Чудеса в решеті: Павелко встиг не тільки побувати у Римі на конгресі УЄФА, а й проголосувати в Раді


Президент ФФУ, наче Цезар, встигає робити кілька справ одночасно

Чудеса в решеті: Павелко встиг не тільки побувати у Римі на конгресі УЄФА, а й проголосувати в Раді


Президент ФФУ Андрій Павелко сьогодні (7 лютого) був обраний до виконкому УЄФА.

Рішення було прийнято в Римі на 43-му конгресі УЄФА, при цьому сам керманич українського футболу, що цілком природно, перебував на даному заході.

В цей же час у Верховній Раді відбулися доленосне голосування за зміну Конституції, за підсумками якого парламент закріпив курс України на Європейський союз і НАТО.

При цьому, якщо вірити сайту Верховної Ради, свій голос за віддав і Андрій Павелко, який є головою комітету з питань бюджету. Всього ж Андрія Васильовича (ну, або його особиста картка) 7 лютого проголосував 6 разів.

Природно, бездоказово звинувачувати главу ФФУ в кнопкодавстві (яке, до речі, не заборонено законом), ми не можемо, зате можемо порадіти, що в УЄФА з'явився такий член виконкому, який, немов Цезар, встигає в один і той же час приймати доленосні рішення не тільки на благо УЄФА, а й на благо України.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Darian Clark (Montreal - Quebec)
Конченая гнида и мразь!
Відповісти
1
1
Повернутись до новин
Коментарі 20
avatar
Darian Clark (Montreal - Quebec)
Конченая гнида и мразь!
Відповісти
1
1
avatar
Darian Clark (Montreal - Quebec)
Ущербная страна наша к сожалению...
Відповісти
0
0
leonov1 (Днепропетровск)
почему не садят таких в тюрьмы? вот единственный вопрос....
Відповісти
4
0
avatar
Darian Clark (Montreal - Quebec)
потому что те кто садят сами такие же. все наше воровское правительство. когда же эти твари выродятся уже
Відповісти
0
0
канц (Kołobrzeg)
Как же это всё отвратительно выглядит, по отношения к собственному народу, в любой другой стране был бы уже скандал! А тут ничего.. Как и каждый день по тихому спустят и шабаш и тишина и дальше рассказы про любовь чиновников к народу.
Відповісти
8
0
мы за динамо (киев)
часи грині закінчились. той ще діяч. іще в тих структурах. але тепер вже дочекались. ось воно нове покоління!!!!по сумісництву голова бюджетного комітету вр україни. безсумнівно канкрєтний проффесор.
Відповісти
9
2
sametoy10 (Київ-Світловодськ)
...член успел везде...
Відповісти
13
1
misterFurs (Чернигов)
потвора
Відповісти
13
1
Nelviv`yanyn
Боженька вездесущий!
Відповісти
4
2
krakow (Херсон)
Цезарь по-украински. Одной ж.пой,на два базара.
Відповісти
10
1
avatar
Drovko (Lviv)
Увага на фото! Павелко: Палатний Побор Продан! Цим все сказано
Відповісти
8
1
LEVgcUqs (Чернігів)
Оце і є істинне обличчя цього чесняги. Творить в Україні, а тепер і на Європу перенесе. Знай наших українців, а ми хочемо щось якось виправити і чому про нас так відгукуються в Європі. Крутихвіст.
Відповісти
12
2
avatar
Drovko (Lviv)
Оце чолов'яга! Берiть приклад, диваннюки, як працювати тре!
Відповісти
7
2
zelenskyi99 (Кременчуг)
Почему до сих пор не написали что Суркиса выгнали???
Відповісти
3
12
Віктор Бокасса (Betwmount)
Суркіса вигнали, й Палкін тепер буде віце-президентом УЄФА (по чесним)
Відповісти
7
2
Ten0N (Leopolis)
Потому что ты дырявое чертило от папы имбецила ;)
Відповісти
5
7
Zapp Brannigan (Київ)
Я знав, що телепорт уже давно винайшли. Просто від нас його тримають в секреті і він доступний тільки сильним світу цього
Відповісти
18
0
Віктор Бокасса (Betwmount)
Про Павелка колись навіть фільм зняли під назвою Муха.
Відповісти
7
1
avatar
ЯрыЛо (Kryvyj Ryh)
Автору респект
Відповісти