Палкін: Хотів би подякувати Ігорю Суркісу за проявлене розуміння і підтримку


Неочікувано

Палкін: Хотів би подякувати Ігорю Суркісу за проявлене розуміння і підтримку


За рішенням УЄФА матч 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" – "Ліон" відбудеться в Києві на НСК "Олімпійський". "Динамо" з розумінням поставилося до ситуації, в якій опинився "Шахтар".

Генеральний директор донецького клубу подякував киянам за підтримку.

"Дорогі друзі,

12 грудня "Шахтар" проведе заключний матч групового етапу Ліги чемпіонів. В силу відомих обставин, гра з "Ліоном" відбудеться в Києві на НСК "Олімпійський".

Я хотів би подякувати президенту київського "Динамо" Ігорю Суркісу за проявлене розуміння і підтримку в проведенні даного матчу на арені київського Клубу, беручи до уваги той факт, що для "Шахтаря" - це гра року, яка вимагає серйозної підтримки з боку уболівальників", - написав Палкін на своїй сторінці в facebook.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Скачков Леонід (Рівне)
Почитаєш всі ці недолугі коменти людей,яких навіть ідентифікувати неможливо,тому-що всі сховані за "нікам" і диву даєшся:біда повинна об"єднувати націю,а не навпаки.Сьогоднішня ситуація в державі-біда для всіх.І не з доброї волі Шахтарю прийдеться грати на Олімпійському.Аби ви були нормальними людьми,то не гризлися б,як собаки,а прийшли б і підтримали Шахтар,тому-що він все ж український клуб і це головне!Хоча я вболіваю за Динамо все своє життя,аби я був киянином-обов"язково прийшов би!
Відповісти
6
3
Повернутись до новин
Коментарі 88
Скачков Леонід (Рівне)
Почитаєш всі ці недолугі коменти людей,яких навіть ідентифікувати неможливо,тому-що всі сховані за "нікам" і диву даєшся:біда повинна об"єднувати націю,а не навпаки.Сьогоднішня ситуація в державі-біда для всіх.І не з доброї волі Шахтарю прийдеться грати на Олімпійському.Аби ви були нормальними людьми,то не гризлися б,як собаки,а прийшли б і підтримали Шахтар,тому-що він все ж український клуб і це головне!Хоча я вболіваю за Динамо все своє життя,аби я був киянином-обов"язково прийшов би!
Відповісти
6
3
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
а какое отношение ахметовские сепары имеют к объединению нации? патриотические идиоты во всех сферах жизни задолбали уже
Відповісти
2
5
Скачков Леонід (Рівне)
Без патріотизму-не було б держави Ринатбандитыч!
 
3
1
avatar
okolegko (Київ)
Повністю підтримую. Це в Cпанії (Spane) можуть не вболівати за Валенсію чи Реал, у нас зовсім інша ситуація. І в плані війни, і в плані коефіцієнтів УЕФА. Вони можуть чхати на рейтинг та вести себе як покидьки, ми — ні
Відповісти
1
1
LEVgcUqs (Чернігів)
Я диву даюся , чоловік типу живе в Рівному. це вже дійсно люди за українську державу. Невже тобі незрозуміло, що Україна вже б дійсно була в ряді передових країн Європи. якби не Янукович і його послідовники і прихильники з Донбаського краю хотіли Україну прихилити до "руського миру", Вони хотіли і хочуть Україну повернути в свою сторону, їм чужде усе Українське, їхній світогляд це СРСР і рассея і вони себе рахують радянським народом, а тому і йде в Україні розбрід і шатання тому що вони всілякими силами тягнуть Україну в другу сторону до великай рассеи. А ти щось тут розповідаєш про об"єднання нації, невже з Рівного нічого не видно. як ці люди до всього українського ставляться я до непотрібного, у них ідеали зовсім інші.
Відповісти
3
0
PGena (Ахтырка)
Повністю підтримую Леоніда.
Відповісти
0
0
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
не верьте! фаны Динамо взяли шиншилу елки-палкина в заложники!
Відповісти
2
2
krakow (Херсон)
Официальное приглашение братьев Су,к корыту. Старый патрон-миротворец Медведчук,выступил гарантом приумножения бабла,если пойдут в одной связке с компашкой. Ответ,не заставит себя ждать.
Відповісти
2
3
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
а нахиба он им у кормушки нужен? там места все меньше самим
Відповісти
2
0
ser1977 (Черкаси)
ви собі глотки рвете))) а ці двоє вже давно дружбани навіки..., а ви й далі продовжуйте гризти одне одного, їм так цікавіше дивитись на вас недолугих, коли вже розум у народу з'явиться, це не тільки футболу стосується теж саме і у верховній раді...
Відповісти
7
3
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
та мы поржать и кротоглоров потроллить
Відповісти
2
1
frost1k (Львів)
Та Сурку вже не вперше прогинатись під донецьких, можна вже і не грати в цю ілюзорну ввічливість і публічно дякувати.
Відповісти
3
2
avatar
lulinha (Мадрид)
Походу Палкин начал Суркису яйца лизать. Знает своё место тварь.
Відповісти
4
5
avatar
ricco-sc (Киев)
Даже палкин способен на такое, хотя это вряд ли искренне, и сразу после матча все вернется на свои привычные места. Но такие г@вно-жеватели как "shtrunc" и "hec" не меняются. Таких только могила исправит.
Відповісти
6
3
avatar
okolegko (Київ)
Не знав, що сукіс є володільцем НСК "Олімпійський". Виявляється, він мільярдер ще той ))). Дурний палкін, сукіс арендує цю арену на тих самих правах, що й ти
Відповісти
4
11
Zapp Brannigan (Київ)
Суркіс арендує, але ж не тільки безпосередньо на матч. На 12 грудня там було призначене відкрите тренування Динамо...
Відповісти
6
0
avatar
okolegko (Київ)
Зовсім не суркіс вирішує, відбудеться якась подія на нск, чи ні
 
