Почався продаж квитків на матч Шахтар - Ліон в Києві


Інформація про квитки

Почався продаж квитків на матч Шахтар - Ліон в Києві


12 грудня на НСК "Олімпійський" в Києві відбудеться заключний матч групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" - "Ліон".

Продаж квитків стартував сьогодні, 5 грудня, о 13:00:

- на shakhtar.com і на сайті-партнері клубу esport.in.ua;

- у роздрібній торговельній мережі Києва.

6 грудня розпочнеться продаж в касах НСК "Олімпійський" (щодня з 10:00 до 19:00).

Вартість квитків на матч "Шахтар" - "Ліон" - від 50 до 8 000 гривень.

Раніше повідомлялося, що "Шахтар" поінформував про повернення квитків на матч з "Ліоном", який повинен був відбутися в Харкові.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
alex.belogubko (одесса)
вход 10 гр --выход 500гр
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 19
alex.belogubko (одесса)
вход 10 гр --выход 500гр
Відповісти
1
0
kvna (кременчуг)
чтобы стадион был полностью заполнен ,нужно устанавливать адекватные цены - прибыль в сумме выйдет та же самая ,зато поддержка максимальная .
Відповісти
0
0
олег динамо (львівська обл)
це як сказати,(хитрий хід шахти)чим дорожчі білети тим менше прийде народу які будуть вболівати за Ліон.А ті хто за шахту і так куплять не дивлячись на ціну
Відповісти
0
1
ramon4ik (Киев)
ну со средней зп в 14 000, как то нерентабельно покупать билет за 8000)
 
2
0
ramon4ik (Киев)
от 50грн или полтора евро за билет)
Відповісти
1
0
avatar
hec (Луганск)
Это очень дорого для киевлян.
 
0
1
олег динамо (львівська обл)
За 50грн в першу чергу розберуть "донбасівці,(це для них).Чи ти думаєш що в киян буде ажіотаж по білетам?
 
2
1
avatar
hec (Луганск)
Звонил своим друзьям в Киев. Большой и шумной компанией пойдут поддержать Шахтер. Взяли билеты сегодня по 400грн.
 
1
2
олег динамо (львівська обл)
hec,а що тут дивного?Ці ж друзя і так вболівають за ШД(вони втікли,ти залишився)
 
2
1
avatar
hec (Луганск)
Эти же друзья всегда на матчах Сборной в Киеве, на еврокубковых играх Динамо. Просто адекватные люди и патриоты, а не украинофобы, как большинство динамовских болельщиков здесь на сайте.
 
2
3
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
это они тебя расстраивать не хотели (про поддержать вагину) )
 
2
0
avatar
lulinha (Мадрид)
Киевляни готовы принять гостей из Франции.
sticker
Відповісти
1
1
avatar
Dimonych (FCSD)
Приходите и поддержите наш Шахтер!
Відповісти
4
2
мы за динамо (киев)
а як iз сасать? пс у нас э свiй ширiнька.нiяк не здихаэмось.
Відповісти
1
1
avatar
hec (Луганск)
Киевляне и гости столицы соскучились за хорошим футболом. Уверен, что стадион будет заполнен полностью. Шахтер сможет собрать полные трибуны Олимпийского.
Відповісти
3
2
SerBernar (Киев)
Было бы здорово! Хоть и дома у принципиального соперника, зато это наша украинская команда!!!!!
Відповісти
4
2
avatar
Dimonych (FCSD)
Р., так что там по связи? Как тебя найти?
Відповісти
1
0
avatar
hec (Луганск)
Пытался написать тебе свой е-мэйл, но сообщение не отображается.
 
0
0
ramon4ik (Киев)
на счет полностью заполненого не уверен,но очень хотелось бы)
Відповісти