На матч Ворскла - Арсенал залишилося у продажу 3 тисячі квитків

29 листопада в Полтаві на стадіоні імені Олексія Бутовського відбудеться матч 5-го туру Ліги Європи між "Ворсклою" та "Арсеналом".

Як повідомляє твіттер полавского клубу на поєдинок у продажу залишилося всього 3 тисячі квитків.

Нагадаємо, що стадіон "Ворскли" здатний вмістити 24 750 уболівальників. Таким чином, в Полтаві вправі розраховувати на аншлаг в матчі з "канонірами" з Лондона.

Раніше повідомлялося, що УЄФА покарає "Ворсклу" за поведінку уболівальників.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
PGena (Ахтырка)
Думаю,що повного аншлагу не буде.Стаття написана 16 числа,коли залишалось 3 тис.квитків.Сьогодні 27 число і в продажу залишається ще більше 2 тис.квитків.Треба дуже постаратись,щоб за ті два дні,що залишились,продавати в середньому більше 1000 квитків в день.Але бажаю Ворсклі аншлагу а полтавчанам видовищного футболу.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 15
PGena (Ахтырка)
Думаю,що повного аншлагу не буде.Стаття написана 16 числа,коли залишалось 3 тис.квитків.Сьогодні 27 число і в продажу залишається ще більше 2 тис.квитків.Треба дуже постаратись,щоб за ті два дні,що залишились,продавати в середньому більше 1000 квитків в день.Але бажаю Ворсклі аншлагу а полтавчанам видовищного футболу.
Відповісти
0
0
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
Похоже критика в адрес болел Ворсклы подействовала! Или понимают, что теперь не скоро еврокубки увидят?? Жаль только поздно вср.лись... Это кстати и в качестве ответа для vgolovan (полтава).
Відповісти
0
1
vist2211 (Куала Лумпур)
а запорожье с металургом или торпэдо наверно уже в следущем году увидят еврокубки?
Відповісти
0
0
Nelviv`yanyn
Можно было бы сделать акцию 2 дудки - 1 билет, а потом все дудки в мусорку.
Відповісти
1
0
vgolovan (полтава)
всем доброжелателям украинского футбола привет особенно критикуют полтаву те у кого в области футбол нулевой сумы запорожье и тд и тп приезжайте и поддержите ворсклу а то только пиз-ть умеете
Відповісти
2
3
Fan3367 (Львов)
Ух, готовься Унаи Эмери, такой шквал дудок ты еще не слышал никогда, вот атмосфера будет!
Відповісти
5
1
avatar
Динамо-машина (Киев)
Дудками задудят и семками заплюют!))) Всё,хана Арсеналу!)
Відповісти
3
1
Velodivan (Слов'янськ)
Хахаха, добро пожаловать в адский УЛЕЙ)))
Відповісти
0
0
Запорізьке Торпедо (zp)
зато на очередной матч чемпа придет тысяча человек. кузьма такая кузьма
Відповісти
6
0
avatar
Fata Morgana (Запорожье)
100%!!
Відповісти
0
0
vist2211 (Куала Лумпур)
у нас хоть команда в лиге есть, завидуйте молча.
Відповісти
0
0
adidas77 (Cумы)
Вопрос, сколько останется до финального свистка на стадионе?В Полтаве принято, если команда проигрывает, валить домой со стадиона во время игры.Я думаю, и половины стадиона не будет в конце. Исходя из того, какие шансы у Ворсклы на положительный результат. Желаю конечно, что бы наши преподнесли сюрприз, но это практически фантастика. Ну и дудки.... Когда уже этот колхоз закончится???
Відповісти
4
0
OctoberFest (Голая Пристань)
а сколько дудок еще в продаже осталось? или новую партию завезли?
Відповісти
4
0
zharikss (Секешфехервар)
Не дудки завозять, а де...лів))
Відповісти
3
0
Kibic1964 (Львів)
Арсенал дудками зустріти? Ну це ж не солідно, дитсадок якийсь. АЛ це вам не якийсь там Карабах-Барабах. Тут вувузели потрібні. Я вже мовчу про трембіти.
Відповісти