Фонсека: Шкодуємо, що матч перенесено, сподіваємося на підтримку в Києві

Головний тренер «гірників» Паулу Фонсека звернувся до вболівальників у зв'язку з перенесенням матчу «Шахтар» - «Ліон» до Києва.

«У поєдинках з «Хоффенхаймом» і «Манчестер Сіті» у нас була фантастична підтримка на ОСК «Металіст». Шкодуємо, що матч перенесено. Це незручність для тих наших уболівальників, які планували відвідати гру в Харкові. Однак ми докладемо максимум зусиль, щоб Ліга чемпіонів повернулася на ОСК «Металіст» в наступному році. Сподіваємося на вашу підтримку в Києві», - сказав тренер.

Нагадаємо, що поєдинок «Шахтар» - «Ліон» відбудеться 12 грудня в Києві на НСК Олімпійський і розпочнеться о 22:00.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
ФК Шахтер
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
valera-1 (volgograd)
Выродков и в России хватает,но не до такой же степени так ненавидеть украинцу украинца. Пишут что чуть ли за черта с рогами только не за Динамо или Шахтер,что это? Меня пацаном увезли с Украины,но она всегда останется в моей душе ЯК РIДНА МАТИ.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 26
valera-1 (volgograd)
Выродков и в России хватает,но не до такой же степени так ненавидеть украинцу украинца. Пишут что чуть ли за черта с рогами только не за Динамо или Шахтер,что это? Меня пацаном увезли с Украины,но она всегда останется в моей душе ЯК РIДНА МАТИ.
Відповісти
0
0
redblack (Винница)
Кому не нравится противостояние с командами калибра МС и Лиона, есть Яблонец и Астана.
Відповісти
2
0
Приоритет (Неаполь скифский)
Если киевляне будут на стадионе что-то блеять против Шахтера, то перестану их уважать.
Відповісти
1
0
Komendor (Запорожье)
Сколько же больных из больницы повыходило!!!
Відповісти
1
0
Пришта Литин (Киев)
Если лАхметка навезёт с донбаса скот, то поддержка будет.
Відповісти
2
3
Iron Man (Олександрія)
Не, даунбосяцкий скот в Киеве однозначно не нужен! Своей быдлоты хватает в столице
Відповісти
1
3
Попокатепетль
Надєйся, тоннельньій, тьі наш:-)
Відповісти
1
3
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
напечатаю баннер "шхатер вперде", накачу стекломоя и на республи... тьфу, на олимпийский! :)
Відповісти
5
6
TIRAN (Донецк (Украина!))
наконец-то будешь самим собой!
Відповісти
5
3
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
петросян, я тебя узнал! :)
 
1
5
K-Spirit (Киев)
Hапрасно Фонсека поддержку здесь ждёт, Продует, потом зарыдаетФутбола без жертв не бывает, А синуса график волна за волной По оси абцисс пробегает. Напрасно Фонсеку ждет Леон в пивной,В футболе чудес не бывает... Лишь синуса график волна за волной По оси абсцисс убегает. Исходный вариант песни "Раскинулось поле по модулю пять"
Відповісти
4
5
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
чувак, не кури больше эту траву!
Відповісти
6
3
K-Spirit (Киев)
А шо там истинные шахтеры нюхают? Кокс или антрацит? По системе Роттердам+
 
3
4
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
хрен его знает, что шахтеры нюхают... а тебе зачем?
 
3
1
Iron Man (Олександрія)
Убойная трава однако! Чувака штырит не по-деЦки))))
 
1
2
Komendor (Запорожье)
Это что было? В Кукуево распустили психбольницу?
Відповісти
2
0
avatar
Шубодрал (Унитазов)
Вся Украина, кроме кучки ромбоголовых сепаров, будет поддерживать Шахтер!
Відповісти
5
13
yaspas74 (тернопіль)
Зрозуміло що Україна вболіватиме за Шахтар.Мені навіть цікаво де більше прийде глядачів на Шахту чи Динамо?А на рахунок запрошенняна стадіон від Фонсеки,так не запрошують.Можливо перевели неправильно.
Відповісти
2
3
PGena (Ахтырка)
Звичайно,що більше прийде на Шахтар.В паралельній темі я зробив прогноз,що на Динамо - Яблонець прийде 5-7 тис.,на Шахтар - Ліон - 40-50 тис.Є три причини.Перша - турнір Ліги Європи по статусу нижче,аніж Ліга Чемпіонів.Друга - Динамо вже для себе вирішило все в турнірі,тому результат не матиме значення,а для Шахтаря це вирішальний матч.Третя - подивитись на Ліон хочеться більше,аніж на Яблонець.
 
4
4
JudgeDredd (Киев)
Все це зрозуміло. Але мабуть, вболівати в єврокубках за всі клуби своєї країни це все ж суто радянська звичка. Важко уявити, щоби в аналогічній ситуації міланці прийшли підтримати "Ювентус", чи мешканці Манчестера вболівали б за "Ліверпуль".
 
4
2
yaspas74 (тернопіль)
40-50 тисяч.Сумніваюсь.На Динамо в ЛЧ з Ліоном може і прийшло бстільки,а тут Шахтар.І обмежені сроки планування відвідування гридля людей із всієї країни.Хоча в Києві зарах живуть багато не Киян,томувсе можливо.Мій прогноз на Шахтар 25-30 тисяч.На Динамо враховуючи нижчий ранг турніру і вирішені завдання 15-20 тисяч.
 
1
1
yaspas74 (тернопіль)
Не думаю,що це радянська звичка.В названих прикладах ситуаціязрозуміла,там високий рівень футболу і люди мають вибір.А якщо взятидля прикладу гру ЛЧ Мальме-Ліон провести в Стокгольмі,чи в Гданськугру Легія-Реал.Я не сумніваюсь що трибуни будуть заповнені,адже не часто побачиш такі ігри.Якщо Динамо регулярно гратиме в ЛЧ і вирішуватиме високі завдання,будь-яка інша команда в Києві не викличе великого ажіотажу.
 
3
2
Правдаруб (Днепр)
JudgeDredd (Киев) у тебя геморой обостряется на все радянське? Потерпи немножко, вот победим деда мороза со снегурочкой и будет тебе счастье.
 
2
2
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
унитазов за шхатер? :)
Відповісти
3
2
yaspas74 (тернопіль)
Навряд словами"Сожалею что матч перенесли в Киев" можна очікувати навелику підтримку.
Відповісти
7
4
avatar
Ринатбандитыч (Callao)
та оно же невменяемое... даже его шеф елки-палкин к суркисам подлизываться начал, а это...
Відповісти