Святослав Сирота: А Луческу є на поштовій марці, як Лобановський?


Разом з Сиротою на заході були присутні Володимир Бессонов, Ігор Бєланов і інші легенди українського футболу

Святослав Сирота: А Луческу є на поштовій марці, як Лобановський?


Колишній воротар київського "Динамо" Святослав Сирота відвідав презентацію "Укрпошти", на якій показали пам'ятну марку з Валерієм Лобановським.

- Завжди радий зустріти легенду, який презентував марку з великим Лобановським. А Луческу є на поштовій марці ?, - написав Сирота у своєму Фейсбуці.

Нагадаємо, що колишній наставник гірників сумнівався в необхідності включення українського фахівця в топ-10 кращих тренерів клубів в історії за версією France Football.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Mongolchin (Стаханов)
А что это за показатель - почтовая марка? В "ДНР" например есть марки с Гиви и Мотороллой. Есть их изображения в Сербии и Италии, в полный рост на нескольких даже жилых домах. И что?
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 14
Mongolchin (Стаханов)
А что это за показатель - почтовая марка? В "ДНР" например есть марки с Гиви и Мотороллой. Есть их изображения в Сербии и Италии, в полный рост на нескольких даже жилых домах. И что?
Відповісти
1
0
Balabas (Киев)
луческу цыган с необоснованно высоким чсв. тем более нормальный человек не станет работать в шлактере
Відповісти
5
2
v_chanas@wp.pl (Warszawa)
А хіба випускають марки з циганами?...
Відповісти
6
3
avatar
kotigorok (Чернігів)
Циган лише на туалетному папері...
Відповісти
9
3
Зе патриот
зато лобан есть на гранитной плите
Відповісти
2
11
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Забаньте эту падаль!
Відповісти
6
2
avatar
kotigorok (Чернігів)
На жаль через таку й подібну падаль сайт перетворився на помийку...
 
6
1
Algrab (Костопiль)
І застрельте,бажано публічно.
 
4
1
Romerik (YNWA)
И из-за таких вот убл...дков и розединяется страна. Одни гонят на других. И наоборот. Это ж настоящее ничт.жество, которое получило 100 гривен и г.вно метает на каждой ветке. Просто ставьте минус, и проходите мимо. Эта мр.зота не заслуживает даже обращения к себе...
Відповісти
3
0
Romerik (YNWA)
Не защищаю Луческу, но Сирота есть на почтовой марке??? Что за манера злорадствовать. Луческу высказал свое мнение, многим оно не нравится, но кто ты такой щенок, чтоб что то там скавунчать на тренера, который старше тебя почти в половину, и является лучшим тренером, в истории упл после Лобановского...
Відповісти
9
3
avatar
kotigorok (Чернігів)
Його "таланти" ми вже побачили після кротівника, де він з тріском без ахметівського брудного бабла провалився.
Відповісти