"В полку Іуд прибуло". На якому фоні відбудеться дебют Мораєса в Шахтарі


В очікуванні зустрічі бразильця з "Динамо"

"В полку Іуд прибуло". На якому фоні відбудеться дебют Мораєса в Шахтарі

Микола Решнюк Автор UA-Футбол

Вже сьогодні пройде суперкубкова битва між "Шахтарем" та "Динамо", а центральною персоною протистояння прогнозовано може стати бразильський форвард Жуніор Мораєс - колишній капітан киян, який цього літа перейшов у табір їхнього найбільшого ворога, донеччан.

Деталі відходу нападника з біло-синьої команди та перехід в помаранчево-чорну не могли не спровокувати виплеску емоцій. Особливо, з київського боку. Тому перед знаковим поєдинком, який стає продовженням історії, ми зібрали раніше сказані найяскравіші коментарі причетних та експертів - щоб ще раз підкреслити принциповість сьогоднішньої події та делікатність ситуації, в якій перебуває Мораєс.

Вийшло наочно:

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Kreker (Запорожье)
Если есть желание,могу всю историю изложить.
Відповісти
1
2
Повернутись до новин
Коментарі 96
Kreker (Запорожье)
Если есть желание,могу всю историю изложить.
Відповісти
1
2
Kreker (Запорожье)
А МЕТАЛЛУРГ сожрали Суркисы и киевские чиновники от спорта
Відповісти
2
6
Kreker (Запорожье)
Это здесь у многих мухи мозги засидели
Відповісти
1
2
avatar
ricco-sc (Киев)
Он из такого глубокого и черного кукуева вылез, что оно через рот у него вырвалось наружу
Відповісти
4
0
ALEXB12 (Харьков)
Какое чертило заголовки такие сочиняет?
Відповісти
2
2
Металлист Харьков
Ты не знал что сайт динамовский ?
sticker
Відповісти
0
0
C_Ballack (Днепр)
Хотелось бы чтоб Мораес сегодня забил гол, а лучше два)
Відповісти
3
5
IM-RM-DK (Miami)
Да забейте на этого недофутболиста чмораеса,кто оно такое что столько внимания ему уделяется???..ну перешёл в помойку кротовскую,пускай там и плавает!!!
Відповісти
7
5
вручий (Светловодск-Киев)
Мораесу удачи и везения. Шакалы лают, а караван идет....
Відповісти
5
7
Альтен (днепр)
Люди! У Вас со здоровьем все в порядке?Неужели не понятно,что уровень Динамо на порядок ниже уровня игры Мораеса.И где здесь предательство,если человек хочет играть в клубе более высокого ранга. Ну Вы же сами скотились поближе к плинтусу.От того Динамо,к которому Вы пытаетесь себя приравнять не осталось и следа. У Вас было два игрока Евроуровня: Вида и Мораес.Все остальное посредственность. Просто работайте больше и не исключено,что то Динамо потихоньку возродиться.
Відповісти
5
5
ПетроФ (Луцьк)
Не читав жодного посту, тому може повторюсь.Перейшов так перейшов, нічого страшного в цьому нема, але навіщо було брехати. що не збирається переходити в ШД і нічого не підписував? Невже тільки заради того щоб отримувати преміальні за матчі ( як я розумію, тим хто не грає. їм не платять).Короче, г..о а не людина, і те що він перейшов в ШД нема нічого дивного, там г..о сидить на г...і і г...ом поганяє.
Відповісти
12
2
avatar
kotіgorok (Чернігів)
да ты сам овно
Відповісти
3
8
Карбид кальция (Донецк/Николаев)
Смотрю офшорники тут беснуются. Пенсионеры голи боси, а они укрывают доходы в особо крупных размерах. Д - двуличие.
Відповісти
4
6
avatar
Яд для кротов (Киев)
Мораес - человек-фекал, тьфу на него
Відповісти
9
4
avatar
таврия19752009 (симферополь)
Журналисты сайта уже в открытую топят за Динамо
Відповісти
3
12
armik (Киев)
Не греши, на динамовских сайтах уже давно забанили тех, кто там был с момента открытия.Остались одни идиоты.
Відповісти
3
5
ysebe1970 (Бровары)
а ты хотел за дзюбу .. от незадача.. а за кротоов это на каналы футбол 1 и2 там кроме них и нету футбола ..
Відповісти
8
4
avatar
таврия19752009 (симферополь)
Ради розжига смотрю сайт уже провокационные статьи строчит .Мде
Відповісти
6
8
avatar
kotіgorok (Чернігів)
Мораес своей игрой доказал что он достоин попробовать свои силы в Шахтере. Играйте лучше - и вам тоже предоставят такой шанс!
Відповісти
6
12
ysebe1970 (Бровары)
Это его дело.. Но он бревно как и Адриано.. Он может играть тольно на чистых мячах.. Когда он был в ДИНАМО то я не увидел его сольных проходов ну разве мяч Лацио в Риме и то это случайность.. Простой бразилец с техникой уровня Кипра или Болгарии..
Відповісти
7
3
avatar
kotіgorok (Чернігів)
Так уж ли его бревнистость важна, если через какой-то год Шахтер сплавит его за очередные 50 лямов в любой из Манчестеров?
 
