Кендзьора - про українську мову та євробляхи. Сюжет Профутболу

Футболіст київського динамо Томаш Кендзьора в ефірі програми Профутбол на каналі 2+2 розповів про адаптацію та життя у Києві, про те, як вчить українську мову та "євробляхи".

Також футболіст висловив здивування, що всі футболісти "Динамо" розмовляють російською мовою, не дивлячись на агресію Росії до України.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Слава75 (київ)
Уявляєте, щоби єврейська команда вся говорила німецькою десь так в 1944 році... Як би цього хазяїна самі євреї назвали би? Точно, не гарно. Причому, євреї в тому ж 1944 всі абсолютно знали німецьку. Тож порядку, совісті, моралі, самоповаги немає, ані в керівництві, ані в головах у сучасної молоді. Іноземець просто шокований.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 22
Слава75 (київ)
Уявляєте, щоби єврейська команда вся говорила німецькою десь так в 1944 році... Як би цього хазяїна самі євреї назвали би? Точно, не гарно. Причому, євреї в тому ж 1944 всі абсолютно знали німецьку. Тож порядку, совісті, моралі, самоповаги немає, ані в керівництві, ані в головах у сучасної молоді. Іноземець просто шокований.
Відповісти
0
0
kazimko. vasiliy (Київ)
Якщо говорити про більшість футболістов--то це заробітчани, "кормильці родин" Їм байдуже своя країна. Коли ахметка обдирає всю Україну, акупує бразильців за міліони і ми говоримо що це українська команда--- то оцінка таким клубам---полупусті стадіони. Це стосується майже всіх клубів. Раніше стадіони заповнювались майже на 100%,тому,що там грали наші хлопці_до речі громили і зарубіжні суперклуби. А по інтелекту--багато з футболістів--долбакі, бо вони міють тільки грати, а іншого невміють нічого робити і нічим не цікавляться.
Відповісти
3
0
Romb_DK (Київ)
За совка на спортивних змаганнях завжди висів транспарант "О спорт - ты мир".На прикладі Кенджёри "Такі да". Він робить більше для дружби між народами ніж Президент і уряд ляхів які створюють міжнаціональну ворожнечу заради рейтингів популярності. Те ж саме робить і наш презик разом з Ахметовим багатіючі на крові і контрабанді.
Відповісти
0
1
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Мля да при чем тут язык? Главное как ты к Родине относишся. Толик Тимощук хорошо украинским владеет а человек УГ. Трутнем сидел в сборной ради рекордов отнимая чей то шанс, а после бедный и голодающий работает пешкой на прямого агрессора Газпром
Відповісти
5
4
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
А что сделала полезного для страны ты, истеричка?
Відповісти
4
6
avatar
Шубодрал (Антиунитазный)
Не истери, свидетельница
Відповісти
2
4
avatar
Ринатбандитыч (Santa Cruz )
Унитазовец, тебе во всех мужиках женщины мерещатся? :) Это уголовное детство в юзовке сказывается ? :)
Відповісти
6
2
avatar
Шубодрал (Антиунитазный)
Когда это Тегусигальпа юзовкой была?
 
1
5
avatar
Шубодрал (Антиунитазный)
Мало того, что все динамовцы говорят по русски, они еще и, несмотря на войну с Россией, откосили от службы в армии, и, что уж совсем по жлобски, не платят военный сбор. Ну не скоты ли? Хотя что ожидать от игроков, президент которых дружит с кумом Путина и заявляет, что "нада не ваевать, а дагавариваца"!
Відповісти
3
13
avatar
Ринатбандитыч (Santa Cruz )
Подкротовники заговорили о патриотизме? :) Прям "пчелы против меда" :)
Відповісти
7
4
avatar
Шубодрал (Антиунитазный)
Ну Шахтер - "то сепары", это всем известно. Но Динамо-то, Динамо?!! Самый патриотичный клуб страны, и в вышиванках играли, и стишки в поддержку АТО в ютубе постили, а по факту - такие же сепары оказались? Даже хуже, потому что Шахтер хоть военный сбор не крысит.
 
4
10
avatar
Ринатбандитыч (Santa Cruz )
это тебе елки-палкин рассказал? :)
 
4
1
avatar
Шубодрал (Антиунитазный)
Не, мохнатик.
 
1
5
avatar
Шубодрал (Антиунитазный)
Не истери, свидетельница, мы не в ФСБ, не тебе тут вопросы задавать :)
 
1
5
kazimko. vasiliy (Київ)
Да не бреши ти сепар--Президент ніколи сказав_-домовляться. Через те ви і поливаєте його лвйном, як і все українське. Випив--іди в будку.
Відповісти