Ротань: Відпрацював в Дніпрі, віддав здоров'я своє, а тепер пішов нафіг


Хавбек про розставання з Дніпром

Ротань: Відпрацював в Дніпрі, віддав здоров'я своє, а тепер пішов нафіг


Екс-хавбек «Дніпра» Руслан Ротань розповів про нинішній стан справ у дніпровському клубі.

- Днями ваш рідний клуб «Дніпро» відсвяткував ювілей - 100 років. Навіщо клуб існує в такому вигляді і які перспективи у нього далі?

- Так, така велика дата, а те, що відбувається сьогодні з клубом важко постійно носити в душі вже протягом двох років. Сенс є: поки клуб живий, живуть і наші серця і ми живемо надією, що все-таки людина одумається. Це величезні традиції і велике місто. Ось цими надіями живуть уболівальники «Дніпра», і я в тому числі.

- Не секрет, що команду понизили в класі через борги. Потім відбувається такий цікавий момент: створюють «Дніпро-1». Існує версія, що як тільки клуб вийде в УПЛ, то він відразу стане «Дніпром». Ви вірите в це?

- Всі про це говорять, але давайте подивимося - час покаже. У будь-якому випадку ви ж розумієте, що є «Дніпро». І як це зробити? Є вболівальники, які люблять саме цей «Дніпро», а якщо «Дніпро-1» спробують перевести в «Дніпро», то як на це відреагують фанати? Тобто втопили відразу, а потім підвищили? Добре, буде наступний етап: втоплять знову «Дніпро», і ще раз, наприклад, зроблять так само. Це як виходить?

Я в цьому чесно, не розбираюся, але мені це неприємно, тому що я грав, віддавав своє здоров'я, я за цей клуб частину душі віддав. Те, як зі мною вчинив президент «Дніпра», керівництво, звичайно, неприємно! Ти там відпрацював, віддав здоров'я своє, а тепер пішов нафіг. Ми, мовляв, створили новий клуб. Давайте тепер наступних хлопців, і з ними потім точно так же. Давайте наступний клуб. Потрібно шанувати традиції. Англія цьому приклад. Хлопці, давайте не забувати, ми - люди. Гроші нічого не вирішують в цьому житті. Є людина, є серце. Ось це треба берегти в людях. Зараз цього все менше і менше з кожним днем. Я дивлюся за цим, спостерігаю, але що можу зробити?

- Перед вами «Дніпро» борги закрив?

- Ні звичайно! Розумієте, якщо я навіть буду подавати в суд, то тільки заплачу якісь гроші за суди і нічого не заберу. На клубі за документами нічого немає - навіть автобуса свого немає. Тому той, хто це все усвідомлює, розуміє, що якщо ти хочеш подати в суд, то ти заплатиш гроші тільки заради того, щоб створити в пресі якийсь там ажіотаж. Навіщо? Я завжди звик, знаєте як? Там довірливо сказали в очі, що буде так і так. Я повірив, але, на жаль, кінцівка ось така вийшла: сказали в очі одне, а зробили інше. Ну що? Є велика людина, а є маленькі люди. Вони нічого не можуть зробити.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
112.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
tolina-ystas (Краматорск)
тест
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 24
tolina-ystas (Краматорск)
тест
Відповісти
0
0
мы за динамо (киев)
міг би і помовчати, особливо про "була домовленість". тобто домовлялись про оплату "в конверті", десь там на кіпрі, тобто без оподаткування.
Відповісти
0
1
Игорь (Одесса) (Одесса)
Кто это решил много Ротань получал или мало? Если клуб и футболист договорились о конкретных условиях (размере зарплаты, бонусах и пр.), то и клуб, и футболист обязаны выполнять условия трудового контракта. И уже не важно там указано 100 грн. или 100 млрд.грн.Ротань свою часть трудового соглашения выполнил в полной мере, и даже больше. А ФК "Днепр" (т.е. Коломойский) его кинул на деньги. Вот в чем вопрос.Если ФК "Днепр" считает, что у Ротаня в контракте слишком большие суммы были, нужно было не подписывать такой контракт и не принимать на себя такие обязательства по выплатам. А подписал, так плати!
Відповісти
2
0
alibabas (Харьков)
Ну там и у Днепра были условия чтобы команда в лиге чемпионов играла. И платили мягким игрушкам лигочемпионовские гонорары авансом. И что в итоге, выполнили футболисты свои обязательства?
Відповісти
0
0
Металлист Харьков
Ганадон ты, Русик
Відповісти
0
3
alibabas (Харьков)
Я надеюсь, что человек одумается... Рулет, скажи спасибо, что Беня только в 2014 одумался, команда с 2009 года с самым большим бюджетом выступала. Сколько ты с него денег вытащил за этот период и за что?
Відповісти
1
4
avatar
genpet (Николаев)
Тут ты Руслан не прав. Твое потерю здоровья компенсировалось в свое время незаслуженными супер-гонорарами гонорарами. Только надо было денежки копить и в дело вложить, а не по барам сидеть и жизнь прожигать. Я тоже отдал за 40 лет здоровье на предприятии и тоже пошел нафиг с пенсией 120 дол. Так что не пускай сопли.
Відповісти
10
4
leonov1 (Днепропетровск)
он вложил. у него 8 спорткаров пентхауз в свечках пустой в центре на ул дзержинского))) он нищий обиженый мальчик которому по шести контрактам с завышеными зарплатами выполнили все условия а вот 7 недоплатили пару сотен тысяч потому что "хозяин" тратил деньги на атошников и3 батальона днепр и пока русланчик выторговывал новый контракт в 2015 году другие гибли на фронте. вот такие параллели . а то что он плюнул в свое время на днепр и перешел "табором" в киев вместе с 4 игроками основы того днепра ..об этом вам это "патриот" клуба никогда не расскажет)))
Відповісти
8
1
absurdlight (Kiev)
Дело говоришь.
 
