Луческу: Мої слова про Лобановського – помилка, Валерій Васильович був чудовим тренером


Мірча вибачається перед фанатами столичного клубу

Луческу: Мої слова про Лобановського – помилка, Валерій Васильович був чудовим тренером


Екс-наставник "Шахтаря" вибачився за свої висловлювання про легендарного тренера киян в ефірі програми "Профутбол". Раніше Луческу в інтерв'ю румунським ЗМІ заявив, що здивований позицією Валерія Лобановського у рейтингу найкращих тренерів за версією France Football. Валерій Васильович зайняв шосте місце в списку, а Луческу - лише 41-е.

"Шкодую, що так вийшло та приношу свої вибачення - у першу чергу, перед уболівальниками киян. Знаю особисто багатьох футболістів "Динамо", яких тренував Лобановський. Не уявляв, що буде такий резонанс - мене просили прокоментувати і я сказав, що лише трохи здивований позицією Валерія Васильовича, так як він не тренував за межами СРСР".

"Прекрасно розумію, що Лобановський був відмінним наставником. Він був важливим тренером та створив систему - "Динамо" її дотримувалося. Щоб протистояти грандам європейського футболу, необхідно було робити класну команду, яка потім могла б стати базою для національної збірної. Щастя киян, що у них був такий класний тренер".

"Мої слова були помилкою. Дійсно, коли я говорив із журналістами, то був здивований його місцем у рейтингу, але потім усвідомив, яким чудовим наставником він був. Шкода, що не зіграв проти його команди в чемпіонаті України".

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Comment06 (Украина)
Поздно пить боржоми!
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 22
Comment06 (Украина)
Поздно пить боржоми!
Відповісти
0
0
avatar
anonimus (Київ)
Нікчемою був, нікчемою і піде.
Відповісти
2
4
Знищувач вати (Феодосія)
Будулай включил заднюю...
Відповісти
4
0
футбол-гол (большой,но не очень)
Как цыгане садятся в маршрутку и с них за проезд не берут,так я сразу думаю о Луческу.
Відповісти
7
0
СашаXM (Хмельницкий)
включил заднюю .. стандартный ход для цыгана
Відповісти
9
2
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Молодцы, парни, заставили цыгана извиниться. Надеюсь, он не сильно пострадал?)))
Відповісти
9
2
ZSTV1223 (Черкаси)
Важливо визнавати свої помилки. Луческу це зробив без проблем і попросив пробачення. Поважаю таких людей.
Відповісти
12
7
zerobaff (UKR)
тупым рагулям по фигу, для них извинения - это "включил заднюю", но на то они и тупое рагульё
Відповісти
3
10
Знищувач вати (Феодосія)
Иди проспись, тупой рагуль... Опять бояры перепило, упоротое животное?
 
9
0
Alex.696 (Немирів)
Важливо такі помилки НЕ РОБИТИ, щоб потім їх не виправляти. А луческа випхало своє я, принизивши інших.
Відповісти
5
2
avatar
fcchauka (Днепропетровск)
Лобановский это позор нашего футбола, когда вся страна работала на одну команду он и добивался результатов, при этом пачками губил молодеж. К счастью много жрал и бесславно ушел.
Відповісти
3
25
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Слышь, ты, чукча с несуществующего города, Лобановский - это гордость нашего футбола и Великий тренер, а ты- дерьмо, которое может только вякать из-за угла. И поверь,когда ты уйдешь, то это точно никто не заметит и мир чище станет
Відповісти
15
3
valera-1 (volgograd)
Это какого вашего? А идиотов хватает как в России,так и на Украине.Кто же тогда лучший тренер,если не Лобановский? Вот возьмите сегодняшнее время,в топ клубах выступают лучшие мира сего. Бюджет этих клубов просто космический. Ну и какая команда бывшего СССР может потягаться с ними? А Лобановский смог создать великолепную команду и не один раз. Он заслуженный тренер СССР и настоящий Герой не только Украины,но и СССР.
Відповісти
6
5
Algrab (Костопiль)
В Україні,москалю,в.
 
6
4
avatar
anonimus (Київ)
Якщо росія, то В, а якщо Україна - то НА??? Довбень.
 
5
3
oleg.m.3972 (Харьков)
Не создать, а собрать... Сборную УССР.
 
0
0
avatar
rubizhansky (Рубежное)
Как правило, молодежь себя губит сама. Кто-то за 30 бегает за область, а кто-то, имея Золотой мяч, тренирует сборную, причем вполне успешно.
Відповісти
8
0
avatar
rubizhansky (Рубежное)
И да, что это за город такой "Днепропетровск"? Его на карте нет
Відповісти
11
1
__Evgen (Dnipropetrovs'k)
Какая же ты сволоч, Луческу за свои слова извинился, но твои слова это слова ещё более низкого человека
Відповісти
3
1
Знищувач вати (Феодосія)
Феерический обдолбленный далпаёп ты... И как таких уйобков
Відповісти
3
0
Знищувач вати (Феодосія)
.... и как таких уйобков только Земля носит?
Відповісти
3
0
болельщик_футбола (Донецк)
вот это достойно...
Відповісти