Офіційно: Вацко покидає телеканали Футбол 1/2


Віктор зосередиться на власних проектах

Офіційно: Вацко покидає телеканали Футбол 1/2


У своєму Instagram-акаунті ведучий та директор телевізійних каналів Футбол 1/2 повідомив про те, що Віктор Вацко покидає колектив.

"Друзі, Віктор Вацко покидає телеканали Футбол 1/2, він прийняв рішення повністю зосередитися на власних проектах. Вітя, я вдячний тобі за все, ти зробив вагомий внесок у розвиток каналів Футбол. Ми пропрацювали пліч-о-пліч багато років, і я з упевненістю можу сказати – це був незабутній час!"

"Я не думаю, що варто говорити щось про прощання, ми залишаємося поруч, та й хто знає, що там в майбутньому. У будь-якому випадку, я вірю, що у тебе все вийде. До побачення, Друже!"

Роботу на телеканалах Вацко поєднував із особистими проектами на YouTube-каналі "Вацко Live". На Футбол 1/2 Віктор працював з 2010 року – з перервою в рік, коли обіймав посаду віце-президента "Карпат".

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
seriksmirnov (Киев)
Виктор правильно и сделал..
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 48
seriksmirnov (Киев)
Виктор правильно и сделал..
Відповісти
0
0
avatar
Maldini (Киев)
И очень хорошо,что покидает!Пусть ведёт репортажи во Львове!
Відповісти
1
0
oleg dynamo (львівська)
дуже багато народу дивились передачу великий футбол із за Вацка який там був єдиний не заангажований і "адекватний".До побачення футболи,кому ви тепер потрібні (ну окрім боліл ШД)?
Відповісти
18
2
avatar
lulinha (Мадрид)
Будет теперь спокойно блистать клоун Леоненко.
Відповісти
15
0
ysebe1970 (Бровары)
Метревели не зря появился.. Будет три клоуна..
Відповісти
8
1
Algrab (Костопiль)
І його дістало геббельс-тв.
Відповісти
14
1
skopa (Харьков)
Слава богу! Я так понял, что и комментировать больше не будет.Вот и славно, может Фортуна повернется к нам другим местом, а не ж..пой...
Відповісти
5
9
Лекарь (село Дарница)
Мне тоже не нравился стиль коментария от Вацко, особенно, когда украинская команда уступала. Паника и рваньё волос. Но, как эксперт, он очень выгодно выделялся на фоне прочих, особенно, на фоне Леоненко с Денисовым.
Відповісти
2
3
bender_sun (Белая Церковь)
sticker
Відповісти
4
0
alex.belogubko (одесса)
скучно будет --ушёл клоун
Відповісти
5
14
bender_sun (Белая Церковь)
Леоненко тоже ушел?
Відповісти
15
0
alktus (Хмельницкий)
Главный клоун Леоненко остался. А Вацко единственный был более менее адекватный на шлюхатер аналах.
Відповісти
20
1
Запорізьке Торпедо (zp)
норм, а то засиделся Витя в Великом Шахтере
Відповісти
15
1
avatar
Инспектор ( )
Розкiшний свалив
Відповісти
0
2
oda1979 (Запорожье)
Это "Жжжжж" не спроста
Відповісти
4
0
ulych (Запоріжжя)
Що ж, за цей проукраїнський крок, поважаю! Успіхів!
Відповісти
10
1
Усе буде добре (Київ)
Текст писав Леоненко?
Відповісти
6
1
Маэстро (Мариуполь) (М)
Тут как почитаешь коменты... Вы, наверное, когда пишите "ФУ кАНАЛІ", "пєнісову", "Кроторогов".. думаете, что это невероятно смешно и интеллектуально остроумно..))) Может быть, Вам никто никто не говорил, но это может быть смешно, только для десятилетней аудитории.. Не несите скудоумие в массы!
Відповісти
14
21
ПетроФ (Луцьк)
Ні, дуже смішно це тоді, коли подібні тобі амеби висміюють українців, їх мову, звичаї. побут.
Відповісти
19
14
Маэстро (Мариуполь) (М)
Прими как факт! Я - Украинец! Русскоязычный Украинец! И пока такая амеба как ты поймет, что нас 62% населения Украины, мы будем поделены на своих и других! Президент сказал, что не будем делить людей.. прислушайся! )))))
 
16
16
Камонплей
62% это по данным росстата или личная фантазия? Ни переписи, ни соц опросы эту цифру не подтверждают.
 
16
10
Маэстро (Мариуполь) (М)
Для 44% граждан Украины, русский язык является базовым в ежедневном общении.62% населения используют русский язык в ЕЖЕДНЕВНОМ общении так или иначе. То есть говорят и на русском и на украинском.
 