0
6
avatar
ricco-sc (Киев)
okolegko, тоді чому палкін саме суркісу дякує?
 
3
0
avatar
okolegko (Київ)
Я ж написав — тому що дурний. Інформація з вікі: "Генеральним директором НСК «Олімпійський» є Груздєв Валентин Миколайович" Власник: Міністерство молоді та спорту України
 
1
3
avatar
okolegko (Київ)
 
0
3
avatar
ricco-sc (Киев)
Нарешті! Нарешті я зустрів НАЙРОЗУМНІШУ людину!
 
2
0
avatar
okolegko (Київ)
Схоже, ти не зовсім адекватний. Я тобі роз’яснив, хто володіє нск та вирішує всі питання, з твого боку лише бананові...
 
0
3
avatar
ricco-sc (Киев)
okolegko, так, ти щось написав. І щось там стверждуєш... Всі навколо три-два-раси, один ти дʼартаньян
 
2
0
avatar
ricco-sc (Киев)
okolegko, ти якщо не розумієшся на простих речах, то краще мовчати. Розумник найшовся.
 
2
1
avatar
okolegko (Київ)
а ти читав?
 
0
2
avatar
ricco-sc (Киев)
Найрозумніша людина, як Ізраїльський google: питанням на питання відповідає. То ти щось стверждуєш, а не я.
 
2
0
avatar
okolegko (Київ)
Аби щось бзднути. Гриша-унітаз — це старша сукісня, якщо ти не в курсі. Чи може ти відпрацьовуєш зарплату, покриваючи покидьків?
 
0
2
avatar
okolegko (Київ)
 
0
2
avatar
ricco-sc (Киев)
okolegko , "Аби щось бзднути" - це як раз про тебе. Це всі твої коменти в 3-х словах.
 
1
0
avatar
ricco-sc (Киев)
Я розумію про кого ти, але я не спілкуюсь на "арештанський" мові.
 
0
0
avatar
ricco-sc (Киев)
okolegko-балабол)))
 
0
0
avatar
okolegko (Київ)
Гриша-унітаз — це не "арештантська" мова, це мова Блохіна. Якщо "балабол" це єдиний твій аргумент, тоді розмовляти нема чого
 
0
1
avatar
ricco-sc (Київ)
Гриша-унітаз і okolegko-балабол - це з одного лексікону. Не корч з себе розумника і все. Я тобі раніше сказав: якщо ти не читав документ арендної угоди, то тобі нічого усім щось доводити, бо виглядяєш ганебно.
 
0
0
avatar
okolegko (Київ)
Якщо ти вмієш лише сипати образами, то ганебно виглядаєш саме ти. Обрид ти мені. З покидьками не спілкуюся
 
0
1
avatar
ricco-sc (Київ)
Ну так по темі тобі сказати нічого, перескочуєш з однієї на іншу, і ти дʼартаньян, а всі інші покидьки.
 
