Пішов з життя легендарний футболіст і тренер Динамо Олег Базилевич

16 жовтня, на вісімдесят першому році життя після тривалої хвороби пішов з життя колишній футболіст і тренер Олег Базилевич.

Більшу частину кар'єри гравця Базилевич провів в «Динамо», граючи на позиції нападника, зігравши 161 матч і забив 53 голи. Також захищав кольори одеського «Чорноморця» і донецького «Шахтаря».

В якості тренера фахівець входив в штаб київського клубу, де разом з Валерієм Лобановським привів команду до двох чемпіонств в СРСР, а також до перемоги в Кубку володарів кубків 1975 року.

Базилевич також був одним з перших тренерів в історії збірної України, яку очолював з 1992 по 1994 роки.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
tolina-ystas (Краматорск)
Вечная память прекрасному человеку,классному футболисту и талантлевому тренеру.
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 23
tolina-ystas (Краматорск)
Вечная память прекрасному человеку,классному футболисту и талантлевому тренеру.
Відповісти
1
0
schabay (Краснодон)
Как игрока не застал, а как тренер Шахтёра - 1972 помню и как тренера Пахтакора...Вечная память, хотя если честно - пару лет точно о нём не вспоминали...
Відповісти
2
1
Динамист (Киев)
Вечная память тому кто внёс такую лепту не только в Динамо,но и в мировой футбол,,выигрывать финалы в то время да ещё за рубежом,дорого стоит.Он был мозгом того Динамо.Светлая тебе память Олег Петрович!!!Скорбим,сочувствует всей семье
Відповісти
3
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
Вічна память Олегу Петровичу!
Відповісти
3
1
очстарчер (Одесса)
Вечная память . Пусть земля будет пухом.Успехи ДК приписывают в основном тренеру Лобановскому. Это несправедливо. Роль Базилевича принижена но весьма значительна.
Відповісти
3
2
alex.belogubko (одесса)
хороший был игрок человек--вечная память
Відповісти
2
0
adidas77 (Cумы)
Вечная память Великому человеку, мозговому центру того великого Динамо!
Відповісти
3
0
avatar
smelyj00005 (одесса)
большой РЕСПЕКТ ,БОЛЬШОМУ ЧЕЛОВЕКУ...ВЕЧНАЯ ПАМЯТЬ!!!!
Відповісти
3
0
FCZK-1922 (Кировоград)
Один из творцов великого Динамо. Вечная память.
Відповісти
8
2
avatar
dуnamo kiev #1 (Charlotte )
Творец того Динамо - Щербицкий. Все остальные - мелочи...
Відповісти
2
8
avatar
dуnamo kiev #1 (Charlotte )
Одним хранителем конспектов меньше.
Відповісти
2
14
FCZK-1922 (Кировоград)
Шо ты несешь
Відповісти
11
4
alekandr (Краматорск)
та это наркоман какой-то не обращай внимание. у него вместо мозгов паштет!
 
12
4
adidas77 (Cумы)
Т в а р ь, что ты с у к а несешь!!! Червь е б а н ы й
Відповісти
6
3
LEVgcUqs (Чернігів)
Козел.
Відповісти
2
2
dynamo kiev #1 (Charlotte )
У этой с.ки под моим ником нет ничего святого. Такие долго не живут.
Відповісти
3
0
avatar
Audio (Донецк)
Ушел еще один Великий тренер,футболист и замечательный человек.Вечная память!
Відповісти
10
0
ПетроФ (Луцьк)
От так помаленьку уходять ті що -заслужили звання: "легенда". Шкода.(((
Відповісти
8
0
clear (Haifa)
R. I. P
Відповісти
6
0
воха73 (киев)
Дуже шкода! Базиль...
Відповісти
10
0
kandagar80 (Бахмут)
никогда не слышал чтобы так называли Базилевича болелы.Лобан да но Базиль никогда
Відповісти
1
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
Ти ще багат очого не знаєш.
 
1
0
karpatyukr (Львів)
Вічна память.
Відповісти