Циганков: Можу сказати слова подяки воїнам за те, що у нас в місті мирно


Миколенко, Шепелев, Шапаренко, Циганков і легенда клубу Володимир Мунтян відвідали поранених воїнів ЗСУ у військовому госпіталі

Циганков: Можу сказати слова подяки воїнам за те, що у нас в місті мирно


Капітан "Динамо" Віктор Циганков разом з партнерами по команді провідали поранених в російсько-українській війні бійців.

- Можу сказати слова подяки воїнам за те, що вони роблять для нас. Завдяки їм у нас в місті мирно, наші близькі можуть не переживати ні за що. Тому їм величезне спасибі і звичайно ж, це треба побачити і молодим гравцям, які були сьогодні, і мені теж.

Ми розуміємо, хто за нас вболіває, а ми, в свою чергу, захищаємо клуб. Бійці нам сказали, що найголовніше нам почекати, щоб їх радувати, наших уболівальників і самих себе. Ми виходимо і намагаємося довести кожну гру, що "Динамо" номер один в Україні і в Європі представляє величезну силу.

Циганков: Можу сказати слова подяки воїнам за те, що у нас в місті мирно - изображение 1

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
myakovs (одесса)
из семнадцатого года не було в украине а ни одного презыдента щоб украинци стрилялы друг в друга чогото в белоруссии не стриляют
Відповісти
1
1
Повернутись до новин
Коментарі 13
myakovs (одесса)
из семнадцатого года не було в украине а ни одного презыдента щоб украинци стрилялы друг в друга чогото в белоруссии не стриляют
Відповісти
1
1
Toni (Львiв)
Зебілів корчить від цих фото. За Зедодона голосують малороси, манкурти, колоборанти і повії.
Відповісти
4
3
avatar
MU 0710 (Тегусигальпа)
ничего бы не было,был бы мир.если бы не провокации и лозунги...мнимые,выдуманные враги и политиканы...скоро всё изменится..будет мир в Украине в Донецке и Луганске..Слава Украине! Слава Украинскому Донбасу и Луганску..!!! Новый президент - новая жизнь..без крови и нациков! !!!!!
Відповісти
2
6
Toni (Львiв)
при Зе сруські нацики захочуть крові по всій Україні і Зеяничари будуть їм в цьому сприяти.
Відповісти
4
3
rjhxb61@ukr.net (киев)
Гондурасец! На будь наивным, как Вова!!!
Відповісти
2
1
avatar
Your Friend (Львів)
Молодець.
Відповісти
6
2
Oleh_Gladky (Kyiv)
Чаще надо такие встречи делать и больше игроков приглашать, для воинов это огромная поддержка
Відповісти
9
4
Зе патриот
да, чаше надо мячики недобиткам из ато дарить , а шо, чувак в инвалидной коляске рад что ему мячик дали , а он ноги потерял за таких домашних патриотов как ты и тебе подобных, которых сидят по хатках
Відповісти
3
12
Oleh_Gladky (Kyiv)
откуда ты - москальский тролль знаешь, что я "диванный патриот"? Я помогал, помогаю и буду помогать нашей армии, до тех пор, пока мы не уничтожим всю такую рашистскую погань, как ты
 
11
4
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Давно пора забанить этого ушлепка , чтоб не вонял здесь, а ещё лучше ликвидировать и закопать, чтоб удобрить наш чернозем
 
8
2
plamen (Киев)
Уважение!!!
Відповісти
9
4
Зе патриот
и тебе уважуха что не пошел как идиот в ато , а сидишь дома как свидомый
Відповісти