Мілевський запропонував свою кандидатуру Зеленському – в якості радника з розвитку футболу


Артем також згадав президенту пародію на себе у Кварталі-95

Мілевський запропонував свою кандидатуру Зеленському – в якості радника з розвитку футболу


Екс-футболіст київського "Динамо" та національної збірної України Артем Мілевський звернувся до президента країни Володимира Зеленського із проханням взяти його до своєї команди. Форвард брестського "Динамо" прокоментував запис гаранта в Instagram.

"Володимире Олександровичу, добрий вечір! Колись ви грали мене в "Кварталі-95", я на це не ображався. Чи готові ви взяти мене до своєї команди радником із розвитку українського футболу? З повагою, Артем Володимирович Мілевський".

Сама пародія на нападника від тодішнього лідера творчої студії "Квартал-95" – на відео:

Зараз Мілевський виступає в Білорусі – він забив 6 м'ячів у 26 поєдинках. У складі киян Артем тричі ставав чемпіоном України.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
Red_Cat (Харків - це Україна!)
Это не смешно. Это страшно. Для кого и для чего были выстраданы Томос, безвиз и еще многие достижения последних 5 лет? Для того, что потом 73% пришедших на избирательные участки граждан Украины умножили на ноль все, что было с таким трудом, кровью и потом достигнуто. Это страшно. Это безумие какое-то. Я до сих пор не могу свыкнуться с мыслью, что 73% насления Украины - биомасса.
Відповісти
1
0
Повернутись до новин
Коментарі 23
avatar
Red_Cat (Харків - це Україна!)
Это не смешно. Это страшно. Для кого и для чего были выстраданы Томос, безвиз и еще многие достижения последних 5 лет? Для того, что потом 73% пришедших на избирательные участки граждан Украины умножили на ноль все, что было с таким трудом, кровью и потом достигнуто. Это страшно. Это безумие какое-то. Я до сих пор не могу свыкнуться с мыслью, что 73% насления Украины - биомасса.
Відповісти
1
0
avatar
Darian Clark (Montreal - Quebec)
Мне очень жаль те 73% людей в Украине, которые проголосовали за русский мир кремля в Украине. Они думали, что "сломали СИСТЕМУ"... Они были довольны...Но они так и не поняли, что сломали систему жизнеобеспечения страны...
Відповісти
15
11
Algrab (Костопiль)
Правильно сказав,Даріан.Підтримую.Продовжуй залишатися адекватним.
Відповісти
9
9
Alex.696 (Немирів)
У всьому, що не стосується барси і мессі - ви дуже адекватна людина. Даний пост підтримую на всі 100%.
Відповісти
2
2
ANESTEZIO (ВІННИЦЯ)
Також підтримую. Якби в нього оту нездорову фанатичність забрати, то цілком розсудлива людина.
 
1
1
avatar
Red_Cat (Харків - це Україна!)
они сломали систему безопасности страны. МАУ, Укрнафта и Приват: Беня вернулся, Портнов вернулся. Так скоро дойдет до того, что януковощ с азировым и курченко вернутся.
Відповісти
1
0
Камонплей
Можно целый экспертный совет: Миля, Аля, Блохин и Леоненко. Заседания в саунах.
Відповісти
6
4
Консєрв Елєктрік (Дніпро)
засєдать і бєз Зе?!
Відповісти
1
1
TIRAN (Донецк (Украина!))
заходит такой советник в халате: добхый вечех! меня зовут ахтём владимихович милевский...
Відповісти
6
3
TIRAN (Донецк (Украина!))
миля затроллил зелю
Відповісти
4
2
leonov1 (Днепропетровск)
сайт опустился ниже плинтуса....чернухи пошли.....
Відповісти
3
8
rjhxb61@ukr.net (киев)
Никогда такого не было и вот опять. (с)
Відповісти
7
1
avatar
simargl (Чернигов)
Отличное новое лицо которое украсит команду )))... они ему должны )))!!!
Відповісти
5
2
TIRAN (Донецк (Украина!))
ещё аля подтянется и ваще всьо пучком будет!)))
Відповісти
4
3
avatar
Печник (Бабаи Харьковская об)
Не удивлюсь если прыПЭздэнт согласится, одного поля ягоды
Відповісти
7
7
миг-25 (киев)
Конечно -Зеленский же не сепар-отморозок харьковский Адольфич -которого местные рабы выбирают на мзра города
Відповісти
5
10
ПетроФ (Луцьк)
ви що, не зрозуміл нічого? Міля тролить приЗЕдента)))
Відповісти
6
5
Sarmay (Донецк/Одесса)
Похмеляться надо!
Відповісти
4
4
rjhxb61@ukr.net (киев)
Цирк уехал, а клоуны остались. (с)
Відповісти
4
3
Запорізьке Торпедо (zp)
а чо, в самый раз. клоун будет клоуну советовать
Відповісти
13
6
аалекс ( Крым)
Лучше с Хацкевичем белорусский развивайте. А номер смешной.
Відповісти
5
5
миг-25 (киев)
В заявлении Милевского наверно опечатка -Правильно -Советником по РАСПИТИЮ футбола
Відповісти
2
5
Algrab (Костопiль)
Це просто пипець...
Відповісти