ТК Футбол замість Ла Ліги в наступному сезоні покаже Серію А


Італійський футбол повертається на екрани

ТК Футбол замість Ла Ліги в наступному сезоні покаже Серію А


Директор телеканалів Футбол 1 і Футбол 2 Олександр Денисов підтвердив, що медіа-група Україна викупила права на показ чемпіонату Італії.

При цьому Денисов заявив, що транслятору не вдалося домовитися про продовження контракту трансляції матчів з Ла Лігою. Таким чином в наступному сезоні ТК Футбол покаже Серію А, АПЛ і УПЛ.

Нагадаємо, що Ла Лігу ТК Футбол показував з 2009 року. Серія А була в ефірній сітці каналу до сезону 2015/16, після чого було прийнято рішення перестати показувати цей чемпіонат через низькі рейтинги.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
footboom
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Iron Man (Олександрія)
Гут! Хорошая новость!
Відповісти
1
3
Повернутись до новин
Коментарі 37
Iron Man (Олександрія)
Гут! Хорошая новость!
Відповісти
1
3
FCZK-1922 (Кировоград)
ну х с ней с этой траляля лигой, главное что АПЛ будут показывать, да и серия А поинтереснее будет.
Відповісти
2
5
Iron Man (Олександрія)
Согласен, земляк!
Відповісти
1
4
Iron Man (Олександрія)
Приверженцы унылой и убогой Ла лиги минусуют... Пальчики дрочат свои)))
Відповісти
2
1
MishKo (Берегомет)
без Роналдо никуда))
Відповісти
2
4
avatar
Barcelinius (earthman)
Анасрать. Никогда не смотрел ЛаЛигу на "футболах".
Відповісти
3
4
Iron Man (Олександрія)
Стопудово! Такая же фигня! Кроме эль-классико смотреть нечего! Не Жирона-Бетис же смотреть!)))
Відповісти
2
4
metall5291 (Kharkiv)
Вот так одним махом решили примирить болельщиков Реала и Барселоны ??? !!! А если без смеха - объединить в нелюбви к каналам Футбол1/2 и их хозяевам.Чемп. Италии в сравнении с Ла-Лигой тусклое и убогое зрелище.Уйдет народ с этих каналов, и правильно сделает
Відповісти
6
3
alekuw
уйдет от апл? серьезно? иногда лучше жевать чем говорить
Відповісти
4
1
MishKo (Берегомет)
Мне например настрать на ла лигу, АПЛ вне конкуренции
Відповісти
2
4
Iron Man (Олександрія)
+100500
 
1
3
Iron Man (Олександрія)
Не расписывайся за всех! Для многих Ла лига - унылое гуано
Відповісти
1
4
старий фан (Рівне)
Краще б бундеслігу показували.
Відповісти
4
5
ihor7 (Тернопіль)
Кінець тим футболам.
Відповісти
4
5
gena-2009-@ukr.net (Одесса)
Как по мне хе.овая новость,без Ла лиги.
Відповісти
9
3
Astor Astor (Одесса)
Все правильно сделали. Рональду ушел в Италию, значит - и показывать теперь нужно Италию. А в Испании теперь на кого смотреть? Не на Месси же :)).
Відповісти
4
12
avatar
Darian Clark (Montreal - Quebec)
Всё не правильно. Для тех, кто по прежнему хочет смотреть клоунаду с нырками, ищите себе канал, где транслируют прыжки в воду. А Серию А никто смотреть не будет. И эта ситуация говорит лишь за то, что Ахметов тупо облажался, решил немного сэкономить, но по факту, потерял аудиторию.
Відповісти
8
6
Iron Man (Олександрія)
Не расписывайся сейчас всех! Я не смотрел Ла лигу, а серию А посмотрю с удовольствием
 
