Стартує продаж квитків на матч Зоря - Брага

Квитки на матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи між луганською "Зорею" і португальською "Брагою" надійдуть в продаж в усі каси о 10.00 в неділю, 29-го липня.

Нагадаємо, що першочергове право викупу надається уболівальникам - тим, які купили квитки на домашні матчі "Зорі" проти "Маріуполя" і "Чорноморця", і зможуть пред'явити їх при купівлі квитків на 3-й раунд Ліги Європи.

Після цього, починаючи з 31-го липня по 4-е серпня квиток на гру з "Брагою" ви зможете придбати в комплекті з квитками на поєдинки "Зоря" - "Чорноморець" і "Зоря" - "Олімпік".

Потім, з 5-го серпня квиток на "Брагу" буде продаватися в комплекті з квитками на гру "Зоря" - "Олімпік" і "Зоря" - "Десна".

Ціни на матчі чемпіонату України:

Сектора 1,2,3,4,5 - 50 грн.
Сектора 9,10,11,12,13 - 30 грн.
Сектора 7,8,15,16 - 20 грн.

Ціна на квитки "Зоря" - "Брага":

Сектора 7,8,15,16 - 150 грн.
Сектора 1,5,9,13 - 200 грн.
Сектора 2,4,10,12 - 300 грн.
Сектора 3 і 11 - 500 грн.

Купуючи квиток на матч "Зоря" - "Брага" ви купуєте в комплекті квитки на чемпіонат України такої ж категорії.

Нагадаємо, що гра "Зоря" - "Брага" відбудеться четвер, 9-го серпня на стадіоні "Славутич-Арена" в Запоріжжі. Початок зустрічі - 21:30.

Оцініть цей матеріал:
Опублікував: UA-Футбол
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
spinfloid (Kherson)
А если кто просто на один матч приехал из другого города ,без "нагрузки" билеты уже не купит,какая то ху..я малята получается.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 16
avatar
spinfloid (Kherson)
А если кто просто на один матч приехал из другого города ,без "нагрузки" билеты уже не купит,какая то ху..я малята получается.
Відповісти
0
0
avatar
Инспектор ( )
Наконец-то понял, о каком бардаке с аккаунтами люди плачут уже долгое время...
Відповісти
0
0
avatar
Инспектор ( )
Хм...абонемент на сезон с бонусом на еврокубки это было, а вот наоборот - мощно, свежо и оригинально.Но есть вопросы - как бы статистика посещаемости в вышеозначенных матчах ПЛ не разошлась с определяемой по картинке со стадиона. Плюс однозначно есть люди которые полтинник бы дали, а второе больше сильно подумают. Словом, не перехитрить бы самих себя...
Відповісти
3
0
yaspas74 (тернопіль)
Нормальні ціни як на ЛЄ.Не кожного дня така подія.Дасть бог продовжать,а не вийде то лише одна гра в році.
Відповісти
1
4
Andrik_zp (Запоріжжя)
Це не ЛЄ, це тільки кваліфікація.
Відповісти
3
0
Ровный Гусь (Одесса)
да на Мариуполь от 80 грн. билеты,и видно отовсюду хорошо,а Заря вижу под...уела с ценами,и если на Мариуполь я схожу то вот на Зарю не пошел бы принципиально!
Відповісти
6
2
Запорізьке Торпедо (zp)
я не понял, тикеты на Брагу можно купить только в нагрузку с тикетами на Олимпик и Десну?
Відповісти
2
0
Tenma7 (Чернигов)
Может там матчи чу включены в стоимость на матч ле?
Відповісти
2
0
Andrik_zp (Запоріжжя)
Судя по цене - на все домашние матчи чемпионата
Відповісти
1
1
Запорізьке Торпедо (zp)
угу. а потом догонят и еще раз включат в стоимость)
Відповісти
0
0
andMOLIMEN
Відповісти
2
1
nin-mir (Запорожье)
Цены билетов у Динамо в ЛЧ стартуют с 50 грн, у Мариуполя в ЛЕ с 80 грн, а эти опупели. И я ещё обязан сходить на матчи ЧУ, только тогда я получу право купить билет на ЛЕ, бррр это замечательно))). Они 9 августа и половины стадиона не соберут, с такой ценовой политикой.
Відповісти
6
2
Роман1205 (Дніпро)
Так, заломили, звичайно. Але схему з матчами чемпіонату ви не зрозумілиТа й згадайте «Десну» зі квитками 90, 120, 150, без даху та під дощемЦе проблема невеликих клубів: тільки успіх, одразу розпочинають завищувати ціни на квитки
Відповісти
2
0
nin-mir (Запорожье)
А не слишком ли руководство Зари заломили цены на ЛЕ? 150 грн на боковую трибуну, это мило!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! И ещё что-то вякают о первоочередном...
Відповісти
5
2
moisey (kyiv)
I eto tolko otborochniy a ne gruppovoy turnir.
Відповісти
2
0
t34fm2000 (Ковель )
150 грн это деньги ? мне Вас жалко ..
Відповісти