2
11
ysebe1970 (Бровары)
ну ты совсем сегодня плох.....он пойдет по стопам ДОДО..
 
6
0
ysebe1970 (Бровары)
Да кккуууйй на нееггоо.. Это что Месссии ... Эго уровень ЦЦСКА София... Кроты его взяли зачем..Еще при Реброве говорил это уровень ширпотреба.. Хорошо что избавились..
Відповісти
7
3
avatar
kotіgorok (Чернігів)
Хорошо что избавились - это актуально для Бревноленко в Боруссии. А с Мораесом через год будет как сейчас с Видой :)
Відповісти
5
11
ysebe1970 (Бровары)
А что с Видой.. Он где сейчас... В каком клубе.. Или его уже купил Ливерпуль.. Так и с Мраешом... Поиграет малость за кротов и уедет в портулезу бразильскую..
 
5
3
avatar
Spokoyno (Киев)
Та просто футболом давно правлять БАБКИ... І не тільки футболом З Мораєшем... є справи перейшов і перейшов, а є слова. По першому пункту все ясно, приїхав заробляти гроші, знайшов де краще. Хто він для Динамо? Черговий найманець... Та і для Шахтаря теж. А от до базікання є питання! Невже так треба було брехати у квітні, а що йому змогли зробити боси ДК, та так вилизувати нового боса влітку? Невже не сподівається на свою майстерність?
Відповісти
7
0
den1911 (Киев)
особенно от леоненки прикольно слышать что-то про зраду, спец..
Відповісти
5
1
Kreker (Запорожье)
А идиоты под чутким руководством г-на Васильева-Геббельса( Сокращение можно читать в удобной интерпретации)клонируются и клонируются.Здесь есть место и официальному дерьму,и игрокам,и блогерам,работающим на г-на Впсильева .Ну а про кукуевскую шушеру и говорить нечего
Відповісти
4
6
frost1k (Львів)
Все дуже добре, тільки не для Бесідки заявляти про честь після того, як казав, що "спорт внє палітікі". Не здивуюсь, якщо цей принциповий пан сам в ШД або рашку поїде грати.
Відповісти
8
5
avatar
Инспектор ( )
+
Відповісти
2
4
Віктор Бокасса (Betwmount)
По собі не суди, мабуть сам батрачити в рашку їздиш.
Відповісти
5
3
zelenskyi99 (Кременчуг)
Ты неодекватный??? Он в Польшу ездит!
 
3
2
schabay (Краснодон)
А самого главного - скрин контракта - точнее дата под контрактом? Решнюк где?Или только на выс.ер способен? Обоснуй или .... главное пук а вентиляторов прикормленных на сайте ...больше чем пользователей.
Відповісти
4
6
schabay (Краснодон)
Не будет скрина с подписью - значит ты - ПРОВОКАТОРПривёл бы ещё зимние высказывания, а результат важен игрокам и тролям, нормальным болелам - главное получить удовольствие от игрыНо пока ты это поймёш, из за тебя подобных писяЯк про футбол(настоящий) Украина забудет...
Відповісти
4
5
Віктор Бокасса (Betwmount)
Не знаю як про футбол, але про тебе так точно...
 
