Маркевич: Працювати в Росії я б не став. У нас йде війна, від цього нікуди не дінешся


Мирон Маркевич працювати в Росії не збирається

Маркевич: Працювати в Росії я б не став. У нас йде війна, від цього нікуди не дінешся


Колишній головний тренер збірної України Мирон Маркевич не розглядає можливість роботи в Росії.

"Поїхав би я працювати в Росію? Мене давно запрошують, але зараз я в Росії не став би працювати. Це нереально. Скільки хлопців загинуло. У нас йде війна. Від цього нікуди не дінешся.

Те, що там є якийсь бізнес - вже питання до влади. Звичайно, там є наші заробітчани, звичайні люди .. Але футболісти, тренери ... Те, що вони там працюють, це неправильно зараз.

Можливо, це колись все зміниться. Знову будуть, як то кажуть, "братські народи" ... Але я в це не вірю. Особливо зараз. Росія, це країна, яка мені зараз байдужа. У них своє життя, яке вони вибрали", - заявив Маркевич в ефірі Вацко light.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Вацко Light
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
beatles (Крыжополь)
Отличный текст, надо было еще спросить у игроков Металлиста - Эдмар, Девич, Рыкун, думаю бы много хорошего и интересного бы рассказали, и интервью бы дали с удовольствием!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 16
avatar
beatles (Крыжополь)
Отличный текст, надо было еще спросить у игроков Металлиста - Эдмар, Девич, Рыкун, думаю бы много хорошего и интересного бы рассказали, и интервью бы дали с удовольствием!
Відповісти
0
0
avatar
Yarik-11 (Кіровоград не Кропив)
sticker
Відповісти
0
0
jmagik (Кадіївка (Харків))
Шо ви оце фрази з контексту другий день смикаєте? На смачненьке залишили гучний заголовок: Маркевич:"У Ярославського віджали Металіст"? Чи я ще просто не прочитав і така новина вже є? Простіше кажучи залишіть посилання на це велике в*ю Вацка на ютубі і все!
Відповісти
2
0
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Глупец маму твою чпокнул в подворотне и появился ты, даун
Відповісти
1
2
avatar
Просто Квашин (Харьков)
Что-то тебя сутенер рано с окружной отпустил... Я шубодрал, я шубосрал, когда ультрас ДИНАМО меня догнал...Попа болит, сидеть не могу...Теперь сижу-с двух рук дро*у.
Відповісти
6
1
Komendor (Запорожье)
У человека есть принципы.И за это ему огромное уважение.А всяким Шyбодралам (Антиунитазник) --ФЕ
Відповісти
16
0
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Уважение! Человек высказал свою позицию а не как донбасятина - футбол вне политики...
Відповісти
13
0
avatar
Шyбодрал (Антиунитазник)
Не позвали значит :)
Відповісти
1
17
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Всё воняешь, залупень унитазная?
Відповісти
8
0
avatar
таврия19752009 (симферополь)
Маркевич воюет?или его дети?
Відповісти
2
13
Михаил Булгаков (Тегусигальпа)
Ты имбецил, крысчанин?
Відповісти
7
1
can (Торонто, Львов)
Страна из-за вас п...ров воюет. Раскажи герой Крыма как ты мужествено воевал. Знаю некоторых м...ков которые гордятся медальками - проголосовал,значит ты приравниваешься к героям второй мировой. Тьфуу... противно
Відповісти
8
1
can (Торонто, Львов)
Как медалька,кстати, называется,ренегат?
 
2
0
болельщик_футбола (Донецк)
глупец... хотя с виду так не скажешь...
Відповісти
4
19
Sarmay (Донецк/Одесса)
Почему глупец?! Наоборот, очень умно себя ведёт публично!
Відповісти
17
4
Vantala (Kharkiv)
Чмо ты сепарское...
Відповісти