Зоря - РБ Лейпциг. Ледньов залишив луганчан в меншості вже на 16-й хвилині

У матчі плей-офф раунду Ліги Європи проти РБ Лейпциг Зоря залишилася в меншості вже на 16-й хвилині.

Підвів команду Богдан Ледньов, який після фолу Сараччі вирішив ногами відмахнутися від суперника. Суддя цей епізод побачив і без зайвих слів вилучив українця.

Нагадаємо, що після першого тайму рахунок у матчі не відкритий.

Дивитися текстовий онлайн матчу Зоря - РБ Лейпциг.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
SeregaKrivbass (Кривой Рог)
Ничья с РБ в меньшинстве, это подвиг ребят Вернидуба!!!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 27
avatar
SeregaKrivbass (Кривой Рог)
Ничья с РБ в меньшинстве, это подвиг ребят Вернидуба!!!
Відповісти
0
0
avatar
vik1974 (Kirovograd)
Поэтому игрокам бывшего ДК, грош цена в базарный день. На судью должны влиять медия, тренеры и жалобы федераций, а не игроки.
Відповісти
0
0
avatar
vik1974 (Kirovograd)
А ДК, это ДК- горбатого могила исправит.
Відповісти
0
0
avatar
vik1974 (Kirovograd)
Заря КРАСАВЦЫ!
Відповісти
1
0
androma (Вересневе)
ну подумаєш, вдарив суперника після свистка, А може йому було дуже боляче, а може він в цей момент згадав як якесь мурло підрізало його на трасі, а може він не знав що так робити не можна, в Україні ж майже в кожній грі таке трапляється. Судді потрібно було пояснити йому, що так робити не треба, бо можна завдати гравцю серйозної травми, і вмовити так більше не робити. От якби це німець вдарив ногою, тоді да. червона без всяких розмов
Відповісти
0
0
avatar
simargl (Чернигов)
Да уж. Хачериди молодые годы ...))) у неймара учиться надо !!!! Конвульсии и дикий крик , а не ромашка !!!
Відповісти
0
1
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Наследник неадекватных динамовцев вслед за Хачериди и Гармашем
Відповісти
3
1
Ещё один за Барсу (Харьков)
Нет тут карточки вообще - судья не разобрался - немецкое чмо специально подошло и наступило на голеностоп, за что и получило. За попытку нанесения травмы, а также за провокацию удалить нужно было немецкое чмо. А судья = Элтон Джон!
Відповісти
5
4
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
Та не німецьке, а уругвайське... Німці рідко дозволяють собі такі провокації...
Відповісти
2
0
Ещё один за Барсу (Харьков)
Я имел ввиду прежде всего представителя команды
 
0
0
Зритель (Харьков)
Там немцев - как украинцев в "Металлисте" времён Ярославского-Маркевича. А латиносы - профи в плане провокаций и симуляций.
Відповісти
0
0
Ещё один за Барсу (Харьков)
Это самое главное, что ты понял из моих слов? Непонятно, плять, что я говорил про команду?
 
0
0
Pein1986 (Алчевск)
Вообще нет такого правила на 16 мин. удалять футболиста. Тем более на своём поле))) Надо было поговорить, усно предупредить, ну в крайнем случае жёлтую.
Відповісти
1
5
феміда (Черкаси)
нет надо была Гармаша позвать, он бы поговорил.
Відповісти
3
1
avatar
simargl (Чернигов)
Эксперт ))))
sticker
Відповісти
0
1
Пришта Литин (Киев)
Подвёл пацан команду. Благо в Зорьке еще есть Мужики. Благодарю Ю.Вернидуба и всю Команду луганчан с отличной игрой в таком трудном положении. Удачи в ответном матче в Лейпциге!!!
Відповісти
10
0
Helly (Киев)
назад в динаму
Відповісти
6
3
avatar
Aleksandr.t (Донецк)
Ну судья тоже нехороший человек, давать в начале матча красную это зашквар, к тому же жёсткого там ничего не было, нервы + глупость. Вполне бы хватило жёлтой.
Відповісти
7
0
Пришта Литин (Киев)
Закон суров, но это закон.
Відповісти
2
3
KOLOMA (Первомайськ на Бузі)
В роздягальні покарати та виховати психа!
Відповісти
6
2
biancoceleste (Мариуполь)
Вообще удивляет Вернидуб. Ставит какого-то малолетку с Динамо вместо классного Гордиенка... Теперь будет знать.
Відповісти
9
4
vlotko (Броди)
Ледньов нервовий, капризний і самозакоханий футболіст здійснив проступок як мала дитина. В таких епізодах треба терпіти, здачу давати під час ігрового епізоду а не після паузи це не театр.
Відповісти
9
1
avatar
Barcelinius (earthman)
Леднёв упростил задачу Зори. Теперь главное не пропустить, и это уже хорошо. Молодец парень.))
Відповісти
2
3
SSFC (Белозерье)
Не хватило опыта, вместо того, что бы немного подыграть боль от того что этот упырь наступил на ногу, начал его бодать...мог бы гореть красный и для крылышек.
Відповісти
11
0
avatar
Hugo64 (PARIS)
не былоб удаления еслиб 3 сек раньче зафиксировали б фол на караваеве -- к тому же грубо руками по лицу.... НО судья прав
Відповісти
4
1
olexadovbusch (Івано-Франківськ)
В чому прав??? Тому що француз? Нормальний суддя дав би кожному по жовтій і грали б далі... Чи один момент він бачив, а попередній, який йому передував ні? Не бачив, ні один, ні другий суддішка? А були ж поруч... Та там, як мінімум жовта... Чмурі ті французькі судді як були - так і залишились... один Мішель Вотро заслоговує поваги...
Відповісти