5
3
tolina-ystas (Краматорск)
Мораес выполнил свой контракт с Динамо и волен делать то,что считает необходимым для своей карьеры.Все эти страсти просто неуместны.Есть законы,которые нарушать нельзя а все ,что не запрещено законом все разрешено и осуждают это только люди несведущие в законодательстве.
Відповісти
6
8
zelenskyi99 (Кременчуг)
А это 90% с этого сайта! Так что удаляйся отсюда и регистрируйся на.....а нет....нет таких сайтов...
Відповісти
1
1
armik (Киев)
Тупой местечковый маланец Суркис превратил ДК в посредственную местечковую команду типа Темп Шепетовка, в которую не. хотят переходить даже пляжные футболисты.Как можно винить человека, который из этой клоаки принял приглашение профессионального клуба?
Відповісти
9
10
Віктор Бокасса (Betwmount)
Чого ж він тоді 2015 перейшов у "клоаку" й грав там три роки? Мазохіст?
Відповісти
9
3
armik (Киев)
Он был свободным агентом, который согласился играть за еду.
 
2
7
Віктор Бокасса (Betwmount)
То він дибіл?
 
5
1
armik (Киев)
Любой любительский клуб гордится, если подготовит игрока для профессионального клуба и только в ДК все наоборот!
 
6
6
Iron Man (Олександрія)
Ипать тебя штырит, маланец
Відповісти
4
1
Astor Astor (Одесса)
О какой "чести" говорит Беседин? Как он может смотреть в глаза людям, которые платят по 40-50% налогов со своих нищенских зарплат, и получать при этом по-воровски суркисовские миллионы?
Відповісти
9
12
Aalex-696 (Немирів)
А що, це Бєсєдін сплачує податки, чи клуб? Не плутай грішне з праведним. Як може найманий працівник відповідати за сплату податків роботодавцем?
Відповісти
9
4
Astor Astor (Одесса)
Беседин участвует в преступлении - укрывательстве от налогов в особо крупных размерах. Он - не мальчик и не солдат срочной службы. Сам подписывал контракт и прекрасно понимает, сколько ему начисляют, и сколько он получает в черную.
 
6
9
Iron Man (Олександрія)
Тупой маланской овце этого не понять)))
 
4
5
lingotto (Київ)
ты - конченый рогатый даун! )))
Відповісти
2
5
satana (rome)
мораес сегодня опустить киевлян
Відповісти
6
13
avatar
Динамо-машина (Киев)
Отсосёт твой мораес вместе с тобой.
Відповісти
10
4
Iron Man (Олександрія)
Ехай накуй, чертило опущенное
Відповісти
9
1
Astor Astor (Одесса)
Мораес - честный человек. Ему надоело играть в команде жуликов и воров, которые разъезжают на Феррари, а показывают в налоговой штуку баксов в месяц.
Відповісти
6
14
Віктор Бокасса (Betwmount)
А скілки кроти показають, і скільки сплачують з продаж за 60 млн. євро, якщо не секрет?)
Відповісти
10
3
Astor Astor (Одесса)
Слышь ты, клоун. Шахтер входит в 100 крупнейших налогоплательщиков Украины. А ведь это не Нафтогаз какой и не Днепро-ГЭС - просто футбольный клуб. Так что они как раз платят со всех миллионов своих зарплат. Отчеты официальные уже несколько лет публикуют.
 
6
12
Віктор Бокасса (Betwmount)
Дятел, ти конкретні суми назви, зяких сум платиться, мені пох твої 100 крупнєйших. Замочили бізнесменів, віджали у них бізнеси, потім розвязали війну. А тепер вони суперпупер плательщіки на.
 
12
6
Astor Astor (Одесса)
Слышь, овца тупая, повторяю еще раз для безмозглого тролля: Шахтер платит все зарплаты футболистам в белую, и они со всех своих миллионов платят налоги. А сам Шахтер входит в 100 крупнейших налогоплательщиков страны. Что еще тебе непонятно, дефективный?
 
