Україна в фіналі ЧС U-20, призначення Фонсеки, пропозиція Зозулі. Головні новини за 11 червня ᐉ UA-Футбол

Загальні новини

Матчі відбору до Євро пройшли без сенсацій
12.06.2019
середа
06:38
Читайте на русском: Украина в финале ЧМ U-20, назначение Фонсеки, предложение Зозуле. Главные новости за 11 июня

UA-Футбол зібрав для вас найважливіші та найцікавіші новини за вівторок, 11 червня

Збірна України зіграє у фіналі молодіжного ЧС

Команда Олександра Петракова здолала у півфіналі збірну Італії. Синьо-жовті відкрили рахунок в середині другого тайму – голом відзначився Булеца. Втратили ще кілька нагод, щоб збільшити перевагу, а на 80-й хвилині залишились в меншості через вилучення Дениса Попова. В компенсований арбітром час італійці забивають у відповідь, однак арбітр, переглянувши повтор, відмінив взяття воріт. Тож матч так і завершився перемогою України з рахунком 1:0. У фіналі команда Петракова зіграє з Південною Кореєю, яка в паралельній грі здолала Еквадор.

Фонсека очолив Рому

Донецький "Шахтар" вже офіційно попрощався з Паулу Фонсекою, під керівництвом якого гірники три останні сезони вигравали УПЛ та Кубок. Одразу ж португалець був призначений головним тренером римської "Роми". За даними ЗМІ, новим наставником донеччан стане Луїш Каштру, який в сезоні 2018/19 фінішував з "Віторією Гімарайнш" на п’ятому місці в чемпіонаті Португалії.

Зозуля може повернутись в України

За даними ЗМІ, в особі форварда зацікавлене київське "Динамо", яке навіть зробило пропозицію Романові. Переговори наразі перебувають на початковому етапі. У Зозулі влітку закінчується контракт з "Альбасете", однак співпраця нападника з іспанським клубом автоматично продовжиться ще на рік, якщо той вийде у вищий дивізіоні.

ТОП-збірні перемагають в матчах відбору

Німеччина забила Естонії вісім голів, однак в групі С досі лідирує Північна Ірландія, яка виграла третій матч поспіль (цього разу у Білорусі 1:0). Франція реабілітувалась за поразку від Туреччини у грі з Андоррою – 4:0. Натомість сама Туреччина не змогла розвинути успіх і програла Ісландії 1:2. Бельгія завдяки старанням Ромелу Лукаку розгромила Шотландію 3:0, у бронзових призерів останнього ЧС 12 очок з 12 можливих. Без втрат йде Італія в групі J – Скуадра Адзурра здобула вольову перемогу над Боснією, забивши переможний гол на 86-й хвилині (2:1).