Шапаренко, Сідклей і Че Че - в стартовому складі Динамо на матч з Ренном, Гармаш - поза заявкою ᐉ UA-Футбол

Загальні новини

Загальні новини
08.11.2018
четвер
19:00
Шапаренко, Сідклей і Че Че - в стартовому складі Динамо на матч з Ренном, Гармаш - поза заявкою
Рейтинг публикации
Читайте на русском: Шапаренко, Сидклей и Че Че - в стартовом составе Динамо на матч с Ренном, Гармаш - вне заявки

Стали відомі стартові склади команд на матч 4-го туру групового раунду Ліги Європи Динамо - Ренн.


Динамо: Бойко, Че Че, Вербич, Шапаренко, Циганков, Миколенко, Сідклей, Бурда, Буяльський, Кадар, Кендзера.
Запасні: Бущан, Сидорчук, Морозюк, Андрієвський, Шабанов, Супряга, Дуелунд.

Ренн: Коубек, Зеффан, Да Сілва, Сарр, Леа Сілікі, Буріго, Бенсебаіні, Бен-Арфа, Ньямсі, Траоре, Поа.

Запасні: Гертмонас, Сібачо, Ньянг, Андре, Дель Кастільо, Юну, Желен.

Нагадаємо, що поєдинок розпочнеться о 19:55, а UA-Футбол проведе текстовий онлайн матчу.

Читайте найцікавіші новини футболу в Telegram, Facebook і Viber
Підписуйтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 2
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Коментарі (13)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Увійти
Слава75 (київ)
А де ж герої минулих коментів? Певно, смакують свіжу гру шахтьйора, немає їм коли й прокоментувати.
Ответить
+1
0
vik1974 (Kirovograd)
состав огонь! Удачи ДК!
Ответить
+1
0
vlotko (Броди)
Ще згадають що Гармаша " бортанули ". Денис боєць, опора центру поля.
Ответить
+1
-2
Spokoyno (Киев)
Дійсно буде "битва за виживання" А справжніх бійців ДК... один на лаві, інший взагалі до заяви не потрапив. Коли треба буде зіграти вверх того що можу, а НЕМА КОМУ. А те що Дениса іноді заносить не куди треба, так це через його небайдужість.
Ответить
0
-1
Serega1111 (Киев)
Ты видел как эта опора предыдущий матч с Ренном сыграла? Еще один-два таких матча и продавать куда-нибудь в Десну или Черноморец
Ответить
+1
-1
ysebe1970 (Бровары)
Состав более на атаку.. Посмотрим что получиться..
Ответить
+2
0
avatar
Maxam (Чернівці)
о да, каеф, Хацкевич взялся за голову?
Ответить
0
0
avatar
Чаклун Крейсервейтер (Миколаїв)
Бажаю Динамі впевненої перемоги! Повинен же хоть хтось підтримати реноме українського футболу!
Ответить
+4
-1
ДенЗерг (Луганщина-Украина)
Вот не люблю я этот клуб и в первую очередь из-за бестолкового президента маркетинга и руководства! Но ка всегда в ЕК буду болеть за наших !
Ответить
+4
-2
Quanor
Согласен, руководство не очень.
Ответить
+3
0
Динамо-машина (Киев)
Да всем пох,что ты любишь,а что нет. Вали на другую ветку тогда,это статья для тех,кто любит Динамо Киев!
Ответить