Євро-2018 U-19. Україна в більшості переграла Францію

Збірна України U-19 починає шлях у фінальній частині Євро-2018 з перемоги проти Франції.

Суперник протягом більшої частини зустрічі володіла ігровою перевагою, проте, за великим рахунком, особливих дивідендів це їй не приносило. Українці, особливо це стосується першого тайму, непогано адаптувалися до гри другим номером і здорово використовували фланги. А коли "ле бле" провалювалися по краях, практично напевно нашій команді вдавалося створити гострий момент.

Героєм зустрічі повинен був ставати Супряга, закриваючи питання про переможця ще до перерви, проте не реалізував два виходи один на один: в першому випадку форвард програв дуель голкіперу, у другому начебто все робив правильно - пішов в бік - але в підсумку втік в гострий кут. Він же міг виводити Цітаішвілі тет-а-тет, проте не впорався з передачею на хід.

Втім, Георгій забив і без допомоги Владислава, а асистував йому Конопля. Після подачі з глибини наш фланговий вінгер поборовся до кінця і скинув м'яч на Цітаішвілі, який підробив і пробив у праву від себе "шістку".

Французи весь цей час тренувалися в дальніх ударах, які у них виходили непогано, хоч і без толку. Але все ж "пробити" нашу оборону їм вдалося. "Жовто-сині" прогавили швидку атаку, провалилася в додачу опорна зона, й Гітан пробив у праву "дев'ятку" з лінії штрафної.

Під кінець тайму "ле бле" виглядали цікавіше, але наші впевнено працювали під тиском і навіть самі створили найгостріший момент заключних хвилин: Цітаішвілі продерся правим краєм і прострілив - м'яч вже з воротарської ніхто не замкнув.

На початку другої половини французи знову більше були "на м'ячі". Наші в особі невтомного Супряги вибухнули в середині тайму і почали на швидкості терзати оборону суперника. У якийсь момент здригнувся Сарр, зваливши на лінії штрафного нашого нападника, за що отримав пряму червону.

З цього моменту гра на полі розгорнулася в зворотну сторону: вже Україні потрібно було йти вперед і користуватися ситуацією. Однак французи перейшли на контратаки, зосередившись на компактній обороні.

У якийсь момент здавалося, що гра котиться до "залізної" нічиєї: нашій команді не вистачало завершального удару і було неясно, від кого його чекати. Успіх принесла контратака, яка почалася з забійного удару Дембеле з меж нашої штрафної. Його вдалося заблокувати, а потім кинути вперед Булецу: Сергій протягнув м'яч до чужих воріт, прибрав захисника і метрів з шістнадцяти пробив у ціль.

В іншому матчі групи В Англія здобула важку перемогу над Туреччиною 3:2. Наступний поєдинок хлопці Олександра Петракова проведуть якраз проти англійців. Зустріч відбудеться в п'ятницю.

Євро-2018 U-19. Група В

Франція - Україна 1:2

Гол: Гітан 23 - Цитаїшвілі 13, Булеца 86

Франція (стартовий склад): Діуф - Дембеле, Ньякате, Камара, Сарр (к), Нгьямба, Д'ябі, Маоліда (Гуйрі 75), Гітан, Пінтор (Адлі 46), Сумаре

Україна (стартовий склад): Кучерук - Бондар (к), Попов, Миколенко, Хахльов (Беляєв 90+1), Корнієнко, Булеца (Ременюк 89), Супряга, Дришлюк, Конопля, Цитаїшвілі (Мусолітін 90+4)

Попередження: Камара 12, Сумаре 62, Ньякате 70 - Бондар 27

Вилучений: Сарр 64 ("фол останньої надії")