3
0
avatar
Инспектор ( )
+
 
1
0
alibabas (Харьков)
Пусть скажет сколько ему заплатили за всю карьеру в Днепре за вечно четвёртое место. Я уверен там процентов семьдесят придётся вернуть обратно.
Відповісти
4
2
avatar
kotigorok (Чернігів)
Ну то в Дніпрі хоча би не було 11 латиносів на полі, і вони не купували матчі як дехто.
Відповісти
2
5
alibabas (Харьков)
Так и что теперь Ротаню миллионы платить за то что где-то игры покупали с латиносами?
 
0
0
avatar
kotigorok (Чернігів)
Ну так ти, Руслане, роками отрмував у Дніпрі за свою роботу неймовірні для простого обивателя гроші, тому так теж не можна казати. Інша річ ті, хто грав приміром на високому рівні у совку, ті дійсно отримували відносні копійки порівняно з вами. І ганебно те, що ви (кому не платять) майже масово не хочете(боїтеся?) відстоювати свої права на зароблене у судах, тим більше позовне мито для вас 710 грн - це копійки.
Відповісти
3
0
absurdlight (Kiev)
Это старое интервью и его уже постили несколько недель ранее!
Відповісти
2
1
gulik (Чернигов)
Печальная история. Но все таки хоть годы работал за небезплатно
Відповісти
4
0
avatar
Sasha98 (Харьков)
Вот! Традиции! Правильно Ротань ответил на второй вопрос. А то сейчас уже некоторые покупают атрибутику МХ1925, СК-Днепр-1, Бровара, ГФК Металлурга и прочих "продолжателей традиций"..
Відповісти
6
1
leonov1 (Днепропетровск)
традиции это единство болельщиков города. фиорентина же не называется сейчас после банкротства флоренцией виолой? ее тихо мироно переименовали опять в фиорентину вернули цвета атрибутику историю и флорентийцы сейчас так же чтят свой обанкротившийся и расформированый клуб фиорентина который воссоздали на базе новой флоренции виолы))) вы просто не понимаете что не фанатики чтят историю клуба а настоящие болельщики. лично для меня есть клуб с днепра который попал в сложную ситуацию и выходит из нее с наимньшими потерями для себя. а ротань теперь понял что денег не вернуть и как маркевич слюни пускает.
Відповісти
1
1
van_chn (Чернигов)
Жалко клуб и Ротаня. Но привыкли в нашем футболе (да и не только в нем) решать и договариваться втихаря, под ковром, без законов. Ротань и сейчас продолжает разговаривать эзоповым языком. На этом и поплатились.
Відповісти
3
0
Альтен (днепр)
Руслан! Сочувствую,что с тобой и другими так поступили,но ведь ты же знал,что они способные на подобное.Да что говорить о президенте,те игроки,которые с тобой одним потом дышали,постоянно Вас обманывали.,предательски врали.Интересно знать: Как они сейчас тебе в глаза смотрят?
Відповісти
3
0
Alex Spain (Adeje)
Коломойский? Да пофиг ему на всех и на все :) да и банк и бизнес отжали, а из пенсионного своего он не заплатит
Відповісти
4
1
Bonus (Київ)
І який бізнес у Коломойського віджали? Приватбанк? Так він ж перед націоналізацією вивів з банку мільярди на Кіпр, а докапіталізація банку була за бюджетні кошти, тобто наші з вами (платників податків). І подивіться на топ 100 найбагатших українців в 2018 р., за версією Фокус - 2 місце (1 млрд. 600 млн. $), за версією Dragon Capital - 4 місце (ця ж сума). Бідний Беня мабуть зараз в своїй віллі на березі Женевського озера сидить в сльозах і думає як йому до пенсії дожити.
 
5
0
avatar
kotigorok (Чернігів)
Bonus, ну не скажи, для таких як він втрата навіть 50 млн. активів - це майже життєва катастрофа. Долі людей та й чужі життя для таких нічого не варті, а от втрачене бабло...
 
2
0
leonov1 (Днепропетровск)
ты лучше спроси почему ни один военнообязанный футболист УПЛ не побывал на фронте с 2014 по 2018 год? рассочуствовался ))))плевал ротань на тебя и на днепр . вот назаренко и сына с клуб выростил и с пацанами в аматорах играть помогает в свои 40))) вот это "ДНЕПРЯНИН" а ротань... ну он скандалистом всегда был вот и сейчас истерит. но как говориться "шакалы тявкают а караван идет"
Відповісти