2
2
Виталий Великий (киев)
Так Серія А теж може підняти ціни потім перейдуть на Прімейру!) Ла Ліга серйозно розвивається третій рік доходи ділитимуться як в Англії клуби стають все сильнішими звідси і шалена видовищність ще більше буде рости! В цьому сезоні вже буде гаряче не гірше від АПЛ! Дуже сумніваюся що фанати Іспанії залишаться на футболах по собі суджу хоча я їх не дивився через "супер" коментаторів тим більше є Сетанта Джулай там працює і сопки в неті на різних мовах! Особисто я дуже люблю іспанський чемп навіть АПЛ не дивлюсь майже яка там Серія А в ср*ку!) Ла Ліга вже назавжди в моєму серці як і Мадрид який стане чемпіоном в 2019-му!)
Відповісти
8
4
Astor Astor (Одесса)
А как же вы "судите по себе", если Футбол - не смотрите? Вы - не целевая аудитория, и ваше мнение сотрудникам ТК Футбол должно быть побоку :)).
Відповісти
5
7
Виталий Великий (киев)
Я написав "по собі" як фанат Ла Ліги не знаю скільки таких же на футболах! Якщо мало то рішення прийнятне заради економії бабла! АПЛ теж можуть замінити на Лігу 1 чи Бундеслігу цікаво що тоді писатимуть її фанати критикуючи в коментах іспанський чемп який домінує стільки років в Європі!)
 
1
1
TIRAN (Донецк (Украина!))
интернет есть - будет ла лига
Відповісти
11
1
djumba (Мелитополь)
Примера намного дороже Серии А... От и все...
sticker
Відповісти
8
1
Astor Astor (Одесса)
Все правильно. А разницы - никакой.
Відповісти
3
12
winter (Луцьк)
Серія А просто набагато дешевша за Ла Лігу. А чому вирішили зекономити, та тому що треба закуповувати Лігу Чемпіонів на наступні 3 сезони. В Серії А в минулому сезоні було тільки два топові матчі за емоціями, то матчі Інтера з Ювентусом і Ромою. Інші матчі поступалися навіть таким матчам як Севілья - Бетис чи Севілья - АТМ. Ну і сам рівень футболу середняків набагато нижчий.
Відповісти
8
3
911+ (Харків)
Думаю, аудитории прибавится. Я в Ла-Лиге смотрел 6-8 матчей в сезоне. Итальянский чемпионат мне кажется более конкурентноспособным. P.S. Без Луки Модрича будет грустновато. Будем смотреть Реал (Мадрид) в ЛЧ.
Відповісти
5
8
dynamo kiev #1 (Charlotte)
Честное слово я не понимаю телеполитики в Украине. Я на полном серьезе, без издёвки сейчас. Кроме этих каналов больше негде смотреть ЛаЛигу или другие чемпионаты? Если я, вдали от Европы, могу смотреть даже УПЛ......голова кругом идёт, наверное лучше не встревать.
Відповісти
9
2
Роман1205 (Дніпро)
Якщо лише один канал транслює європейські чемпіонати (є ще Спорт 1/2, але там в основному Росія й Нідерланди), то таке має ставатись
Відповісти
0
0
Aalex-696 (Немирів)
Бабла ахметка зажав, ось і не домовились.
Відповісти
8
3
ALEXB12 (Харьков)
Уроды! Я на Триолан спецом подписывался, что б Ла Лигу смотреть... теперь Матч ТВ надо искать... Куда Роналду, туда и ТРК Футбол...
Відповісти
8
2
ALEXB12 (Харьков)
Лучше бы уже французский чемпионат показывали....
Відповісти
6
4
Роман1205 (Дніпро)
Ніби від них там багато залежить. Не змогли домовитись, то й не змогли. Може, Спорт 1/2 підхопить
Відповісти
3
4
avatar
RockNRoLLa (IF)
Користуюсь рік Iptv від твоє.тв з повним пакетом hd матч і укр футболами, загалом на 600+ каналів за 35грн в місяць і чистий спокій зі всіма трансляціями)))
Відповісти
5
0
Dimka26 (Чернигов)
Та ну. Без Реала и Барсы мы останемся? Полный бред. Сериа А намного хуже. Хоть даже там и Юве.
Відповісти
12
3
Iron Man (Олександрія)
Чем серия А хуже отстойной Ла Лиги?
Відповісти