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Sasha98 (Харьков)
Вот это матч!! Мне,честно,очень понравился. Даже,если бы была ничья. У наших горят глаза, каждый друг за друга, борются до последнего, обыгрывают один в один по несколько игроков, не боятся!! Я прям увидел, что вот он - наш футбол, не умер еще! Конечно, это только один матч, в следующих может быть все,что угодно, но мне кажется, что на этом Евро наши себя покажут с самой лучшей стороны! Главной сборной надо учиться такому характеру. Спасибо,ребята, за эту игру!!
Відповісти
5
0
Повернутись до новин
Коментарі 34
avatar
Sasha98 (Харьков)
Вот это матч!! Мне,честно,очень понравился. Даже,если бы была ничья. У наших горят глаза, каждый друг за друга, борются до последнего, обыгрывают один в один по несколько игроков, не боятся!! Я прям увидел, что вот он - наш футбол, не умер еще! Конечно, это только один матч, в следующих может быть все,что угодно, но мне кажется, что на этом Евро наши себя покажут с самой лучшей стороны! Главной сборной надо учиться такому характеру. Спасибо,ребята, за эту игру!!
Відповісти
5
0
leonov1 (Днепропетровск)
теперь вижу за что Рома дает 35 лямов за супрягу))))
Відповісти
1
1
Ramses-ua (Запорожье)
Р.S. спитч не к TIRAN, (случайность)
Відповісти
0
0
rjhxb61@ukr.net (киев)
Булеца в контратаке красавчик) Убирает жабоеда, перекладывает мяч под правую ногу и бьёт под опорную ногу вратарю в ближний угол) Ну очень понравилось!!!
Відповісти
7
0
S.Karpovich (Ланівці)
чорніше чорної землі бувають люди......хоч би одненького випустили.
Відповісти
4
0
футбол-гол (большой,но не очень)
А попом,что происходит?Франция будет всегда фаворитом на следующих Чемп.Европы и Мира,а мы туда даже попадать не будем(
Відповісти
3
6
avatar
Очманілий Заєць (Odessa)
Здається, що звіт писала людина, яка не дивилася матч. Яка "залізна нічия"?!! Ми їх розривали увесь "другий" тайм.
Відповісти
12
1
yaspas74 (тернопіль)
Позитив: Те що потрапили в топ-8 команд.Була думка на полі і лише грамотнагра захисту Франків не дозволяла виходити сам на сам хоча два паси в розрізпройшли але брак майстерності не дозволив їх виконати. Негатив: Техніка володіння мячем(багато незрозумілих втрат в гольових моментахі виконання стандартів,взагалі нічого не пройшло,тут треба вдосконалюватись.А вцілому звичайно приємно стартувати з перемоги.Так тримати.
Відповісти
6
0
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Объективно, уважаю!
Відповісти
0
0
avatar
simargl (Чернигов)
Молодцы !!! С хорошим началом !!!
Відповісти
6
0
andy1990
У Петракова всегда получалось сборную до 20 выводить на качественный результат. Один нюанс - тактика и стратегия на данном этапе (точнее в данных чемпах) не является главной. Главное индивидуальные качества. А они есть!!! А потом куда чего девается?!?!?! Матч не видел - просто размышления.
Відповісти
0
0
Металлист найкращий (Харьков)
Хорошо конечно что победили,но игра далеко не чемпионская это плохо.Супряга конечно разчаровал,нифига он не талантлив
sticker
Відповісти
2
2
Бывалый_ (Запорожье)
Молодцы! С победой!Смотрел с 50й минуты, реально владели преимуществом, контролировали мяч и даже возили загорелых. Но с ударом в одно касание проблемы колоссальные, сколько прострелов опасных наши напады не в состоянии в касашку пробить((Со вторым голом нам конечно здОрово подфартило, "француз" с лета бил наверняка и быть бы голу, но попал толи в заща толи в своего, удачный для нас отскок, контра - гол.Но по духу игры мы заслуживали на эту победу.P.s. Кто нибудь нашёл у "французов" хоть одного белого?!?!!?)) даже на замене нет и среди тренеров... все приплывшие на матрасе во втором поколении((( мне по цимбалам, но это рindecent... Франция!?!?! Позорище, одни негры.
Відповісти
10
3
Металлист найкращий (Харьков)
Да был один
Відповісти
1
0
Бывалый_ (Запорожье)
17й номер вроде, мулатик))
 
2
0
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Смотрел бы первый тайм так бы не восторгался, друже!
Відповісти
1
1
Іван PS (нетешин)
В первом тайме должны были забивать после двух выходов один на один
 
0
0
тутти-10 (Сумська область)
Молодці! По другому таймі переважали, але ж і більше нас було. Всіх нас із перемогою!
Відповісти
8
0
rjhxb61@ukr.net (киев)
Самое главное, что игра наших понравилась. Молодцы!!!
Відповісти
9
0
avatar
Эxtrim4ik (Лиман\Красный Лиман)
Красавцы, продолжайте в том же духе))
Відповісти
11
0
Andrumas (Düsseldorf)
Браво! Молодцы, крутой почин!
Відповісти
10
0
yaspas74 (тернопіль)
З почином.Звичайно допомогло вилучення,але все ж перемога є перемога.Трішки не вистачає швидкості і техніки володіння мячем,це замітно,а так все ок.
Відповісти
7
0
avatar
simargl (Чернигов)
Сын вересовского Хохлова и правда хорош раз в сборную попал или у нас коррупция везде ???
Відповісти
2
4
тутти-10 (Сумська область)
Він Хахльов
Відповісти
4
1
avatar
simargl (Чернигов)
Да пофиг как там он свою настоящую фамилию в транскрипцию перекрутил . Сути человека ( старшего Хохлова ) это не меняет. Хоть 100 минусов , мне его любить не обязательно)
 
0
6
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Одна чернота франков против наших играет... Где Франция?! Французы, вы где вообще??? И даже тренер той же масти...
Відповісти
16
4
Nelviv`yanyn
Давно уже происходит геноцид европейцев.
Відповісти
11
2
TIRAN (Донецк (Украина!))
в XVII веке
Відповісти
4
1
Ramses-ua (Запорожье)
Расизм в комментах не ясен...по-моему куда важней что в головах сиех граждан.Сборную с победой,красавцы.Слава Украине!!!
 
1
1
vasja-partizan (Новоднестровск)
Французы все загорелые.
Відповісти
11
1
Dardolis (Первомайск)
Смотря на фамилии Франции...кажется, что играет Сенегал...
Відповісти
14
1
instream (Харьков)
Смотрите здесь : you tube com/watch?v=3WziBYolqJg
Відповісти
0
0
instream (Харьков)
ФРА-УКР - 0:1 (13 мин.)
Відповісти