0
0
avatar
okolegko (Київ)
Поясни мені прості речі. Коли гендиректор не сукіс і власник не сукіс, то хто в домі господар?
Відповісти
0
2
avatar
ricco-sc (Киев)
Ти читав арендну угоду?
 
2
1
avatar
okolegko (Київ)
Арендна угода не передбачає правоволодіння
 
0
2
avatar
ricco-sc (Киев)
Так ти читав, чи ти так вважаєш?
 
1
0
avatar
okolegko (Київ)
Власник вирішує все. Крапка. Якщо це було бажання гриші-унітаза (як і у випадку з ворсклою), це вже інша справа. Але молодший до цього не має взагалі ніякого відношення
 
0
2
avatar
ricco-sc (Киев)
А може васька-вантус? коля-мило? олег-бачок?
 
1
0
avatar
ricco-sc (Киев)
Спочатку треба володіти інформацією, а потім щось розповідати.
 
1
0
avatar
ricco-sc (Киев)
Так, палкін гнида ще та. Але я не думаю, що ти розумніший за нього, тому заспокойся. І не ганьбись.
 
1
0
avatar
okolegko (Київ)
Аби щось бзднути. Гриша-унітаз — це старша сукісня, якщо ти не в курсі. Чи може ти відпрацьовуєш зарплату, покриваючи покидьків?
 
0
2
avatar
okolegko (Київ)
Палкін — не більша гнида, аніж сукіс. Він хоча б податки сплачує
 
0
2
avatar
ricco-sc (Киев)
Він як суркіс сплачує податки. То ти вважаеш себе розумнішим за нього? ) Ну ти й телепень.
 
1
0
avatar
ricco-sc (Киев)
Піди проспись, бо ти вже й сам гадки не маєш про що мова йде. Є стадіон. Є клуб. Є між ними арендна угода (якоії ти точно не читав). палкін дякує суркісу, за що ти назвав палкіна дурнем. То може тобі до лікаря треба.
 
1
0
avatar
okolegko (Київ)
Слухай, "телепень", є фінансова звітність, про яку ти точно й гадки не маєш. За цією звітністю шахта спратив податкі в 20 разів більше, ніж динамо. Сходи проспись, чи до лікаря, чи на чергову консультацію до сукіса, але не мели дурню
 
0
1
avatar
ricco-sc (Київ)
То ти такий мудрець, знаєш про фінансову звітність, але не знаєш про арендну угоду. І саме з цієї теми ти соскочив і перейшов на іншу тему. То хто телепень, зрозуміло і так.
 
0
0
avatar
ricco-sc (Київ)
То ти, як я зрозумів на зарплаті у палкіна, це є у фінансових звітах, чи все в конвертах?)
 
0
0
avatar
okolegko (Київ)
По конвертам спеціалізується твій бос. А мені чхати що на сукіса, що на йолкіна-палкіна. Але останній хоча б податки сплачує
 
0
1
avatar
ricco-sc (Київ)
Він не мій бос, то ми ти okolegko-БАЛАБОЛ
 
0
0
Рим962 (Киев)
Хорошо бы еще Суркису выступить с призовом прийти на игру, чтобы был полный стадион.
Відповісти
3
4
Д123 (Снежное)
Приятно такое и почитать.
Відповісти
8
3
Larri777 (Donetsk)
Вот такие вещи и объединяют людей и страну, а не слоган алкаша "Віра, Мова, Армія". Так держать, Сергей Анатольевич!
Відповісти
11
18
avatar
palmotron (Бровари)
Не було б у нас армії і мови, вже давно бігали б під триколором, розмовлячи на "языке".. А також є віра, що таких гнилих людей, як ти, "холдерів" українського паспорта, і при цьому поливаючи брудом країну свого походження, стане все менше і менше, самі відсіються...
Відповісти
17
10
shtrunc (Донецк-Хайфа)
Ну так а ты чего не на передовой? Таких дурнив тоже отсеивать надо!
 
6
20
LEVgcUqs (Чернігів)
Так їм би було ще краще, вони тільки сплять і мріють про триколор, а на "языке" вони і так розмовляють, бо Україна для них молодший брат великой рассеи.
 
12
2
мы за динамо (киев)
лiнiя фронту проходить не в броварах. на передовiй твоэ мiсце, а не в хайфi.
 
