Павелко: Я і мої соратники зі шляху реформування українського футболу не звернемо


Президент ФФУ прокоментував недавні звинувачення на свою адресу

Павелко: Я і мої соратники зі шляху реформування українського футболу не звернемо


Президент Федерації Футболу України Андрій Павелко прокоментував недавні звинувачення на свою адресу.

"Я чекаю об'єктивну, законну оцінку нашої діяльності від всіх органів. Я хочу отримати від них документи, в яких чітко будуть відображені результати цих перевірок. Ці документи я розішлю в усі засоби масової інформації, які вже рік безпідставно підхоплюють необгрунтовані звинувачення щодо мене і моєї сім'ї. Подивимося, чи будуть вони з таким же завзяттям публікувати результати перевірки, з якою публікували неперевірену інформацію.

Ми зважилися на радикальні реформи футболу України. І я був готовий, що ми зіткнемося з сильним опором тих людей, які звикли жити в вибудуваній під них футбольній системі. З численними футбольними офшорами, куди виводилися гроші Федерації і клубів, лобіюванням інтересів окремих клубів, суддівської мафією. Зараз вони відчайдушно борються за те, щоб повернути цю систему. Але я і мої соратники зі шляху реформування українського футболу не звернемо. А відчайдушний опір прихильників старої системи футболу в Україні лише підтверджує, що ми на правильному шляху", - зазначив Павелко.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
terrikon.com
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
ukrop68 (Львів)
От тварь !!!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 24
avatar
ukrop68 (Львів)
От тварь !!!
Відповісти
0
0
avatar
Старичок (Киев)
"Но я и мои соратники с пути ограбления украинского футбола не свернем." Так будет точнее. Чувак от безнаказанности вообще потерял чувство реальности. Он и его соратники оказывается реформаторы. Раньше это называлось - организованная преступность. Надеюсь, что придет новая власть и расставит всё по своим местам.
Відповісти
0
0
krakow (Херсон)
Святые апостолы-реформаторы, Петр и Павел(ко). Оба,точно не свернут с пути."Ежи" на дороге,уже не помогут.Прорвутся.Может,бетонная плита?
Відповісти
0
0
avatar
genpet (Николаев)
Реформирование? Я уже 45 лет болею Футболом и скажу что ничего реформированного не вижу, кроме как скучного и убогого чемпионатов страны последних лет
Відповісти
0
1
Mongolchin (Стаханов)
Мерзенний корупціонер, і за сумісництвом холуй Ахметова.
Відповісти
8
2
Хиденг (Днепр)
Ты лучше скажи: хто такой есть твой сват, партнёр по бизнесу Нарик...ой Налекре....бррр...Т9 благотворитель Александр Петровский!???
Відповісти
6
0
avatar
TerenceV (Київ)
Звичайний жулік. Жадібний і нахабний. Він, здається, ще і голова бюджетного комітету ВР. От і реформує бюджет ФФУ і бюджет України.
Відповісти
8
2
Mongolchin (Стаханов)
Не звичайний, а високопосажений...
Відповісти
5
2
avangardo (Lviv)
одне з двох: або в нього хороша криша і він ліпить все що хоче, або він дурник
Відповісти
6
1
Irоn Мan (Олександрія)
Он просто честный. Без всяких або.
Відповісти
3
10
Iron Man (Олександрія)
А ты даун! Без всяких або
 
7
5
LEVgcUqs (Чернігів)
Розкажіть мені будь-ласка про реформи в Українському футболі? Про що цей реформатор паделко говорить? Все собі в карман, то це так. А футбол добив до ручки, це теж кожному видно. Одне, що скорочення клубів в УПЛ з 16 до 12 що значить, довести до трьох чи двох, оце мабуть у понятті цього паделка і реформи в футболі.Горе українському футболу буде з цими горе-олігархами, чим довше вони залишаться гробити футбол в Україні.
Відповісти
8
2
vgolovan (полтава)
при чем тут суркососы ты посмотри вокруг чемпионат украины по уровню мастерства опустился до уровня области и это только начало
Відповісти
11
0
Irоn Мan (Олександрія)
Уркисы налоги платить не хотят - вот и пытаются перевести стрелки :) А Павелко молодец - впервые с 91 года появилась надежда на нормальное управление футболом в нашей стране. Ну а визги суркососов вполне понятны, не нравится унитазникам без админресурса, даже у Львова выигрывать не получается :)
Відповісти
3
19
vgolovan (полтава)
ты это так шутиш или больной на всю голову
Відповісти
14
4
Думитреску (Новомосковск)
Это тролль известный. Его просто в детстве мамка уронила... девятнадцать раз
 
11
1
Rion (Birmingham)
на всю
 
5
0
Iron Man (Олександрія)
Этот підарас гадит с моего ника
 
8
1
Маканаки Полтава (Полтава)
«Павелко -молодец»...???? - Андрей Павелко - это ты?
Відповісти
12
1
Iron Man (Олександрія)
Это далпаёп, срущий с чужого ника. Возможно он и есть павелко
 
9
0
Iron Man (Олександрія)
Чувырло зашкваренное, перелогинься и не сри с моего никнейма
Відповісти
5
1
Iron Man (Олександрія)
Не истери, чмарососка
Відповісти
0
0
СашаXM (Хмельницкий)
шо оно несёт?? ему на пальцах показали как оно кидает всех в УкрФутболе а оно и дальше строит из себя невменяемого и говорит о честности! (( Ясно, что проверять то будут свои и напишут что скажут им )))
Відповісти