9
11
Камонплей
вы так и не ответили на вопрос откуда цифры. Самая свежая социология кмис показывает что у русского 28.1
 
14
7
Zapp Brannigan (Київ)
Взагалі-то за переписом населення у нас 67,2% громадян українськомовні, а 29,6% - російськомовні. Соціологія - то таке, ЛИШЕ перепис дає 100% точність без всіляких похибок.
 
10
1
ЖИТОМИР (Житомир)
 
0
0
LEVgcUqs (Чернігів)
Дурний твій батько і ти разом з ним, а не вас 62, від сили набереться 30 і в той же час кожного року зменшується. Віщав би ти рускоязичний українець за поребрик було б краще. А то пуйлу скоро, ні звідки інформацію буде черпати.
 
0
1
Віктор Бокасса (Betwmount)
Ти мабуть з небагатьох, хто на повному серйозі сприймає ту маячню, яку готують ці т.зв канали.
Відповісти
10
4
Маэстро (Мариуполь) (М)
Ты знаешь, я конечно понимаю, что это все шутки и отношусь несерьезно, но ведь если нечего написать, зачем коверкать слова, просто не очень приятно читать..
 
5
6
Zapp Brannigan (Київ)
Тут один "інтєлєхтуал" написав: "Чем меньше галичан, тем лучше", але на це ти чомусь не звернув уваги. А це набагато гірше, це розпалювання ворожнечі!
Відповісти
15
2
Маэстро (Мариуполь) (М)
Я с тобой ПОЛНОСТЬЮ согласен! Аморальный комментарий, недалекого человека! Галичанам большей приве!
 
9
1
Камонплей
Это не смешно, но это вполне заслуженное отношение людей к данным персонажам и конторам.
Відповісти
5
0
ПетроФ (Луцьк)
звідки взялась цифра 62пр.? написав би краще 73, вона більша точна)))
Відповісти
9
5
Лекарь (село Дарница)
Это все от чувства Великого Презрения к каналам Ахметки. Ибо подача информации, ангажированность, мнение так называемых "экспертов", к коим генд.директор канала причисляет и себя, нравятся далеко не всем. Ибо, помимо кротовни, в Украине есть и другие клубы. Ну а пан Круторогов уж так себя зарекомендовал, что в его фамилии прописался крот. Из песни слов не выкинешь.
Відповісти
9
1
Запорізьке Торпедо (zp)
кроторогов - да, смешно)
Відповісти
4
0
Камонплей
дані перепису давно застаріли, а соціологія наука точна, що вже не раз доведено
Відповісти
3
2
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Розумков например?? Социологические опросы и данные сейчас легко покупаются заинтересованной стороной
 
0
0
Toni (Львiв)
Тепер напевно збірну буде коментувати Кроторогов. Ото вже буде про радной сахтьор всюди.
Відповісти
12
3
avatar
xo66it (Оболонский Рейх)
Теперь с чистой совестью можно играть за Диназ во второй лиге)
Відповісти
1
9
avatar
Spokoyno (Киев)
Нарешті і Вацку набридло виступати з розумними коментарями на ФУ кАНАЛІ. Скільки разів намагався в ВФ почути його зважені думки але за ЛЕметом їх важко було сприймати. Цікаво куди він піде.
Відповісти
13
3
Червяк (Донецкая)
Чем меньше галичан, тем лучше
Відповісти
0
34
Віктор Бокасса (Betwmount)
- Вірмени кращі чим грузини.- Чим кращі?- Чим грузини.
Відповісти
15
0
Toni (Львiв)
Чим більше гімна на Ш1/2 тим краще для кротів і пулу.
Відповісти
17
4
ПетроФ (Луцьк)
це удар по пєнісову і дуже відчутний, все таки Вацко єдиний, хто хоч трохи старався підтримати паритет. Можна сказати, що Вацко похоронив створення телепула на показ матчів ПЛ..)))
Відповісти
27
5
Віктор Бокасса (Betwmount)
Початок кінця...
Відповісти
19
3
Лекарь (село Дарница)
Единственный нормальный эксперт с крото-каналов. Как комментатора я его не особо котировал, но среди своих коллег был однозначно лучшим. Удачи Виктору.
Відповісти
22
3
мы за динамо (киев)
нє винєсла душа поета
Відповісти
23
2
zharikss (Секешфехервар)
Як по мені, то єдиний адекватний і той звалив
Відповісти
29
0
СашаXM (Хмельницкий)
таки достали они на кротоТВ )
Відповісти