10
1
LEVgcUqs (Чернігів)
Навіщо його подяка.
Відповісти
7
1
Iron Man (Олександрія)
Пьянь лугандонская, не кизди и пистуй Родину освобождай!
Відповісти
8
3
Iron Man (Олександрія)
А у вас, долбойов пьяных какой слоган? "Путин памаги"? Или " Даунбас с расисей навеки"?)))
Відповісти
9
3
Algrab (Костопiль)
Повилазили на сайт тварини з лугандонii та спiвчуваючi
Відповісти
8
2
СашаXM (Хмельницкий)
во Львове что нельзя было? Поляна отличная!
Відповісти
6
2
Карбид кальция (Донецк/Николаев)
Решало УЕФА. А так то можно было, конечно.
Відповісти
0
0
avatar
hec (Луганск)
Молодец, Сергей Анатольевич! Вежливость, добросердечность, отзывчивость, порядочность... В этом весь "Шахтер" - легендарный украинский клуб.
Відповісти
9
16
Русланбай (Рівне)
Тиск та залякування суддів, фарми які дарують очки, гравці наркомани, брехня по гебельс ТВ , мутні багатомільйонні не риночні трансфери , власник убивця українського народу - в цьому і є весь шахтар, самий гнилий український клуб !!!
Відповісти
14
9
avatar
hec (Луганск)
Это в Вас говорят комплексы. Не завидуйте. Развивайтесь. А то так и останетесь гнилыми поклонниками нафталиновой легенды.
 
7
16
AlmostReady (Киев)
Хорошая шутка!) Смешно)
Відповісти
11
1
avatar
hec (Луганск)
Шутка в том, что это не шутка. И Шахтер действительно - легенда украинского футбола.
 
6
12
Toxadyachuka (Хмельницький)
Де його вічливість була коли Динамо просило перенести гру з Маріуполем?
Відповісти
11
3
avatar
hec (Луганск)
Когда Динамо просило перенести игру с Мариуполем, Палкин работал в структуре Мариуполя??? Это новость для меня, честно говоря
 
7
11
LEVgcUqs (Чернігів)
Турок палкін був не в структурі сателіта, а над ним.
 
10
4
oleg.m.3972 (Харьков)
А это Шахтёр сейчас попросил перенести игру в Киев ? А может он ещё попросил перенести на то число, которое ему самому удобно ? С какого перепуга Палкин должен был переносить игру Динамо тогда и туда, куда это заблагорассудится Суркису ?
 
2
2
LEVgcUqs (Чернігів)
Ха-ха-ха, знайшов легендарний бразильський клуб, так він і в підметки до легендарного українського клубу Динамо Київ не годиться.
Відповісти
8
4
avatar
hec (Луганск)
Легенда Динамо у бабушки в сундуке в нафталине пылится. А вновой истории шубы, карманная Федерация, истерики, сопли, слезы и ссыкливый невыезд в Мариуполь.
 
6
11
oleg.m.3972 (Харьков)
А где-то был запрет на игру бразильцев в футбольных клубах мира ? Или только Динамо разрешено покупать легионеров ? В чём претензии ?
 
2
3
Toxadyachuka (Хмельницький)
Не Палкін працює в структурі, а вся структура працює на Шахтар, що і доказав останній матч ЧУ.
Відповісти
8
3
avatar
hec (Луганск)
Вас это задевает? Это как то мешает Вам жить?
 
7
9
ramon4ik (Киев)
спроси у чуваков лучше что там с поддержкой воинов ато?)а то они по ходу забыли, что вся эта поддержка от киевского клуба и исходит лишь в одевании футболок перед матчем, а по факту обычный пшшшиииик...
Відповісти
4
8
Русланбай (Рівне)
Як казав один з героїв Булгакова ( Воланд ) - но и милосердие иногда стучится в ихнее сердца.......
Відповісти
6
1
AlmostReady (Киев)
Нифига себе) Это точно Палкин писал?)
Відповісти
11
4
LEVgcUqs (Чернігів)
Та палкін, сидять же на шиї і в гостях у української столиці Києві і гадят там, так що їм залишається робити?
Відповісти
6
5
avatar
Динамо-машина (Киев)
Да нифига себе шпалкин,ты что,заболел?)))
Відповісти
11
3
Попокатепетль
Ігорю пообіцяли на наступний рік стати володарем ЧУ, та не гнобити сильно, до виборів:-)
Відповісти
0
0
FCZK-1922 (Кировоград)
это вам благодарность за то что вы годами поливаете грязью Динамо, может хотя бы после этого угомонитесь, хотя о чем это я.
Відповісти