував Вукоєвич.

Нагадаємо, що Огнен був оштрафований ФІФА за неспортивну поведінку на 15 тисяч франків після того, як привітав українських уболівальників словами "Слава Укрраіне" після перемоги в чвертьфінальному матчі ЧС-2018 над збірною Росії.

Пізніше президент ФФУ Андрій Павелко заявив, що федерація готова виплатити штраф хорвата.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Обозреватель
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Edelweiss (Запорожье)
Ух ты, свинособака за пенсионеров Украины запереживала. Не сы, в бюджете ФФУ найдецца 15 тыщ без того, чтоб залазить в карманы пенсионеров. Это ваши пенсионеры (и не только) спонсируют крымнаш.
Відповісти
7
0
Повернутись до новин
Коментарі 19
Edelweiss (Запорожье)
Ух ты, свинособака за пенсионеров Украины запереживала. Не сы, в бюджете ФФУ найдецца 15 тыщ без того, чтоб залазить в карманы пенсионеров. Это ваши пенсионеры (и не только) спонсируют крымнаш.
Відповісти
7
0
hemp4367 (Київ)
Еб.ть ты олень...
Відповісти
9
0
ser1977 (Черкаси)
яким чином пенсіонери до ФФУ відносяться, тварюка?!
Відповісти
11
0
Мистер Блин (Хмельницкий)
підвищили їм вік пенсійний під шумок футбольний, а самі і слОва в протест сказати не можуть! от і бісяться
Відповісти
6
0
Anorsios (Беляевка)
ФФУ, в основном, существует за счёт бюджетных средств, то есть за счёт налогоплательщиков.
Відповісти
0
0
Кваша73 (Придніпров'я)
Для Анорсіоса з Бєляєвкі: Не тупи, ФФУ - це громадська організація, яка не є державною структурою, та з бюджету не фінансується. Інакше б її виключили б з ФІФА та УЕФА за порушення статутів цих організацій. Те що ФФУ отримує від олігархів хороші гроші, які відмиваються через неї, вже усі знають, а також ФФУ отримує різні бонуси від ФІФА та УЕФА. А бюджет ФФУ більший ніж бюджет міністерства молоді і спорту, яке і розподіляє бюджетні кошти.
Відповісти
0
0
ser1977 (Черкаси)
троляка сгинь звідси мудло погане
Відповісти
12
0
Мистер Блин (Хмельницкий)
молодець, вжарив, гордишся собою?
Відповісти
8
0
fanat_football (Херсон)
Сподіваюсь Павелко все ж таки дотримає свого слова, не зважаючи на заяву Вукоєвича. Краще це зробити без зайвого розголосу.
Відповісти
1
0
Ровный Гусь (Одесса)
Вукоевич сцуко страшный
Відповісти
0
1
ser1977 (Черкаси)
фіфа продажна організація, де вірішальне слово має пуйло...
Відповісти
13
1
Dardolis (Первомайск)
За поддержку Украины уже штрафы платят...А нах Потрох молчит...Он должен был разобраться как президент
Відповісти
10
1
PodolObolon (Киев)
Потому что он не президент. Чмо он.
 
4
1
Edelweiss (Запорожье)
Не-не. Пусть ФИФА от Украины примет денежки. Желательно их в рожу швырнуть инфантине
Відповісти
11
1
Edelweiss (Запорожье)
купюрами по 1 евро. пусть собирает
Відповісти
7
2
avatar
simargl (Чернигов)
Мелочью)))... и В гривнах 1 и 2 коп. ))) по курсу...)))
 
13
1
Edelweiss (Запорожье)
От мелочи он сдохнет. Это уже криминал ;-)
 
1
0
avatar
simargl (Чернигов)
Зашугал дедушка Пу хорватских пацанов... вот уж злобный карлик!
Відповісти
3
2
GENDARM (Kyiv)
Респект. Все адекватно. На бідність ФІФА йому не шкода. Поняття політкоректності - річ тонка, складна і часто-густо доволі смішна за результатом. А у футбольному переламі навіть сумна. Кільікість дебільності у "футбольних" рішеннях адекватно статистистчному припущенню - було в тата три сини, два нормальні і розумні, молодший - футболіст (чи футбольний функціонер).
Відповісти