6
13
krakow (Херсон)
Клавиша апельсиновая,клавиша небесная.Нескончаемое механическое пианино для Украины.Добавилась еще,библейская история 30-ти серебренников.Второй сезон мыла.Видимо, недомусолили в первый раз. Интриге быть.Воткнет Беседин Мораесу заточку под лопатку,или нет?
Відповісти
5
3
avatar
Динамо-машина (Киев)
Зачем? Просто надо,что бы Артём конкретно накостылял мораесу,и того вынесли с поля на носилках. А завтра объявили,что ему нужна операция и он пропустит сезон.
Відповісти
6
2
Astor Astor (Одесса)
Журналюги про-НКВД-шные пошли накидывать дерьмецо, а потом будут лить крокодиловы слёзы, что типа Футболы у Геббельса чему-то научились. Вот же двуличные лицемерные пассажиры (слово выбрал помягче, а то тут фильтр ни черта не пропускает).
Відповісти
5
9
Iron Man (Олександрія)
Не истери, поц
Відповісти
8
2
yaspas74 (тернопіль)
Абсолютно нормальна світова практика,яка задіває лише радикальних вболівальників.
Відповісти
6
6
Віктор Бокасса (Betwmount)
Це не практика, а різновид проституції.
Відповісти
10
5
avatar
Sasha98 (Харьков)
Мораес что воспитанник Динамо? Сфигали кто-то решил что он обязан теперь всей своей карьерой Динамо, отработал контракт и перешел в более сильный клуб, какие претензии?
Відповісти
9
9
veresen
Мораес звичайно некрасиво поступив, м'яко кажучи, після капітанства в Динамо перейти в склад футбольного противника Шахтаря і говорити, що мріяв про цю футболку, чому тоді надягаєш капітанську пов'язку Динамо, але редакція так само поступає, як Мораес розпалюючи пристрасті перед матчем і накручуючи "новиною" собі рейтинг переглядів.
Відповісти
11
2
Віктор Бокасса (Betwmount)
А про що ж писати редакції, шановний, може ти порадиш як краще?)
Відповісти
6
2
avatar
tra-ta-ta (Херсонес)
Лобановський Валерій Васильович. Кар'єра гравця: Динамо 1959-1964, Чорноморець 1965-1966, ШАХТАР 1967-1968. Кар'єра тренера: Дніпро 1968-1973, Динамо 1973-1982, 1984-1990. Ребров Сергій Станіславович. Кар'єра гравця: ШАХТАР 1991-1992, Динамо 1992-2000, 2005-2008, РУБІН 2008-2009. Тому, шановна редакція, прохання, не влаштовуйте полювання на вигаданих відьом і не сійте ворожнечу. Дякую за розуміння.
Відповісти
10
6
Віктор Бокасса (Betwmount)
Недоречне порівняння. Лобановського (разом з Базилевичем) вигнав Маслов з Динамо, й не можна порінювати взагалі непорівнюване.
Відповісти
9
4
avatar
tra-ta-ta (Херсонес)
Різниці ніякої. І тоді, і зараз, біло протистояння. Якщо зараз хтось намагається створити і розпалити ворожнечу і спровокувати пролиття крові на трибунах і за їх межами, Бог їм суддя!
 
3
3
avatar
tra-ta-ta (Херсонес)
Є ще Владислав Ващук, який перейшов з Динамо в Спартак. І багато інших прикладів.
 
3
4
Віктор Бокасса (Betwmount)
Між Динамо й Шахтарем в часи совка не було ніякого протиріччя, це вже трапилося в 2000-х за правління ахметова. Є різниця, ще й яка.
 
10
3
Віктор Бокасса (Betwmount)
Так ващука й зараз через 15 років, фани називають недобрим словом, ще був юран, але той перейшов у спартак вже у 1995 з Німеччини.
 
