Стало відомо, хто в Україні покаже матчі Ліги Чемпіонів і Ліги Європи в 2018-2021 роках

Телеканали "Футбол 1"/"Футбол 2" і компанія ВОЛЯ отримали офіційний статус і права трансляторів усіх матчів Ліги чемпіонів УЄФА і Ліги Європи УЄФА сезонів 2018/2019, 2019/2020, 2020/2021.

"Ми раді укладенню угоди в Україні з компаніями ВОЛЯ і "Медіа Група Україна" (канали "Футбол 1"/"Футбол 2"), яка надає їм право транслювати всі матчі Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги Європи УЄФА на 2018-21 рр. Це підтверджує міцні відносини між УЄФА та "Медіа Групою Україна" на території України, а також значним кроком для ВОЛІ, оскільки вона почала покупку футбольного контенту. Ми з нетерпінням чекаємо, коли наші партнери представлять клубні змагання УЄФА на ринку, де завжди вирують пристрасті, прикладом чого стала успішність проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в Києві", - Гі-Лоран Епштейн, директор з маркетингу УЄФА

"Саме об'єднання зусиль і досвіду телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2", єдиних в Україні платних спортивних телеканалів, і компанії ВОЛЯ, найбільшого провайдера телекомунікаційних послуг, дозволить українським уболівальникам насолоджуватися видовищним європейським футболом протягом найближчих трьох сезонів. Головні клубні турніри планети будуть доступні в Україні в найкращій якості і на оптимальних умовах", - сказав директор телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2" Олександр Денисов.

"Спільна перемога в тендері - це стратегічно важливий крок для компанії ВОЛЯ як лідера ринку цифрових розваг. Спільне право на трансляції преміального спортивного контенту - це внесок у розвиток платного телебачення і спортивного маркетингу в Україні. Це дає нам можливість надати українському споживачеві як цифрові інтерактивні сервіси, високошвидкісний інтернет і ексклюзивні фільмові канали, так й інноваційні спортивні продукти. Нам почесно усвідомлювати, що УЄФА також вбачають в нас надійного партнера в Україні", - Джордж Жембері, генеральний директор ВОЛЯ.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
footballua.tv
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
gloryhunter
Теперь футбол - элитный вид спорта! Плати деньги за просмотр! Стадионы и так пустые, скоро и трансляции упадут в спросе!
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 17
gloryhunter
Теперь футбол - элитный вид спорта! Плати деньги за просмотр! Стадионы и так пустые, скоро и трансляции упадут в спросе!
Відповісти
1
0
купянчанин (купянск)
если ваши ахметканалы такие популярные так включите их в перечень Т2. пенсионеров жалко всю жизнь смотрели футбол а теперь хоть плачь.пенисов и падалко кормушка не вечная а слезы пенсионеров вам ещё вернуться
Відповісти
5
0
alex.belogubko (одесса)
хочешь смотреть футбол плати --и до болейщиков добрались когда вы уже нажрётесь
Відповісти
3
0
avatar
genpet (Николаев)
Ни одного национального канала в деле. Все контролирует Ахметов и подплясывает Павелко. Могу сказать что теперь от просмотра футбола отрезана очень большая часть населения. В городах где есть в частный сектор, в селах и многоквартирках, где есть малоимущие. Вот вам и популяризация футбола по-новому.
Відповісти
6
0
Карбид кальция (Донецк/Николаев)
Так это же тендер был. Нужно было вам сагитировать пару-тройку национальных каналов забашлять мало-мало миллиончиков УЕФА. И было бы все доступно и халявно, как раньше. Чуток видно забегались, не успели.
Відповісти
1
3
avatar
knmua(Киев) (Киев)
Карбид, ты в курсе что такое тендер? это своего рода аукцион, кто больше даст - того и тапки... А теперь скажи, кто выиграет тендер у самого богатого человека Украины? Все украинцы платят за "Роттердам+", что бы Ахметов мог выиграть тендер и взымать плату с болельщиков за уже оплаченную ими трансляцию. Но это пол беды, главная беда в том, что каналы ф1/ф2 не охватывают и половину территории Украины, как быть??? может ты знаешь?
 
1
0
вручий (Светловодск-Киев)
Роль Павелко в этом вопросе - НУЛЕВАЯ.!!!
Відповісти
3
0
jmagik (Кадіївка (Харків))
Головне щоб по Тріолану не ьанили..... Хоча яка мені різниця доки є Тучка.тв та інші
Відповісти
1
0
Виталий Великий (киев)
хаха Яка нах тучка ти коли там дивився в останнє вже давно заблокували напевно після твого комента влітку!
Відповісти
0
0
armik (Киев)
Воля и дальше принадлежит Кравчуку?
Відповісти
0
0
GENDARM (Kyiv)
Вважав, що гіршого за ублюдочний формат трансляції ЛЧ і ЛЕ Футбол-1 немає. Ні, є. Воля-кабель. Дві гідоти знайшли одна одну.
Відповісти
10
8
avatar
dmtroyan (Полтава)
Вы днари покажите футбол Испании - одно эль-классико(а их два или три в сезоне) важнее и интереснее всех игр итальянской или французской лиг.
Відповісти
8
6
avatar
Инспектор ( )
Сто процентов
Відповісти
5
3
biancoceleste (Мариуполь)
Вижу интернет у тебя есть,значит в онлайне смотреть религия не позволяет,или мозг ?!
Відповісти
3
7
armik (Киев)
Кому и коза невеста.
 
1
1
_princeps _ex_ (Киев)
в городе, если есть интернет, то это ок, и любой почти человек разберется как в интернете найти ф1 и ф2. но, по-первых, в сопке, чем больше народу сидит смотрит, то тем больше тормозит футбол, во-вторых в селах тоже люди живут, и иногда хотят смотреть футбол, но там интернет и без этого тормозит, а то и вообще если есть то только мобильный интернет, и сразу израсходуется месячный лимит мобильного интернета на просмотр футбола одного, ни говоря о всей ЛЧ. Другое дело, если бы Ф1 И ф2 заключили договор с каждым из поставщиков мобильных услуг, водафон, киевстар и лайф, и предусмотрели там покупку отдельных матчей за адекватную (то есть не очень завышенную) цену без учета мобильного трафика, ка уже бывает мобильные операторы рассылают тарифы дополнительные за какую то сумму безлимитный просмотр ю туба или что то в этом роде, то тогда еще можно было бы, а так в городах может и не проблема при наличие интернета смотреть футболы, а вот не в городах что ж делать?
 
3
0
jmagik (Кадіївка (Харків))
Дарма ви так, також був поганої думки пр оІталію і був здивований! Там є на що подивитися!
Відповісти