Проти Тимощука в Німеччині відкриті кримінальні справи


Сімейні розбірки або серйозні злочини на совісті Тимощука?

Проти Тимощука в Німеччині відкриті кримінальні справи


Екс-капітан збірної України, а тепер тренер "Зеніта" Анатолій Тимощук звинувачується у фізичному сімейному насильстві, а також шахрайстві. Колишня цивільна дружина гравця Надія Навроцька в Німеччині, де раніше виступав хавбек, судиться з Тимощуком і розповіла подробиці справи.

- Процес почався на початку 2014-го, але згодом я його призупиняла на кілька місяців.

Мені вдалося довести неймовірну кількість епізодів, коли Толік нахабно брехав в суді. На сьогодні проти нього відкриті дві кримінальні справи в Німеччині. Це вже не він проти мене, я проти нього. Це держава Німеччина, а конкретніше - прокуратура Баварії, проти Анатолія Тимощука. Одна стаття - за несплату аліментів. Інша кримінальна справа - за шахрайство.

- Чому так довго все відбувається?

- Все просто - Анатолій його затягує. Він стверджує, що у нього немає статків, і пропонує ділити навпіл мої статки.

Толік приховав в Росії майже всі статки, які заробив за свою кар'єру, віддав у чужу власність всі частки в бізнесі, які відкрив в Росії, і нерухомість, придбану раніше. І каже, що у нього нічого немає.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
Футбол 24
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
leonov1 (Днепропетровск)
срок желательно отбывать в Украине))))
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 27
leonov1 (Днепропетровск)
срок желательно отбывать в Украине))))
Відповісти
1
0
Dozenko (NewYork)
Родина нах, семья нах... Он про "кормить семью" не высказывался интересно ? )))
Відповісти
5
2
Запорізьке Торпедо (zp)
сразу видно - пропитался человек скрепами и русским духом)
Відповісти
8
4
makernew (Alexandriya - Kiev)
Поставил плюс, но сработал минус
Відповісти
2
2
avatar
alex 66 (Кременчуг)
Зрадника за грати..
Відповісти
10
2
Zapp Brannigan (Київ)
Там ще й цікава історія розлучення. Тимощук їй роки 2 чи 3 роги наставляв і дитину на стороні нагуляв...
Відповісти
5
1
dex ter (Харків)
пожелаем удачи прокуратуре Баварии)
Відповісти
12
4
СашаXM (Хмельницкий)
а Толик оказался чмошником еще тем .... первая ласточка была с Зенитом, теперь вот ... что только раша не делает с людьми ..
Відповісти
10
6
nov2202 (Вена)
гуские своих не выдают так что толяша по жизни в Лоссии не выездной
Відповісти
10
6
Astor Astor (Одесса)
Толяну жутко не повезло - женился по молодости на тупой безмозглой жадной рагулихе, вот теперь и огребает. Пилила его 15 лет, отожрала все, что находилось в Германии, теперь пытается еще и последние жилы вытянуть. Вечно истерит в своем фейсбуке, овца безмозглая. У нее там группа поддержки из таких же тупых истеричных рагулячек. Я смотрю, некоторые из допысувачив этого форума идеально бы влились в ту фейсбук-группу :)). И кстати - на фотке не рагулячиха Навроцкая, а Анастасия Климова. Хоть на старости лет зажил парень по-нормальному :)).
Відповісти
6
18
Приоритет (Неаполь скифский)
Полностью согласен.
Відповісти
4
9
Nikon7171717 (Днепродзержинск )
Дети -святое,заплати алименты и решай проблемы со своей бывшей.Кстати если правда,что он переписал всё на Климова и её родствеников,то у Тимощука мозгов не добавилось....
Відповісти
9
1
Dozenko (NewYork)
Толя, перелогинься :D
Відповісти
3
0
миг-25 (киев)
А что -это ЧМО Тимощук-разве не рогуль?
Відповісти
1
0
мы за динамо (киев)
яке йшло таке й здибало
Відповісти
6
3
avatar
Red_Cat (Харків - це Україна!)
дочка - копия Толика
Відповісти
4
0
vist2211 (Куала Лумпур)
ГНЫДА ВАТНА. НА БУТЫЛКУ.
Відповісти
11
7
Лекарь (село Дарница)
Ай, да Толик! Ай, да сук-ин сын!
Відповісти
3
3
ivst (kharkov)
к сожалению, это типичное поведение мужчин, которые не желают выполнять требования закона о разделе имущества с женой при разводе, и такое типичное поведение у одних мужчин вызывает сочувствие, а у других презрение; я отношусь ко второй группе.
Відповісти
9
7
Astor Astor (Одесса)
Эта тупая сцука отожрала у него все, что было ими куплено в Германии, без всякого "раздела". Теперь тянет лапы к тому, что Толян заработал уже после развода.
Відповісти
4
9
Romb_DK (Київ)
Я не відношусь до фанів баби Тоні. Але ж хіба Тимощук вигнав Навроцьку без трусів? Ні. Толік заробляв в Шахтарі 1,5 - 2 мільйони доларів щороку. В Зеніті 3 чи 4 щороку. В Баварії я не скажу, але не менше. За 15 років вийшло від 25 до 40 мільйонів. доларів. Чоловік повинен забезпечити дитину а зовсім не свою коишню жінку яка повністю скурвилась. Хіба він не утримував дитину і не дав їй освіту? І чому Навроцька вирішила що вона це зробить краще? Причому за гроші чоловіка і в стократному розмірі???
Відповісти
2
4
avatar
Инспектор ( )
И коллекцию футболок спрятал?
Відповісти
13
3
IM-RM-DK (Miami)
чучело ещё бегало постоянно с повязкой желто синей на голове
Відповісти
18
9
batkomaxno555 (Никополь)
ты чё... он был авторитет фоменка!
Відповісти
8
5
Камонплей
Так вот почему толик так полюбил россию)
Відповісти
20
5
Astor Astor (Одесса)
Аргумент так себе, но с другой стороны - если сравнить тупую жадную безмозглую черноротую Навроцкую с умницей Климовой, то... Все возможно, как говорится.
Відповісти