7
2
avatar
tra-ta-ta (Херсонес)
Ага, різниця в тому, що те ДИНАМО 2 рази вигравало Кубок Кубків і ще 1 раз Суперкубок у володаря Кубка Чемпіонів БАВАРІЇ. А це динамо на міжнародній арені не вигравало нічого. На відміну від Шахтаря, який в наш час виграв Кубок УЕФА. От і вигадують різні страшилки про іуд, аби прикрити свої "досягнення".
 
5
8
Віктор Бокасса (Betwmount)
Не виграв, а купив.У ті часи 70-80-х не було такого, щоб виставляли в ЛЄ(Кубок УЄФА) третій склад. Динамо, до речі у 1999 дійшло до півфіналу ЛЧ. А кротів на ций стадії ніколи не було.
 
4
4
avatar
Динамо-машина (Киев)
Разница есть большая. При СССР Шахтёр и Динамо не были конкурентами!
 
4
0
avatar
tra-ta-ta (Херсонес)
І за скільки Шахтар купив у Динамо виграш у півфіналі кубка УЕФА? Аж цікаво стало.
Відповісти
2
6
Віктор Бокасса (Betwmount)
Шахтар купив суддю Куйперса у 1-8 КУ, який не зарахував у матчі- відповіді явний гол кац-апів.
 
1
0
Віктор Бокасса (Betwmount)
Ті хто пожив(пограв) у Донецьку, не можуть не бути повіями: Ракицький (сепар), Селезньов, Зінченко, Збирач Майок Тимощук та ось цей бразилець...
Відповісти
7
7
avatar
Max_Nj (Мелітополь)
По собі, інших не судять
Відповісти
4
8
blow05 (Мариуполь)
Лобановский, Ребров....
Відповісти
2
4
Віктор Бокасса (Betwmount)
То вони що, переходили у стан принципових суперників? Не смішіть?
 
1
0
trustme (Сумы)
sticker
Відповісти
0
2
Пришта Литин (Киев)
Надо проучить на поле этого гнилого крысёныша и жёстко встречать при каждом контакте. Такая падаль, как раз для ло Хметовского Шлюхтера подходит.
Відповісти
7
6
avatar
simargl (Чернигов)
Лучший ответ на твои слова от Мораеса будет хеттрик в ворота Бойко )))...
Відповісти
9
8
avatar
simargl (Чернигов)
Зачем разжигать страсти и выливать помои на головы болельщиков ???... Матч и так принципиальный !! Сами ДК создали условия ,что от них уходят нападающие !!!
Відповісти
7
3
avatar
Инспектор ( )
Почему Динамо не предложило Мораесу достойный контракт? Чего теперь хай поднимать
Відповісти
10
4
Віктор Бокасса (Betwmount)
Який це достойний контракт? Краще би Д.Віді взимку його запропонували або ще раніше Л.Теодорчику, а не 31-річному гравцю...
Відповісти
10
3
avatar
Sasha98 (Харьков)
Ну так если было такое отношение к нему как ты говоришь, то какие претензии?
 
3
6
Joyce (Donetsk)
Мораес понял одно: играя в ДК, ни АПЛ, ни Бундеслига ему не светят. А выложившись в ЛЧ в играх за ШД, есть шанс попасть в топ-клубы. Кстати, если бы он поставил в известность руководство клуба об уходе в ШД, его сожрали бы с г-ном. Он выбрал максимально приемлемый вариант. И если он Иуда, то что тогда можно сказать о "нашем" президенте и премьере, включая депутатов ВР?
Відповісти
11
9
Aalex-696 (Немирів)
В такому віці бундес або прем'єр ліги - це сміх. Думай, що кажеш. А людина, яка просто бреше у вічі - завжди називалась брехуном. Політиків це теж стосується.
Відповісти
6
0
Iron Man (Олександрія)
А говоря об Иудах не имеем ввиду Донецьк?)
Відповісти
5
1
Joyce (Donetsk)
Хватит бред - ой как хочется на мат перейти! - нести: и Донецк, и Киев, и Москва выползли из брюха СССР ! Все они есть "апостолы" Иуды...
 
0
4
Д123 (Снежное)
Ребров, я так понимаю, №1?
Відповісти
10
7
Пришта Литин (Киев)
грязноснежная шлюха ты№1
Відповісти